Paul Mitchell, Round Trip Express Style (Preparat definiujący loki)

Paul Mitchell, Round Trip Express Style (Preparat definiujący loki)

Preparat definiujący loki rewelacyjnie podkreśla i pozwala kontrolować siłę ich skrętu.
Fantastyczny produkt pomaga zdefiniować poszczególne sekcje fryzury na włosach kręconych i farbowanych.
Nie obciąża włosów i nadaje im wspaniały połysk.
Bardzo wyraźnie skraca czas suszenia włosów i chroni je przed szkodliwym działaniem suszarek, lokówek itp.
Unikatowa formuła zawiera mieszankę ekstraktów roślinnych oraz pentenol.

byłby kwc gdyby loki byly dłużej

Czasami lubię zrobic sobie dla odmiany fale i kupiłam do tego to owe "cudo" powiem tak slicznie pachnie,nie skleja,pięknie podkreśla fale ,nabłyszcza ,podkreśla skręt tylko myslałam że bez lakieru isę obejdzie po godzinie-2 nie ma śladów po falach:(a włosy mam niby podatne z natury.Troszkę sie zawiodłam

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chwilowo: najbliższy KWC

Dla moich włosów ten produkt jest genialny. Przynajmniej w danym momencie ;) Pięknie podkreśla skręt, włosy się błyszczą. Trzeba jednakże uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo moze sklejać. Aczkolwiek nie ma problemu z \'rozczesaniem\' sklejonego pasemka paznokciem/palcem, więc nie trzymam tego przeciwko niemu.

Jego cena jest dość wysoka, ale zobaczymy jak to będzie z wydajnością. O ile będzie nam się dalej współpracować tak dobrze, to zostaniemy już razem.

I jeszcze jedno: rano moje włosy nie przypominają potarganego siana, loki wciąż są w świetnej formie, co mi się jeszcze NIGDY nie zdarzało!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Objawienie

Dość zniechęcona niedostępnością dobrych produktów do włosów kręconych na naszym rynku, od dłuższego czasu nie interesowałam się skrętem swoich - klapniętych - spiralek. Zaczęłam dobierać produkty dość niedbale, nosiłam włosy pofalowane tudzież prawie proste, w zależności od tego, którą nogą wstałam rano z łóżka ;-) Jednak moja nowa fryzjerka zmieniła diametralnie ten stan. Perfekcyjne cieniowanie loków to nie zasługa żelu, ale wiem, jak moje misternie obcięte włosy wyglądają, kiedy go nie użyję ;-) To produkt perfekcyjny, który codziennie ratuje mi d... tzn. włosy ;-) Jednocześnie nawilża, podkreśla skręt i utrwala fryzurę. Mogę użyć go na mokre jak i na podsuszone włosy, efektu nie da się nie zauważyć. Przy regularnym używaniu dyfuzora, mam wrażenie, że chroni przed wysuszeniem. No i codziennie mam dzięki niemu burzę loków na głowie :-) Jakby tego było mało - przyjemnie pachnie i jest wydajny. Gorąco polecam!Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

cudo!

mój pierwszy kosmetyk z gamy Paula Mitchella - i chyba najlepszy!
świetnie pdkreśla loki - lub fale - w zależności od tego jakie kto ma włosy.... nie skleja ich i co baardzo istotne - przepięknie pachnie!
ucinam gwiazdke za wysoką cenę i za trudność w zdobyciu ;/
niewiele salonów fryzjerskich pracuje na tych kosmetykach....
pozostaje allegro .

Używam tego kosmetyku od 3 miesiecy