All About Eyes Rich

All About Eyes Rich

Druga odsłona popularnego kremu All About Eyes. All About Eyes Rich to odżywczy krem o gęstej, bogatej konsystencji. Zmniejsza podkówki, zmarszczki i cienie pod oczami. Wspomaga naturalna produkcje kolagenu w skórze, przez co wygląda ona na bardziej napięta, rozjaśniona. Do wszystkich typow cery, szczególnie do cery suchej. Bezzapachowy.

Na pewno do niego wrócę.

Na początku byłam sceptycznie do niego nastawiona. Nie widziałam spektakularnych efektów. Tylko to nie jest krem, który od razu daje efekt WOW. Działa powoli, ale skutecznie.
Nawilżył i wygładził mi skórę pod oczami. Wyraźnie ją uspokoił. Nie miałam dużych zasinień, takie średnie - poradził sobie z nimi doskonale. I mimo tego, że teraz go nie używam , efekt się utrzymuje,
Wydajność - świetna. Wystarczy na długo; może jest go aż za dużo, by zużyć wszystko przed terminem przydatności.
Nie odczułam, by był tępy, dobrze się rozprowadza. Nie kłóci się także z kosmetykami do makijażu.
Na pewno do niego wrócę w okresie jesienno-zimowym.

Takie nic...

Po skończeniu mojego hitu SHISEIDO concentrated Anti- Wrinkle Eye Cream, chciałam sprawdzić równie kultowy krem z clinique. Z polecenia konsultantki, wzięłam Clinique all about eyes rich. Podkreślam, że mam 24 lata i moja skóra pod oczami nie jest wymagająca. Krem bardzo lekko nawilża okolice pod oczami na kilka minut. Na dzień ewentualnie może być, ale jest za lekki, nie wiem czemu ma w opisie ''rich''. Rano wstaję i już nie czuje pod oczami nic. Shiseido to narazie moje numer jeden. Postawił naprawdę wysoko poprzeczkę, której clinique nawet w połowie nie jest w stanie przeskoczyć.
Oczywiście cena to 169 zł krem mam na wykończeniu- więc to będzie koło 3 miesięcy, shiseido to 289 zł, ale starcza na 6 miesięcy. Rozrachunek prosty. Clinique nigdy więcej.

Jeden z lepszych jakie miałam

Gesta, maselkowata formuła sprawia, ze krem byl bardzo wydajny. Przy stosowaniu 2x dziennie wystarczyl mi na 3 miesiace. Dobrze nawilzal okolice pod oczami oraz powiek, skora stala sie miekka i wygladzona. Jest dosc drogi ale coz.. za jakosc sie niestety placi;) przy dobrej ofercie kupie ponownie

Serum na zmarszczki

Fajny

Osobiście wolę tę drugą wersję All about eyes.
PLUSY
-nawilża i regeneruje
- okolica pod oczami wygląda lepiej
-wydajny
-konsystencja
-skład
- ładne opakowanie w słoiczku, można zużyć do końca
-zmarszczki, które pojawiły mi się od przesuszeń i mrozu bardzo się spłyciły, aczkolwiek stosowałam też inne produkty

MINUSY
-cena

Jest fajny, ale liczyłam chyba na więcej.

doskonały nawilżacz

Krem ten jest doskonałym nawilżaczem. Nie mam wymagającej skóry pod oczami, jednak po użyciu tego kremu na noc widzę ogromną różnicę w nawilżeniu. Skóra jest gładsza i bardziej napięta, ma też zdrowszy kolor. Używam go tylko na noc, bo pod makijaż wydaje mi się za ciężki. Polecam bardzo przesuszonej skórze, która potrzebuje natychmiastowego ratunku oraz osobom z naturalnie suchymi okolicami pod oczami.

Jedynym, ale dla mnie ogromnym, minusem jest opakowanie. Produkty pod oczy powinny być szczególnie higieniczne i tu tylko sprawdza się opakowanie- tubka. Słoiczek moim zdaniem zbiera więcej bakterii, poprzez każdorazowe wkładanie do niego palców.

Richi Milioner.

Przyznam, że mocno rozczarował mnie ten kosmetyk. Lubię treściwe produkty podoczne, ale ten wyjątkowo mi nie służył. Mało tego, uważam, że jego lekka i żelowa odsłona jest dużo lepsza.

+ wydajny
+ zbita, maślana, kremowa konsystencja
+ nie uczula, nie podrażnia
+ nie powoduje ściągnięcia cery pod oczami

+/- szybko się wchłania
+/- bez zapachu
+/- nawilża ale nie jest to długotrwałe nawilżenie

- bardzo ciężko go rozsmarować, jest tempy i nie śliska się po skórze
- cena

Bardzo dobry krem

Sławny już wszem i wobec - krem legenda. Zaczęłam z nim swoją przygodę od miniaturki 5 ml, potem kupiłam kilkukrotnie pełny format .
-bardzo bogata, gęsta konsystencja
-dobrze się wchłania
-duża wydajność, ciężko z nim przesadzić
-zapewnia duży komfort pod oczami, skóra miękka, nawilżona,
-nie uczula
-ma bardzo przyzwoity skład - z masłem shea już na drugim miejscu
-nie zapewnia super efektów jeżeli chodzi i redukcje cieni pod oczami, ale przez odpowiednie nawilżenie skóra pod oczami wygląda po prostu dobrze,
-cena nie należy do najniższych -dlatego warto zaplanować jego zakup na promocji w perfumeriach (-20% często się powtarza)
Gdyby nie to, że jego następca skradł mi serce, pewnie kupiłabym kolejny słoiczek, ale zapewne jeszcze kiedyś chętnie do niego wrócę, bo milo go wspominam.

Spodziewałam się czegoś lepszego...

Krem jest dobry,a le za tę cenę spodziewałam sie czego lepszego niż efektu jak po drogeryjnych produktach
Plusy:
+nawilża
+prawie wcale nie pachnie,
+ma bogatą konsystencję,

Minusy:
-nie robi nic spektakularnego z cieniami pod oczami i zmarszczkami,
-cena za wysoka jak na jego działanie,
-słoiczek, do którego za każdym razem "wtłaczamy" bakterie.
Produkt można sklasyfikować jako średni, nie robi niczego szczególnego.

Ulubieniec

Na ten krem chorowalam dlugo az w koncu dostalam go w prezencie :)
Piekne opakowanie, delikatny zapach, maselkowata konsystencja. Szybko sie wchlania, latwo sie go naklada, skora jest mega nawilzona. Nawet delikatne zmarszczki wokol oczu sa mniej widoczne. Oczy wygladaja na wypoczete a skora wokol nich jest satynowa w dotyku.
Nie uczula, nie zapycha, zostawia skore matowa, nawilzona, o pieknym odcieniu.
Uzywam od 2 miesiecy, nie jestem jeszcze w polowie opakowania, a nie zaluje sobie :) Takze jest super wydajny.
Podsumowujac nie wyobrazam juz sobie mojej codziennej pielegnacji bez niego - CUDO :)

Dobry, ale drogi

Zacznę od tego, że jestem posiadaczką atopowej, odwodnionej cery i kiedy już znajdę dobry kosmetyk to kurczowo się go trzymam i tak też jest z tym kremem.

All About Eyes Rich ma masełkowatą konsystencję, ale nie jest tłusty. Świetnie nawilża i redukuje zasinienia, nie pozostawia filmu na skórze, doskonale się wchłania. Używam go zarówno na dzień i na noc, wystarczy niewielka ilość, dzięki czemu jest wydajny. Nie ma zapachu, co zaliczam na plus. Krem nadaje się pod makijaż, nie zauważyłam żeby negatywnie wpływał na korektor. Jestem z niego bardzo zadowolona, a poszukiwania tańszego zamiennika nie powiodły się. Wszystkie próby znalezienia czegoś tańszego kończyły się przesuszeniem i podrażnieniem okolic oczu, dlatego na razie zostaję przy tym kremie i myślę, że na długo pozostanie moim ulubieńcem.

Jedyny minus to cena, ale jakość to wynagradza.

Nie polecam

Kolejny słabeusz od Clinique... Jest ciut lepszy od swojego brata - All About Eyes, natomiast mniej wydajny, przez swoją gęstą masełkowatą konsystencję. W mojej ocenie, to słabizna, zwłaszcza za taką cenę. Jest przyjemny w aplikacji, ale bez szału, używałam go na noc, kładłam obficie, gdyż cienka warstwa nic kompletnie nie robiła mojej skórze wokół oczu. Nawilżenia brak, przez to nie ma mowy o komforcie, jaki powinien dawać okolicom oczu. Na pewno nie zdecyduje się na ponowny zakup oraz nie polecam tego kremu.

niezbędny w mojej kosmetyczce

All About Eyes poleciła mi parę lat temu przyjaciółka, a ja wypróbowałam i zakochałam się! To dosyć gęsty i bardzo wydajny krem, który stosowany regularnie sprawia, że najpiękniejszą skórę mam właśnie pod oczami. Czasem smaruję nim też zmarszczki na czole i wokół ust, żeby trochę je złagodzić. Jak dla mnie rewelacja! Nie uczula i nie podrażnia oczu, a o to, przy mojej alergicznej skórze niełatwo. Nie gryzie się z żadnym podkładem, ani tuszem do rzęs, po prostu wtapia się w skórę, jednocześnie ją zabezpieczając. Cena nie jest zbyt niska, ale przy wydajności i skuteczności naprawdę warto.