Kolastyna, Flavon Lift, Mleczko delikatnie oczyszczające 3w1 dla skóry dojrzałej

Delikatne mleczko oczyszczające jest niezbędnym uzupełnieniem kuracji przeciwzmarszczkowej dla skóry dojrzałej. Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń typu kurz, łój. Bogate w proteiny jogurtowe, które zapobiegają reakcjom alergicznym, nawilża, wygładza zmarszczki i poprawia gładkość skóry. Olej z kiełków pszenicy, bogaty w estrogenne fitohormony, wspomaga mikrocyrkulację skóry, uelastyczniając jej powłokę. Preparat zawiera substancje natłuszczające, dzięki którym skóra jest zmiękczona, nawilżona i elastyczna. Mleczko przywraca naturalne pH skóry.
Polecane dla skóry dojrzałej suchej, normalnej lub mieszanej z oznakami zmarszczek spowodowanych naturalnymi procesami starzenia się skóry jak również starzenia pod wpływem działania promieni UV. Lekka, aksamitna konsystencja i przyjemny zapach zapewniają komfort użycia.

Cena: 12zł/ 200ml

całkiem do rzeczy

Zacznę od tego, że do 45 lat jeszcze mi trochę daleko, więc ewentualnego działania przeciwzmarszczkowego nie oceniam. Mleczko kupiłam w promocji wraz z kremem na dzień Flavon Lift (cała seria jest przeznaczona dla kobiet powyżej 45 roku życia) - krem dałam mamie, a ten specyfik zużyłam ja, jako że mama tego typu kosmetyków nie używa.
Moje wrażenia są bardzo pozytywne: mleczko ma gęstą aksamitną konsystencję, nie spływa z twarzy czy z wacików. Oczyszcza bardzo dobrze, szybko i delikatnie, również makijaż oczu. Nie szczypie i nie podrażnia. Skóra po jego użyciu jest gładka, miękka i jedwabista, jakby nawilżona i odrobinę natłuszczona. Naprawdę miłe wrażenie. Zapach jest ledwo wyczuwalny, raczej z tych "bezzapachowych".

Stylistyka opakowania nieatrakcyjna, pomysł z przekręcaną nakrętką sprawdza się. Wydajność całkiem dobra.