AA Higiena Intymna, Profilaktyczny żel do higieny intymnej i mycia ciała do skóry wrażliwej z szałwii lekarskiej i kłączy pięciornik

Polecany dla kobiet z problemami ginekologicznymi. Bardzo łagodny i skutecznie działający żel zawiera ekstrakt z szałwii lekarskiej i kłączy pięciornika lekarskiego - ziół o udowodnionym działaniu antybakteryjnym, grzybobójczym, przeciwzapalnym i łagodzącym, szeroko stosowanych w ziołolecznictwie i medycynie. Badania dermatologiczne, w konsultacji z lekarzami ginekologami i położnikami pokazały że stosowanie żelu stanowi znakomite uzupełnienie właściwego leczenia farmakologicznego przy stanach zapalnych i uporczywych grzybicach.
Żel można stosować do mycia całego ciała, a zwłaszcza miejsc intymnych narażonych na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Zapewnia uczucie świeżości przez wiele godzin, ograniczając powstawanie przykrych zapachów.
Brak alergenów w kompozycji zapachowej - minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii.

• Kwas mlekowy,
  • Disodium EDTA,
  • Panthenol,
  • Allatoin,
  • LacticAcid,
  • Coceth-7 (and) PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether (and) PEG-40 Hydrgenated Castor Oil,
  • 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol,
  • 3- diol

Ok

Płyn jest bardzo delikatny. Nie powoduje podrażnień i pieczenie. Bardzo dobrze myje i odświerza. Wg mnie mało wydajny. Ale ogulnie polecam. Nie wiem czy go kupię ponieważ mam inny sprawdzony.

Używam tego produktu od:5m-cy

Godny wypróbowania.

Ładny, delikatny zapach.
Wydajny.
Łagodzący podrażnienia.
Tani.

Używałam go przez krótki okres czasu, ale sądzę, że jest wart zauważenia i wypróbowania.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Same plusy!

A mnie kolor płynu kojarzy się z ziołami, przezroczyste opakowanie wskazuje zużycie. Jest antyalergiczny, starcza na długo i nie mam po nim uczulenia, naprawdę godny polecenia. Dodatkowy plus za niską cenę.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Studio fryzur kucyk Beyonce

Nie lubię go.

Oprócz wygodnego opakowania i tego, że nie podrażnia nie widzę w nim innych zalet. Zapach dla mnie jest baaardzo drażliwy (nie powąchałam w sklepie), taki szpitalny i sterylny, aż mnie ciarki przechodzą:( Kolor płynu okropny- sama się dziwie dlaczego go kupiłam:] ,konsystencja troszkę za rzadka jak dla mnie. A to apteczne opakowanie, które mnie w sklepie skusiło, wogóle mi się nie podoba:( Jest aż za apteczne i aż za szpitalne. Poza tym nie czuję się świeżo po umyciu- chyba przez ten zapach.
Problemów ginekologicznych na szczęście nie mam, więc nie wiem czy coś pomaga.
Wylewam duże ilości żeby jak najszybciej zmęczyć ten płyn i kupić coś pachnącego- np.: brzoskwiniowy tej samej firmy lub Bielendy zieloną herbate o zapachu jabłka;)
Cena może być.

jestem zadowolona

Żel wybrałam ze względu na obietnice producenta. Nie wiem czy pomaga przy problemach ginekologicznych, ale mi nie zaszkodził. Bardzo dobrze myje i długotrwale odświeża, nie podrażnia. Zapach jest niedrażliwy i właściwie neutralny. Wydajność w normie. Na plus atrakcyjne, apteczne opakowanie, butelka z pompką.