Beauty Care, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Beauty Care, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Mleczko do demakijażu, które zawiera w swoim składzie takie składniki jak: prowitamina B5 (D-pantenol), ekstrakt z kwiatów arniki górskiej oraz alantoina, ma doskonale właściwości ochronne i łagodzące podrażnienia, wzmacniają skórę oraz działają kojąco. Mleczko nie pozostawia tłustej warstwy na skórze zachowuje jej naturalne pH

raczej nie dla mnie

Mleczka używam od 5 tygodni. Zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek stwierdziłam, żę wypróbuje wreszcie "coś" od Lirene i niestety zawiodłam się...Mleczko kiepsko oczyszcza mocny makijaż oczu, wymaga mocnego pocierania wacikiem i w dodatku powoduje u mnie lekkie podrażnienia, wysypkę. Moja skóra była później obciążona i tłusta. Nie podoba mi się efekt jaki zostawia to mleczko. Pachnie bardzo przyjemnie i konsystencja również jest ok, ale to za mało by przekonać mnie do stałego używania tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

jestem zadowolona

jak dla mojej cery nie jest on moze idealny, ale dobry:) nie podraznia mojej skóry ani oczu, zmywa makijaż moze nie w 100% ale w 98% :)
fakty?
dosyć ładnie pachnie(ale to zalezy kto jak lubi:)
dośc wydajny
troszke wodnista lepka konsystencja
nawilża skóre:)

Używam tego produktu od: 2 -2,5lat
Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4 200 ml

słaby

Nie sprawdził się w moim przyadku, bo nie był w stanie tak do końca poradzić sobie nawet z cieniami do oczu. Ja używałam go do zniwelowania jakichś nierówności w makijażu, bo np. naniesiony na patyczek do uszu dobrze zbierał osypane na policzek cienie.

Ilość zużytych opakowań: więcej niż 1/3 jednego opakowania

Makijaż Maybelline

podrażnia!

mleczko nie wysusza, całkiem dobrze zmywa makijaż, nie pozostawia tłustej warstwy, ładnie pachnie, jednak strasznie podrażnia. nie tylko oczy, ale i całą skórę twarzy.

Używam tego produktu od: kiedyś jedno, teraz kolejne
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo slaby

Przy kontakcie z oczami szczypał, podrażniał oczy robiły się czerwone łzawiły, był gęsty biały papkowaty strasznie tłusty dla mojej tłustej skóry beznadziejny. Nie rozprowadzał się dobrze ani na waciku ani na skórze. Kiepsko zmywał makijaż.

Używam tego produktu od: już nie używam

nawet ...

W zasadzie lubiłam ten płyn. Ale pamiętam że przy zmywaniu wodoodpornych makjiazy słabo obie radził.
Z kontaktem w oczach delikatnie szczypał.
Ze zwykłą kredką lub tuszem wystarczyło kilka razy przeciągnąc po oku zeby dokładnie zeszło ale często robiła sie panda. Po pewnym czasie stosowania go uczuliłam się na niego. :(

Używam tego produktu od: 3 miesiace

świetne

Produkt naprawdę świetny. Doskonale oczyszcza, nie podrażnia. Twarz po użyciu odświeżona. Poza tym bardzo wydajny.
Zapach również przyjemny. Polecam innym.

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu

ulubione

Ulubione, ale myślę, że trafię któregoś dnia na jeszcze lepsze ze względu na dobre, a nie świetne usuwanie makijażu oczu. Nie podrażnia, ma przyjemną konsystencję oraz rapach. Dobrze się spłukuje i pozostawia skórę czystą i odświeżoną.Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Okropne :(

Po 3 pierwszych użyciach mi się podobało, jednak później- zaczęło okropnie szczypać w oczy, a na twarzy pozostawiało tłustą warstwę. Teraz używam garniera, a tego odstawiłam na półkę i już na pewno do niego nie wrócę.

super

Bardzo przypadło mi do gustu, ale od razu zaznaczam, że używam go tylko do oczu - do twarzy używam innych kosmetyków.

Mam dość wrażliwe oczy, a to mleczko ani razu ich nie podrażniło, oczy nie szczypią, a dobrze zmywa. I miły zapach. Gęsta konsystencja sprawia, że używa się go tylko trochę, a więc jest wydajne. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: duużo

nie do oczu

Dość gęste, wydajne mleczko. Zapach przyjemny, ale bez rewelacji. Najważniejsze, że bardzo dobrze oczyszcza moją problemową, trądzikową, a jednocześnie wrażliwą cerę. Nie pozostawia denerwującej, tłustej warstwy na twarzy.

Na pewno trzeba uważać przy demakijażu oczu - na to jest zbyt ciężkie i agresywne, oczy zachodzą mgłą i szczypią.

Do cery, szyi i dekoltu - jak najbardziej.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Podrażania oczy!

Ze zmywaniem makijażu sobie radzi, ale ma jedną ogromną wadę, która deklasuje go całkowicie. A mianowicie strasznie podrażnia oczy. Ostatnio jak zapomniałam się i przetarłam sporą ilością powieki, to myślałam, że wypali mi oczy. Przeraźliwie piecze! Koszmar! Kilka dobrych minut nie mogłam pozbyć się tego pieczenia, a potem otworzyć oczu. Później przez jakiś czas miałam je czerwone i skórę wokół nich.
Demakijaż tak, ale nie oczu!Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego