Giordani Gold, Lacquer Perfection Eyeliner (Tusz do kresek)

Giordani Gold, Lacquer Perfection Eyeliner (Tusz do kresek)

Podkreśl kształt oczu idealnie gładką, lśniącą kreską. Specjalnie zaprojektowany pędzelek precyzyjnie rozprowadza tusz bez śladu grudek. Efekt jest olśniewający i trwały: Twoje oczy zyskują tajemniczą głębię.

tragedia

+na powiece daje łady, skórzany efekt, jakby eyeliner był cały czas mokry

- konsystencja (strasznie lepka, po wyciągnięciu pędzelka formuła ciągnie się i lepi do opakowania)
- pędzelek
- zapach
- ciężko go nałożyć
- w ciągu dnia się kruszy w bardzo brzydki sposób, wręcz łuszczy (kawałki eyelinera odchodzą jak farba ze ściany)

Dostałam go w prezencie i byłam zmuszona pomęczyć się z nim jakiś czas. Sama nigdy w życiu nie kupię!

Polecam, ale dla niewymagających użytkowniczek.

Zacznę od zalet:

Świetna pigmentacja - nie uszę dwa razy poprawiać aby widać było że to czarna kreska.

Opakowanie dość wygodne i wygodny pędzelek w trzymaniu.

Wady:

Cena - za drogo ale znośnie,

pędzelek pomimo, iż odpowiednio cienki to niestety momentami kuje w powiekę poprzez co czasem ciekną łezki i rozmazują eyeliner - nie chodzi tu o moją precyzję czy wprawę.

Dziwna konsystencja - wygląda jakby był przeterminowany; dziwnie się ciągnie na końcu pędzelka i pojawiają się z żelu jakby włoski poprzez co trzeba zdjąć nadmiar żelu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

nigdy więcej

nigdy więcej nie dokonam zakupu tego eyelinera , moja przygoda z nimi była dość długa bo ok 3 lat ,nigdy nie zdarzyło mi się kupić czegoś tak beznadziejnego , ciężko się maluje ze względu na formułe żelową , aplikator beznadziejny , robią się pieczątki ,dość wolno schnie a do tego po ok 4 h po prostu odłazi od powieki ,tak ,że nie zostaje na niej zupełnie nic , czegoś zupełnie innego spodziewałam się po tej marce kosmetyków , zawiodłam się niesamowicie, całe szczęście miałam możliwość zwrotu ,być może jest to wina zbyt długiego przechowywania mojego egzemplaża w magazynie ,nie mam pojęcie , w każdym razie kosmetyk koszmarny

Ilość zużytych opakowań: jedno nie skonczone

makijaż kreska

Świetny eyeliner!

Świetny tusz do kresek - najlepszy jaki dotąd miałam. Faktycznie - pędzelek wymaga wprawy, jednak nie mam z tym problemów. Najważniejsze jest to, że można nim zrobić idealną zarówno cienką jak i grubszą kreskę.

Nie wysycha zbyt szybko, jest wydajny i łatwo się zmywa dobrym płynem lub mleczkiem do demakijażu.

Polecam :)

Koszmarnie cienki pędzelek...

- Pędzelek zdecydowanie zbyt cienki!Trzeba mieć wielką wprawę żeby zrobić nim ładną kreskę ( mi niestety za pomocą tego pędzelka nigdy się to nie udało).
- Z czasem zmienia się konsystencja i zaczyna się szybko ścierać, można go "odlepić" z powieki... ( i nie ma możliwości poprawienia kreski bo od razu schodzi poprzednia warstwa...)

Stwierdziłam, że skoro już wydałam te pieniądze to go zużyję i wzięłam pędzelek ze starego eyelinera (
Manhattan, Dip Eyeliner Waterpoof ) i jakoś dało radę... ale i tak nigdy więcej go nie kupię... pozostanę przy starym, dobrym manhattanie :)
Używam tego produktu od: ok. rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Klątwa..

Oj tak. Mam zdecydowanie pecha do serii GG. I z tym eyelinerem miałam przygodę i odetchnęłam z ulgą mogąc go już wyrzucić do kosza. Ależ jestem okropna i popsuje tą całą dobrą passę.
Nie mam żadnych złudzeń - jest masa dużo lepszych kosmetyków.
Trwały. Aż za trwały...nie wiem, być może nie doczytałam ulotki (chyba nie jest wodoodporny??) ale jak mi ta węglowa czerń zaschła na powiekach to musiałam męczyć się z pandą wieczorem.
W miarę zużywania linera zauważyłam, że jego konsystencja bardzo się zmieniła. Czasem po przetarciu dłonią oczu kreska po prostu złaziła z powieki.
Na minus jest także opakowanie (przynajmniej dla mnie). Dużo lepiej maluje mi się kreski (a jest to mój codzienny makijaż) pędzelkami na krótszej rączce.

Coś jednak odezwało się w moim bezwzględnym sumieniu za tym linerem. Być może kolor? Zamglona pamięć o pierwszo-tygodniowym zachwycie? A może ulga że juz spoczywa na wieki w koszu? Ciężko powiedzieć.

Nie polece. Nie pogrzebie. Nie kupię. Amen

Używam tego produktu od: 1,5roku

fantastyczny

Gorąco polecam!!!
Wspaniały winylowy tusz do kresek. Ślicznie wygląda, łatwo się nim maluje, ma głęboki czarny kolor, nie rozmazuje się i jest w pięknym opakowaniu.
Same zalety.
Łatwo się zmywa, jak skórkę :)
Polecam! Mój KWC!

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: wiele

Prawie wodoodporny!

Pędzelek wymaga większej wprawy w używaniu eye-linera. Ten jest na tyle wygodny, że nie sprawia większych problemów. Ogólnie nie przepadam za pędzelkami, wolę flamastry, jednak ten ma cechy których brak całej reszcie:

+ kreska jest wyraźna, gładka i intensywna, jakby namalowana lakierem- cudowny, mocny efekt na wieczór
+ szybko schnie, mimo to łatwo wykonac poprawkę kreski.
+ nie straszne mu łzy (z umiarem) ani lekki deszczyk.

- niestety co za trwałością idzie, nie należy do najłatwiejszych do zmywania, jednak plyn do demakijażu bez problemu sobie poradzi.

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Dla mnie super

Miałam wersję limitowaną złoty kolor.
Tusz naprawdę bardzo łatwo sie rozprowadza dzięki dobremu pędzelkowi ( to były wtedy moje pierwsze kreski robione eyelinerem i naprawde nie miałam z tym problemu - dzięki pedzelkowi? albo mam wrodzony talent ;-) w malowaniu kresek ;)
W każdym razie:
* nie rozmazuje się
* lsniąca, gładka kreska
* żadnych grudek

Używam tego produktu od:roku

piękny i trwały efekt

Wspaniały tusz do kresek. Pędzelek jest giętki i ma odpowiednią grubość.. Tusz łatwy w nakładaniu - można regulować grubość kresek. Miałam czarny tusz, kolor pięknie błyszczał na powiece i jakby trochę się mienił. Daje dosyć mocny, wyrazisty efekt. Ma bardzo eleganckie opakowanie i jest wydajny - wystarczył mi na ponad pół roku, a używałam go praktycznie codziennie. Uwaga - uzależnia :) Teraz nie mogę się przyzwyczaić do rozmazanego i nietrwałego efektu kredek do oczu.
Jedyny minus - wieczorem, po całym dniu może się ścierać - ale ja należę do osób które będąc wieczorem w domu cały czas pocierają oczy, więc wcale nie musi to świadczyć o trwałości tuszu.
Zdecydowanie polecam - szczególnie jeśli pojawia się w katalogowej promocji.

EDIT

Niestety muszę odjąć gwiazdkę - malowałam oczy siostrze i okazało się, że eyeliner w ogóle nie chce współpracować z powiekami o suchej skórze. Niestety nie jest to więc ideał. A szkoda.
Używam tego produktu od:pół roku temu

idealny.

świteny!
nie rozmazuje się nawet po całonocnej imprezie w gorącym klubie. łatwo się nim maluje, nawet mi jako zupełnej amatorce w robieniu kresek udało się zrobić to idealnie już za pierwszy razem ;)

Używam tego produktu od:miesiąca