Fix It! Eyeshadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Fix It! Eyeshadow Base (Baza pod cienie do powiek)

Baza pod cienie do powiek Fix It! sprawia przedłuża trwałość cieni i sprawia, że nie zbierają się w załamaniach powiek. Przedłuża trwałość zarówno cieni pudrowych, jak i kremowych.

Pogarsza sytuację na powiece

Kupiłam ten produkt na wakacjach w Bonn. Chciałam mieć bazę pod cienie, wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak taki specyfik działa, więc się cieszyłam z nowego gadżetu. Potem odkryłam inne bazy i dowiedziałam się że dobra baza:

-nie powoduje że cień zbiera się w załamaniach powiek
-nie powoduje uczucia ciężkości i tłustości na powiekach
-nie ma intensywnego koloru przebijającego przez cienie
-nie powoduje że cienie zamieniają się w krem

A baza essence robi właśnie te wszystkie zakazane rzeczy, a nawet więcej! Efekt na oku przed i po jej użyciu to faktycznie dramatyczna zmiana. Po użyciu jest o wiele gorzej.

Używam tego produktu od: 2009 roku
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego i nie wiem jak je skończyć

działa

świetnie pełnia swoje zadanie tzn utrwala wszystko co na n ego zostanie nałożone cena jest śmieszna w porównaniu z działaniem tego cudeńka a jest także bardzo wydajna używam jej jakieś pół roku a w słoiczku jakby wcale jej nie ubywało

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Pomylka

Produkt, który absolutnie nic nie robi, nie utrwala sam, nie utrwala razem z pudrem, nic. Moje powieki bezwzględnie potrzebują bazy pod cienie, więc się skusiłam na taniochę i teraz skruszona wracam do kochanej Lumene.
Jedyne, co ratuje ten tłusty koszmarek, to niska cena. Ale nawet 10 zł szkoda do kosza wyrzucać

Używam tego produktu od:3 miesiące temu kupiłam
Ilość zużytych opakowań:1/8 jednego

depilacja ciąża

bez różnicy

Moja stara, dobra Lumene powinna odejść już dawno na emeryturę (jest trochę po terminie :o), ale że ta oto zakupiona nowicjuszka nie spełniła swego zadania, to póki co Lumene zostaje. Bo niestety, mimo pokładanych w tej bazie nadziei, nie widzę różnicy w trwałości makijażu z nią, a tym, co się dzieje bez niej. Kiedyś nawet zrobiłam eksperyment i użyłam jej na jedną powiekę i różnicy nie było. Baza ma postać gęstego, żółtawego kremu, który trzeba ciut ogrzać w palcach i rozsmarować po powiece. Dzięki swemu kolorowi maskuje trochę zaczerwienienia i ujednolica kolor powieki. Próbowałam ją stosować na różne sposoby, z pudrowaniem i bez, na krem i bez, ale bez skutku, więc o zasadach jej działania się nie wypowiem. Mogę tylko dodać, że nie podrażnia, nie uczula, chyba nawet nie utrudnia cieniowania, ale co z tego skoro nie działa. A zapowiadało się tak pięknie: niska cena, całkiem spory słoiczek, duża wydajność.

Dodam od razu, że ostatnimi czasy makijaż moich oczu trzyma się zupełnie nieźle i na codzienne warunki absolutnie mnie to satysfakcjonuje, ale czasem trzeba jakiegoś utrwalacza, który pozwoliłby makijażowi przetrwać bez szwanku dłużej niż te 8 godzin, w dodatku w ekstremalnych, że tak powiem warunkach. I w tym celu potrzebna mi baza. Żeby nie było, że zawsze i wszędzie cienie mi z powieki znikają po chwili. Bo tak nie jest :nie:

Ilość zużytych opakowań: kilka nieudanych prób