Fluide Desalterant [Moisture Quenching Hydra-Balance Lotion] Emulsja silnie nawilżająca

Lekka, intensywnie nawilżająca emulsja na dzień (występuje też w wersji z filtrem SPF15) i na noc. Bardzo delikatna, ma działanie kojące, a jej składniki przywracają skórze właściwą wilgotność i wzmagają zdolność magazynowania wody. Zawiera wyciągi z roślin lądowych (m.in. kaktusa, żeń-szenia, lnu, białego łubinu, sosny) oraz morskich, witaminę E oraz kompleks zapobiegający wpływowi zanieczyszczeń miejskich.

chudzina

Bardzo lubię linię pielęgnacyjną Clarinsa, uważałam do tej pory, że kremy tej marki to pierwsza liga i dlatego bardzo mnie rozczarowała ta nędzna chudzina, którą Clarins reklamuje jako supernawilżający fluid. Cieniuteńkie to jak barszcz i moją suchą skórę doprowadziło nieomalże do odwodnienia. Po dwóch miesiącach używania cerę miałam zdecydowanie w gorszej formie. Była szorstka, szara i błagała o przyzwoity krem (nadal błaga, bo znowu trafiłam na kosmetycznego "krzaka, ale to już inna bajka i inna recenzja".

Używam tego produktu od: sierpień- październik

****

Wprawdzie miałam tylko próbkę,ale ponad tydzień stosowania wystarczył abym zdecydowała się na zakup wersji pełnowymiarowej.Różnica w wyglądzie cery nie była widoczna od razu ,ale właśnie po tygodniu.Drobne zaczerwienienia zniknęły,linie(jeszcze nie zmarszczki) między ustami a nosem zdecydowanie wygładzone.Świadczy to o dobrym nawilżeniu skóry.Idealny kremik pod makijaż.Dzięki niemu twarz wygląda świeżo.
Mam cerę mieszaną i nie odniosłam wrażenia aby opornie się wchłaniał.Na początku troszkę nabłyszcza cerę ,ale po wchłonięciu jest ok.Wystarcza na dość długo z tego co zauważyłam po próbce.Już niewielka ilość doskonale pokrywa całą twarz i szyję.Idealny na porę jesienno-zimową.Jedyne zastrzeżenie mam do zapachu, który według mnie jest zbyt intensywny.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: próbka
Recenzja: ...

porażka

To miała być silnie nawilżająca emulsja, niestety po zużyciu około 3/4 50 ml opakowania nie jestem w stanie powiedzieć nic pozytywnego na temat tego specyfiku. W ogóle się nie wchłania. Nie zauważyłam żadnej poprawy, wręcz przeciwnie moja buzia wyglądała jakby w ogóle nie używała kremu. Nie sądziłam, że to właśnie ta emulsja jest tego przyczyną (kiedyś miałam jakiś krem regenerująco - odżywczy z Clarins'u i bardzo go sobie chwaliłam). Nie polecam tego kosmetyku, zupełnie nie jest wart pieniędzy, które trzeba za niego zapłacić.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

przeciętny

Na szczęście to tylko próbki - akurat ten krem ( czy fluid właściwie ) mnie nie zachwycił. Przy tej konsystencji dość ciężko się rozprowadza, najczęściej skapuje. Owszem, nawilża, ale raczej powierzchownie, nie umywając sie do Hydro Urgency Rubinstein czy Aqua milk Lancastera. Twarz jest raczej mokra! Zdecydowanie wolę preparaty bardziej gęste, może dlatego, że mam skórę raczej normalną...

średni

Zupełnie na nadaje się na dzień - wchłania się bardzo wolno i skóra przez dłuższy czas się błyszczy. Dobrze nawilża i wygładza skórę, ładnie pachnie. Ale za tę cenę oczekiwałam więcej.

Bardzo dobry

kupiłam po okazyjnej cenie, mam cere mieszana ze strefa T, - doskonale nawilza, koi skore, pieknie pachnie. Niestety pozostawia lekko swiecaca sie skore - doskonaly pod podklad - jak na zime to ok. ale na lato do cery mieszanej i tlustej nie polecam. Ogolnie kosmetyk godny polecenia, na pewno jakosc jest bardzo dobra.

uszłaby, gdyby nie ta cena...

Emulsyjka ma swoje zalety - silne właściwości nawilżające, jest bardzo łagodna, ale i swoje wady - mianowicie dosyć słabo się wchłania i pozostawia skórę nabłyszczoną. W rezultacie sugestia producenta, że jest to świetna baza pod makijaż, wydaje mi się zdecydowanie na wyrost. Szczególnie jak na kosmetyk za taaaakie pieniądze (tym bardziej, że nie jest zbyt wydajna). W sumie - wg mnie zdecydowanie niekorzystnie odstaje od innych produktów w tej serii i odradzałabym zakup (szczególnie wersji bez filtrów). Zużyłam resztkę jako krem do szyi, a jako krem nawilżający pod makijaż świetnie sprawdza mi się krem polecany .. na noc.