Sexy Legs Sunshimmer Instant Tan (Bronzer do nóg)

Sexy Legs Sunshimmer Instant Tan (Bronzer do nóg)

Sexy Legs Sunshimmer Instant Tan to kosmetyk do makijażu nóg - nadaje im odcień intensywnej opalenizny z błyszczącymi drobinkami, nawilża. Zmywa się wodą z mydłem. Nie daje żadnej ochrony przeciwsłonecznej.

Cena: 5 funtów/ 125ml

Daje rade

Posiadam ten produkt już kilka lat i używam go na nogi w czasie letnim by:
-podkreślić już opalnone nogi - efekt świetny, poglębia opaleniznę
-pogłębić opalone nogi balsamem brązującym - efekt również super
-nadać bladym i jeszcze nie opalonym niczym nogom koloru i lekkiej opalenizny.

Plusy
+utrzymuje się cały dzień aż do zmycia
+ukrywa mankamenty skóry - super make up dla nóg
+nadale ładnego kolorytu nogom, które od razu wyglądają sexowniej :D
+wydajny

misusy
-moze brudzić ubranie
-ciężka konsystencja, trudno go równoniernie rozsmarować, trzeba się naczęczyć by efekt był równomierny
-dostępność

Używam tego produktu od: 2011

fajny

Mimo,że jest to bronzer do nóg ja z powodzeniem używam go do całego ciała i twarzy Mam odcień golden,który podobno nie różni się od odcienia bronze. Kosmetyk ma drobinki ale o dziwo, nie daje mocnego efektu opalenizny, nawet na mojej jasnej skórze,tak jak np. Maybelline sun glow do jasnej cery.

Tak więc na opalonej już skórze Rimmel da jedynie efekt drobinek i połysku, raczej koloru już nie przyciemni.

Kosmetyk łatwo się rozprowadza,ładnie pachnie, ma delikatne drobinki więc nogi wyglądają seksownie.

Jest dość wydajny ale wiadomo, gdy stosuje się go często na nogi czy ramiona to znika szybko. Szkoda jego pojemność nie ma 200 ml.

Chcę jeszcze wypróbować Rimmel Sun Shimmer do twarzy i ciała ale na allegro jest o wiele droższy od wersji sexy legs. Szkoda,że Sun shimmer nie jest dostępny w Polsce.

Używam tego produktu od:miesiąca

Na lato się przyda

Zakupiony w lecie w Londynie-szkoda, że nie ma go jeszcze w Polsce. Ten bronzer naprawdę intensywnie "koloryzuje" nogi - faktycznie wyglądają jak opalone, dodatkowo zawiera on dużą ilość rozświetlajacyh drobinek-więc jest to bardziej kosmetyk na wyjście niż na co dzień. Trudno go dobrze rozprowadzić-naprawdę łatwo o smugi. Brudzi wszystko, co ma kontakt z nogami-spódnice, szorty...Faktycznie, deszcz go nie zmyje aczkolwiek mogą powstać smugi. Łatwo go zmyć wodą z mydłem, radzę nie używać do tego celu gąbki bo ją mocno przybrudzi i ciężko doczyścić. Mimo to daję mu *** bo daje fajny efekt bez użycia samoopalacza czy solarium. W miarę wydajny.

Używam tego produktu od:ostatnie lato