Kolor Zaprogramowany Waniliowy, Szampon do włosów blond

Kolor Zaprogramowany Waniliowy, Szampon do włosów blond

Szampon Ziai z serii Kolor Zaprogramowany przeznaczony do włosów blond naturalnych i farbowanych. Zawiera specjalistyczne substancje czynne o udowodnionej, wysokiej skuteczności ochrony koloru: Heliogenol, ekstrakty z białej herbaty i bursztynu. Ma nowatorską formułą myjącą, łagodną dla włosów i skóry głowy. Pachnie zmysłową wanilią i migdałami.
Pogłębia słoneczny odcień włosów blond naturalnych i farbowanych. Skutecznie chroni kolor przed wymywaniem. Intensywnie nawilża włosy. Działa osłaniająco i kondycjonująco na ich strukturę. Zwiększa odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Przywraca włosom długotrwałą miękkość i połysk.

polubiłam go :)

To pierwsze taniocha!!! W zestawie z odżywką kosztował 7.49!!!:D
Zalety:
zapach bardziej migdałowy niż waniliowy (przyjemny)
wydajny
łatwo się rozprowadza
kremowa piana
estetyczne opakowanie:)
rozjaśniane włosy nie robią się żółte:))
po wysuszeniu całkiem sprawnie można ułożyć włosy
Wady:
mógłby trochę bardziej odżywiać włosy (choć to w sumie zadanie odżywki), więc może nie ma wad???:)

Używam tego produktu od:koniec sierpnia 2008
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nie jest zły

Szampon jest wydajny, ładnie pachnie, przyzwoicie myje włosy. Jednak jeśli chodzi o pielęgnację swojej roli niestety nie spełnia. Krzywdy włosom nie robi, ale spodziewałam się po nim czegoś więcej;)

Ilość zużytych opakowań:

Jest ok

Kupiłam go w sumie tak na szybko- potrzebowałam czegoś taniego;) Szampon jest dobry- bez rewelacji. Zapach dla mnie jest ładny, wanilia nie jest taka dosadna tylko taka inna;p Efekt jest widoczny ale po wielu umyciach.

Używam tego produktu od:czerwca

Manicure - pastelowe paski

średniak

Jestem z niego średnoi zadowolona poniewaz przy dłuższym stosowaniu troche wysuszał włosy a pozatym jestem troche alergikiem no i mnie uczulił wysuszajac skóre głowy powodujac cos w rodzaju łupieżu:/dla włosów moze byc nie najlepszy ani nie najgorszy

Używam tego produktu od:3 miesiace

bardzo dobry

Mnie akurat bardzo przypadł do gustu. Przede wszystkim jest bardzo wydajny i świetnie się pieni. Zapach - cóż - może faktycznie niewiele ma wspólnego z wanilią, ale i tak jest przyjemny. Po umyciu włosy dobrze się rozczesują, są puszyste i sprężyste. Poza tym kosztuje niewiele.
Reasumując - polecam i sama na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

taki sobie

Szampon taki sobie. Pachnie przyjemnie ale nie nazwałabym tego wanilią. Raczej słabo się pieni. Konsystencja w porządku, cóż, włosy po nim sa ok ale też bywały lepsze...Jakość proporcjonalna do ceny.

Używam tego produktu od:3 tygodni

nic nadzwyczajnego

Po przeczytaniu reklamy producenta postanowiłam wypróbować ten szampon, ale niestety po raz kolejny się okazało, że reklama swoje, a życie swoje. Po pierwsze szampon się słabo pieni, niby to zdrowiej ale trudno nim umyć włosy. Wanilią absolutnie NIE pachnie. Tak jak poprzedniczka miałam wrażenie, że moje włosy są trochę niedomyte. A największym rozczarowaniem jest fakt, że po szamponie do włosów blond, jasne włosy po prostu ściemniały i tego mu nie wybaczę.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

szampon jak szampon ale..

Szampon jak szampon - przeciętny
ale może być - ostatnio trochę eksperymentowalam z kosmetykami do włosów i efekt był tego taki, że byle co powodowało u mnie swędzenie skóry głowy oraz łupież.
Przy tym szamponie ziaji tak nie było aczkolwiek odnoszę wrażenie, że nie do końca zmywa "tłuszcz i brud" - wydaje mi się, że po umyciu mimo wszystko wlosy rozdzielają się w strączki - dodam iż myję codziennie.
Do KWC mu daaleko ale spróbować go nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze