Pharmaceris, Pharmaceris M, Tocoreduct Forte (Krem redukujący rozstępy)

Pharmaceris, Pharmaceris M, Tocoreduct Forte (Krem redukujący rozstępy)

Preparat o specjalnej formule dostosowanej do wymagań skóry kobiety w ciąży oraz po jej zakończeniu. Skutecznie spłyca głębokość rozstępów na biuście, brzuchu, biodrach, pośladkach i udach. Redukuje barwę rozstępów, które przybierają kolor otaczającej je skóry. Wykazuje natychmiastowe działanie ujędrniające i uelastyczniające. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia plam.
Witamina E - wychwytuje wolne rodniki, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry,
Proteiny z dyni zwyczajnej - regenerując włókna kolagenu i elastyny przywracają skórze elastyczność i odpowiednie napięcie,
Ekstrakt owocowy - skoncentrowane soki owoców oraz kwasy owocowe przyspieszają odnowę komórkową,
Masło shea - ma właściwości łagodzące i zmiękczające.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Shea Butter (Butyrospermum Parkii), Butylene Glycol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Vaccinium Myrtillus Ertract, Carbomer, Triethanolamine, Hydrolyzed Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seedcake, Saccharum Officinarum (Sugar cane), Acer Saccharirtum (Sugar Mapie) Extract, Citrus Aurantium Dulcis Ertract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract, Disodium EDTA, Methylparaben, Phencwyethanol, DMDM Hydantoin, Propylparaben. Buthylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Cena: ok. 40zł / 75ml

Preparat został polecony w aptece. Widzę znaczną różnicę w miejscach gdzie używałam kremu. Skóra w tych partiach ciała jest w lepszym stanie, rozstępy płytkie i mniej widoczne. Niestety nie miałam możliwości wysmarowania się kremem we wszystkich miejscach z rozstępami ze względu na cenę. Jednak opłaca się :)

Wytrwałość i systematyczność popłaca :)

Zacznę od tego, że każdy, kto chce zobaczyć widoczne efekty musi stosować produkt systematycznie (2 razy dziennie) przez kilka miesięcy. EFEKTY PO TYM CZASIE SĄ ZNAKOMITE! Do tego masaż szorstką gąbką i odpowiednia dieta :)

Plusy:
- rozstępy są mniej widoczne, bledsze, skora jędrna i gładka

Minusy:
- na efekty trzeba długo czekać
- cena
- wydajność ( ja używałam na uda, pośladki, brzuch i piersi 2x dziennie i starczyło mi na 2 tyg)

emm....

-Brak działania - zero widocznych efektów.
-Mało wydajny.
-Parafina w składzie.
-Średnie opakowanie

+Zapach
+Konsystencja.

Rozumiem, że kremem nie da się całkowicie pozbyć rozstępów. ale ten krem ich nawet nie rozjaśnia.

Używam tego produktu od: Lata 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

kosmetyki rituals

wielkie rozczarowanie

Krem polecono mi w aptece na prośbę o produkt zapobiegający rozstępom w ciąży.
Zapłaciłam 40 zł co przy pojemności zaledwie 75 ml jest ceną stosunkowo wysoką.
Niestety kosmetyk u mnie nie zdał egzaminu.

Plusy:
- przyjemna konsystencja i zapach (podobny do kremu nivea)
- szybko się wchłania
I to tyle plusów...

Minusy:

- małowydajny (przy codziennym stosowaniu krem wystarczył na niecałe 2 tyg.)

- parafina w składzie - pod koniec stosowania dostałam dziwnej wysypki która minęła gdy odstawiłam krem.

- niestety brak jakichkolwiek pozytwnych efektów obiecanych przez producenta

Rozstępy jak były tak pozostały, wręcz pojawiło ich się więcej. Brak poprawy napiecia skóry, krem nie zrobił totalnie nic dobrego - stan skóry się nie zmienił .

Szkoda pieniędzy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

W porządku, ALE...

Zużyłam kilka opakowań, by zobaczyć niewielkie efekty.
Używałam dzień w dzień, dwa razy dziennie tego specyfiku na udach. Na początku w ogóle nie widziałam żadnych zmian, ale wciąż byłam systematyczna i zobaczyłam je po ok. 3 miesiącach. Moje rozstępy leciutko się spłyciły i zmieniły kolor z fioletowego na różowy. Byłam zadowolona póki nie odkryłam innego kremu, dosłownie milion razy tańszego niż ten specyfik.
Nie podoba mi się skład tego produktu. Parafina, parabeny... A przecież tego używają głównie kobiety w ciąży.. Takie składniki nie są obojętne dla dzidziusia.
Żałuję, że wcześniej składu nie sprawdziłam, mimo, że w ciąży nie jestem.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Niewydajny

Specyfik kupiłam dwa tygodnie temu w aptece za 40 zł, poleciła mi aptekarka to wzięłam. I niestety wyrzuciłam pieniądze w błoto.

Minusy:
-Kompletnie nie wydajny, po dwóch tygodniach stosowania tylko miejscowo na rozstępy moje opakowanie jest już puste.
-Cena jest stosunkowo za duża to ilości specyfiku.
-Działanie, którego w ogóle nie było. Nie zauważyłam większych zmian. Owszem, rozstępy się jakby zmniejszały i wybielały, ale chwilę po nałożeniu... Potem apiać znowu piękne czerwone.
-Parafina na drugim miejscu, po pewnym czasie na rozstępach pojawiły mi się krostki jak po zapchaniu, które dodatkowo swędziały. Stawiam, że to od tego.

Plusy:
-Ładny zapach.
-Szybko się wchłania.

Cóż, więcej tego nie kupię. Szkoda tylko pieniędzy. Miałam nadzieję, że chociaż trochę poprawi moją skórę przed wakacjami. A tu guzik. Chyba na razie będę lecieć z olejkiem, a jak będę miała pieniądze to kupię coś lepszego, a na pewno wydajniejszego...

Zdecydowanie polecam! działa!

Zdecydowanie polecam!
Na ecach zrobiły mi się zimą duże, fioletowe rozstępy. Po stosowaniu tego specyfiku rozstępy zmniejszyły się bardzo, może z czasem nawet znikną!
W każdym bądź razie nadal będę używać tego kremu!
POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Porażka.

Dostałam na święta, po tym jak w 8/9 miesiącu ciąży dostałam rozstępów.

Plusów mało, więc od nich zacznę:
-Nie podrażnia
-Nie uczula
-Ma miłą, podobną do mleczka nivea, konsystencję
-Nawilża (?)

Minusy:
-Nie zmniejsza rozstępów - mówię tu i o tych świeżych różowych i o tych białych - starszych
-Nie poprawa napięcia skóry
-Mało wydajny
-Drogi w stosunku do ilości (w tej cenie można mieć lepszy preparat 200 ml)
-Ciężko dostępny
-Po miesiącu stosowania opakowanie było puste i tylko wyciekł zważony olej (?)

Kupiono mi go na rozstępy. Nic nie pomógł. Na szczęście nie zaszkodził.

Używałam tego produktu przez: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Dwie tubki - szybko poszły.

Dobry produkt, ale drogi

Produkt jest skuteczny, moje rozstępy stały się dzięki niemu o wiele jaśniejsze. Do najtańszych nie należy, ale myślę, że jeśli komuś bardzo zależy na redukcji tych \\\'\\\'blizn\\\'\\\' to będzie w stanie trochę wydać.

Dobry, ale drogi.

Produkt spełnia swoje zadanie. Nie stosowalam go przez ponad 2 miesiące ( jak zaleca producent) ale efekty były. Rozstępy trochę się zmniejszyły, nowe nie powstawały. Nie byłam w ciąży używajac go, mimo młodego wieku mam rozstępy. Poleciła go pani w aptece, więc wzięłam.

Plusy :

+ spełnia swoje zadanie
+ łatwo i szybko się wchłania
+ ładnie pachnie
+ ogólnie łatwo dostępny
+ przy regularnym i długotrwałym stosowaniu są efekty

Minusy :

- zbyt drogi
- mało wydajny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Dobry, ale mało wydajny

Plusy sa takie, że sie dobrze rozprowadza, wchłania,
zapach i działanie jest średnie..
Najbardziej rozczarowała mnie wydajność... jest traaagiczna jak na tą cene! Na ulotce pisało, że efekty po 3 miesiącach, ale nie wiem ile opakowań musiałabym zużyć na ten czas..

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno duże.

Niezły- Polecam

Plusy:
+Rozjaśnia rozstępy (tylko nie oczekujcie cudów-nie tylko od tego kosmetyku od żadnego!
Rozstępy nie znikają można je tylko rozjaśnić i lekko spłycić)
+Skóra jest ładnie wygładzona i napięta
+Bardzo ładnie pachnie

Minusy:
-cena

Używam tego produktu od: ok.6miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok.10