Farmona, Szampon `Miłorząb japoński`

Farmona, Szampon `Miłorząb japoński`

Szampon Miłorząb japoński przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Miłorząb Japoński wzmacnia i uelastycznia włosy. Dzięki podwójnej ilości ekstraktu Ginkgo Bilboa przywraca im połysk i gładkość. Szczególnie polecamy go do włosów zniszczonych farbowaniem lub trwałą ondulacją. Ma naturalny, ziołowy zapach kojarzący się z igliwiem i lasem. Ma neutralne pH-5,5.

Ot to zwykły szampon

Ot to zwykły szampon, który nie szkodzi, ani nie pomaga.

Zalety
-dobrze myje
-nie podrażnia
-nie plącze
-nie matowi włosów

Wady
-mało wydajny

Podsumowując; jest to zwykły szampon który zły nie jest, ale pupy też nie urywa;-)

Używam tego produktu od: używałam go miesiąc

Mniej, niż przeciętny

Zraziłam się do kosmetyków Farmony, niestety. Niby ziołowe, ale jak dla mnie bardzo agresywne. Szampon myje, włosy są bardziej miękkie, plącze, ale to nic nowego. Żadnych efektów spektakularnych nie zauważyłam. Poza tym jest trudno dostępny, przynajmniej u mnie, musiałam zamawiać przez internet. Ogólnie to wolałabym wybrać już jakiś z dolnej półki, a efekty takie same.

Plusy:
+ myje, ale to nic nadzwyczajnego przecież

Minusy:
- nie jest wart swojej ceny, ja płaciłam ok 9zł
-trudno go dostać
- plącze włosy, na pewno ich nie wzmacnia
- dość agresywny, jak dla mojej skóry głowy, swędzi po nim okropnie
- nie zauważyłam efektów obiecywanych na opakowaniu

Średni.

Uwielbiam ziołowe szampony Farmony, jednak ten mnie nie zachwycił.
Konsystencja - jak chyba w każdym szamponie tej firmy - lejąca, dobrze się pieni. Świetnie oczyszcza włosy, ale mam wrażenie, że po umyciu są bardziej szorstkie i splątane niż po użyciu innego wyrobu Farmony.
Zapach - nie czuję, bardzo delikatny.
Otwór w buteleczce oczywiście za duży, choć ona sama jest urocza, taka retro.
Nie powalił mnie na kolana tak jak szampon brzozowy czy żeń-szeniowy tej samej firmy. Jak dla mnie jest bardzo przeciętny.

Używałam tego produktu przez: kilka tygodni

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

dobry produkt

zacznę od tego że bardzo lubie tą firmę.stosawałam RADICAL i byłam z niego zadowolona.po ciąży moje włosy zaczęły bardzo wypadać dosłownie garściami dlatego szukałam jakiegoś naturalnego szamponu.więc zamowiłam szampony z nowej serii Herbal Care w internecie(nie mogłam znaleść w żadnym kosmetycznym). w sumie jestem z niego zadowolona włosy są miękkie , jedwabiste,mam wrażenie jakby było ich więcej.nadal wypadają (hormony) więc żaden szampon tu nie pomoże, trzeba to przeczekać.dla mnie to dobrze że słabo się pieni to oznacza że zawiera mało detergentów.mąż też go stosuje i jest zadowolony.jak ten się skończy zaczynam nastepny tym razem z żeń-szeniem

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Przeciętny

Nie warto zawracać sobie nim głowy- jest mało wydajny dlatego,że dopiero po ponownym wmasowaniu we włosy jako tako się pieni. Wlosy są po nim jakby wysuszne, bez połysku. Plus za orginalne opakowanie i ładny "ziołowy" zapach.

Używam tego produktu od: miesiąc z przerwami

Ogólnie OK, ale są minusy...

Szampon poprawny, ale budzący u mnie mieszane uczucia. PLUSY: poprawił stan moich włosów - są mniej przesuszone, miękkie, skóra głowy znormalizowana; ładne opakowanie; przyjemny zapach; połączenie jakość-cena. MINUSY: konsystencja - mógłby być nieco gęstszy, bo łatwo go rozlać; mało wydajny (starczył mi na zaledwie kilka myć głowy - to szampon na góra 2-3 tygodnie używania); głowę (nawet mało przetłuszczoną) trzeba myć nim dwukrotnie (za pierwszym razem wcale się nie pieni); włosy szybko się po nim przetłuszczają; słabo oczyszcza skórę głowy. PODSUMOWUJĄC: działa na włosy pozytywnie, ale ma wiele minusów, jeśli chodzi o sposób użycia. Trzy*, ale polecam jako kurację.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1, ostatnie