Avon, Color Trend, Kiss` n` Love (Szminka `Walentynka`)

Avon, Color Trend, Kiss` n` Love (Szminka `Walentynka`)

Pojemność 4,2 g

Szminka dostępna w 6 uwodzicielskich odcieniach: Sparkling Kiss, Peach Passion, Dazzling Pout, Flirtatious, Soul Mate, True Love. Nawilża, wygładza, nabłyszcza usta. Ma nieznaczny, przyjemny zapach. Poręczne, estetyczne opakowanie.

dla wyglądu.

Kupiłam tą szminkę tylko ze względu na jej wyglad, jak tylko zobaczyłam w katologu to wiedziałam, że tego słodziaka musze mieć, bo naprawdę wygląda super :) niestety w uzytku już nie była taka fajna, nietrwała, nieładnie wyglądała na ustach, przesuszała je.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

przecietniaczek

Strasznie wysusza usta! Do tego roluje sie na nich. Ma za to swietny smak i zapach oraz ksztalt. cena takze jest satysfakcjonujaca. nie ma jednak co polecac, sa o wiele lepsze szminki w tej cenie

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

mam mieszanie odczucia

Chyba jedan nie jest to szminka dla mnie,
wiadomo kształt serduszka jest słodki, miałam wersję z drobinkami i smarując usta czułam jak mi te drobinki wcierały się w wargi - co to peeling do ust?

Szminka dość gęsta, zostawały takie jakby kreski przy końcu warg. Szybko się skończyła, ciężko się ją aplikowało.

To nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 szminka

raczej nie dla mnie

Szminka ma czekoladowy smak - a ja nie lubię smaku chemicznej czekolady.
Plus za fajne serducho.
Te świecące drobinki są dużo za duże, takie mało dyskretne. Zamiast delikatnego rozświetlenia usta wyglądają jak kula dyskotekowa...
Na ustach utrzymuje się nie krótko ale szału też nie ma.
Plus za fajną gamę kolorów.

Ładna

Kupiłam ją kiedymś w promocji i dość miła była. Kolor coś w jaśniejszym różu - szybko schodziła i troszke wysuszała mi usta. Na dłuższą mete nie zbyt dobrze się zachowywała, jednak ja tylko od święta się nią malowałam i później gdzieś się zawieruszyła.
Czy polecam sama nie wiem tak trochę obojetna mi była, czyli zero wyróznień, jednak dla mniej wymagających dobra;D

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

dla niewymagających

Wczoraj odkopałam moją daawno temu kupioną szminkę w odcieniu Sparkling Kiss. Rzadko używam szminek, tylko na jakieś okazje albo jak mi się przypomni :P

Kolor jest ładny, jednak strasznie denerwują mnie brokatowe drobinki które roznoszą się po twarzy. W efekcie po jakimś czasie nie mam na ustach ani śladu szminki, za to cała się świecę.

Kosmetyk nie jest zbyt trwały, ale za tą cenę nie oczekuję zbyt wiele. Dobrze się nakłada i ładnie wygląda, przynajmniej na początku. Szminka wysusza usta :(

Oczywiście kupiłam skuszona oryginalnym kształtem szminki :)

Używam tego produktu od: kilku lat

Bubel!!!

Zakupilam bo spodobalo mi sie opakowanie i ksztalt serca sztyftu jednak musze przyznac ze jest to najwiekszy bubel szminkowy.

Minusy;
-szminka wysusza usta

-jest bardzo twarda

-pachnie taka stara szminka

-krotko sie utrzymuje

-wysoka cena jak na taka jakosc

Do plusow moge zaliczyc ladny kolor mam soul mate i ze jest wydajna dzieki swojej tepej konsystencji

Nie plecam nikomu

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: koncowka 1 ktore wyzucam

Zerowa trwałość, szminka zabawka

Parę lat temu dostałam ją od koleżanki i od tamtego czasu nie mogłam nigdzie znaleźć takiego koloru. I to właściwie wszystko. Miesiąc temu dopadłam przypadkowo katalog Avonu i zamówiłam kolor Diamond. Przyszła i żałuję tej decyzji do dziś, szczęśliwie nie poszło na to aż tyle pieniędzy.

+ kolor, Diamond to kolor który idealnie do mnie pasuje, ale wolę się męczyć i testować inne szminki zamiast być non stop rozczarowana jakością tego produktu

+ niska cena

+ opakowanie mi się nigdy nie rozwaliło, chociaż coś

- brokat; prezentuje się dziwnie na ustach, często wydawało mi się, że jakiś paproch się osadził

-jakość jest OKROPNA; ani na konturówki, pudry, podkłady nakładane na ustach; przedłużały jej życie, ale też o niewiele; tą pomadką należy się posmarować i najlepiej zamknąć się w lodówce, potrafiła mi zblednąć przed wyjściem z domu

-nie trzyma się ust; nie wiem jak to wytłumaczyć, po prostu jakby nie potrafiła się wchłonąć i spływała powoli z powierzchni ust

Mam pewnie wydumane wyobrażenie o niej sprzed paru lat dotyczące jej lepszej jakości i trwałości, ale możliwe, że to tylko idealizowanie jednej z pierwszych "prawdziwych" pomadek.

Nie wiem jak skład, ale takie pomadeczki można kupować dzieciom/nastolatkom; nawet gdy przesadzą z ilościa, produkt zaraz się zmaże.

Ja używam jej kiedy chce się trochę "ucywilizować" gdy na chwilę wychodzę do sklepu/kiosku; tyle trzyma ;)

Szczęśliwie nie są drogie.

Używam tego produktu od: ponad 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 4; dwa jakieś 5 lat temu, dwa miesiąc temu (kupionych)

koszmar

Kupiłam ze względu na promocję, ładny kształt, opakowanie i delikatny, różowy kolor. Szminka okazała sie totalnym niewypałem. Wysusza usta i podkreśla skórki, ciężko sie ją naklada (jest "twarda"), ma dziwne drobinki, które czuc na ustach i nie jest to przyjemne, szybko schodzi.
Wyrzucialam ją do kosza xD

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Dla pragnących delikatnego efektu-TAK!

Uwielbiam jej kształt i przyjemny zapach :).

Aktualnie gdzieś mi się zawieruszyła, więc nie pamiętam odcienia , ale było to coś wpadającego z czerwieni w brąz.

Po serii kosmetyków z Color Trend nie spodziewałam się intensywnego koloru, więc i nie rozczarowałam się.
Jest w sam raz do delikatnego podkreślenia ust, dobry na codzień.

No i kolejny plus to oczywiście cena, bo szminka kosztuje grosze.

Polecam!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam jedno

Dla niewymagających...

Kupiłam ją na Allegro za całe 7zł i nie żałuję ani grosza wydanego na tę szminkę. Po 1 szminek używam góra 3 razy w miesiącu, po 2 lubię gdy produkt, który znajdzie się na moich ustach, ładnie się "iskrzy". Ta szminka mi to zapewnia :D Po 3, czy widziałyście gdzieś szminkę "skrojoną" na wzór serca? Aż miło na nią spojrzeć ;)

Zapach ma przyzwoity, dość intensywny jak na szminkę, ale po jakimś czasie znika ulatnia się i już go nie czuć.

Mam ją w odcieniu moonbeam, jest to dość jasny róż (ale nie tak żarówiasty i tandetny jak Iced Champink z edycji Kiss\'n\'go), a z racji tego, że pierwsze opakowanie już wykończyłam, na dniach dostanę powtórkę z rozrywki ;)

Nie jest to ani pomadka ochronna, ani też balsam do ust, więc spodziewałam się nieznacznego wysuszenia ust i to też ma miejsce po aplikacji. Co prawda nie wysusza ust na wiór i nie sprawia, że naskórek boleśnie się zadziera, ale najlepiej nakładać ją na cienką warstwę bezbarwnej pomadki (przy grubszej, może migrować z ust).

Utrzymuje się przez kilka godzin, schodzi z ust równomiernie, ogólnie rzecz biorąc, od szminki kupionej za 5,9zł, nie wymagam cudów :D

Największym problemem jest jej konsystencja. Szminka jest dość zbita, twarda, a to nie ułatwia nam pracy. Najlepiej wrzucić ją na chwilę do kieszeni spodni czy bluzy, by rozgrzała się ciepłem naszego ciała, wtedy jest pysznie kremowa ;)

Używam tego produktu od: ojj, od bardzo dawna, pewnie od zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyta, niedługo zacznę 2 :)

Ok

Kupiłam, bo był w promocyjnej cenie.
Mam w jednej z torebek, tak na wszelki wypadek, ale nie jest to pomadka, którą przekładam z jednej torebki do drugiej.
Traktuje ją raczej jako awaryjną.

Kolory są dość metaliczne, co mi nie do końca odpowiada,
Szminka nawet długo się utrzymuje,
Ma bardzo oryginalny wygląd (chodzi mi o samą część, którą się malujemy)

Nie jest dla wymagających, ale w swojej kategorii cenowej nawet się sprawdza.