Avon, Gold Lipstick (Złota szminka)

Avon, Gold Lipstick (Złota szminka)

Pojemność 3,6 g

Nowość w ofercie Avonu - trwała, elegancka szminka dostępna w 6 modnych odcieniach: Gold Dipped, Frozen Rose, Bronze Treasure, Berry Berry Nice, Frostiest Mauve, Iced Coffee. Czyni usta pięknymi i wyrazistymi.

Cena: 22,90zł/ 3,6g

fantastyczny kolo/Iced Coffee

W posiadanie szminki weszłam w drodze wymiany wiec cena mnie nie interesuje ;)
Kolor który posiadam/ Iced Coffee jest cudowny! Trwałość i ścieranie nie są jakieś nadzwyczajne ani w jedną ani w drugą stronę. Ma fajny szminkowy zapaszek który kojarzy mi się z dzieciństwem i efektowne opakowanie które cieszy oko.
Jak dla mnie bomba ;)

Używam tego produktu od: kilku lat

Nic nadzwyczajnego...

Szminki mają ładne odcienie. Jednakże mi nie odpowiadają konsystencją. Mają za dużo drobinek i posmak metaliczny. Szminka szybko się ściera i robią się grudki na ustach.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

gold dipped na 3,5

oceniam kolor gold dipped - ciemne złoto lekko wpadajace w miedź
opakowanie - ładne, nie zacina się, nie psuje, złota obwódka wytarła się trochę po naprawdę długim noszeniu w kosmetyczce, wtedy też lekko pekła zakrętka, ale ogólnie wytrzymałe
kolor jest ładny, elegancki, nie wygląda wulgarnie ani tandetnie
pomadka ma aksamitną konsystencję, miło sie nakłada, nie wysusza ust, na początku nawet czuć lekkie wygładzenie, nie podkreśla suchych skórek - stają sie niewidoczne, jest prawie bezzapachowa, nie czuć jej chemią
trwałośc przeciętna, po piciu czegoś zostawia ślady na kubku i kolor wtedy lekko blaknie, ale nie znika zupełnie
takiego normalnego dnia wytrzymuje 2 godziny
nie kupię ponownie, bo rzadko uzywam pomadek, wole błyszczyki

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Avon Mark - relacja

Kocham Ją!!!

Moja najlepsza pomadka jaką w życiu posiadałam ;]
Nie ma żadnych minusów!!
a plusy:
+ Jest trwała
+ schodzi równomiernie i nie zbiera się w kącikach ust
+ nadaje się do wysuszonych usteczek
+ ma eleganckie opakowanie
+ jest wydajna
+ za psie pieniądze można zdobyć naprawdę wspaniałą szminkę
+ przyjemny zapach
+ nadaje ustom piękny seksowny acz delikatny wyraz
+ posiada dobrą konsystencję dzięki której dobrze się rozprowadza
Posiadam odcień Gold Dipped. Jest to beżowy kolorek który idealnie pasuje do mojego makijażu!

Polecam ją gorąco wszystkim kobietą które lubią szyk i elegancję nie tylko w ubiorze ;)Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 ale na nim się nie skończy

dla niewymagających

mam odcień gold dipped to taki złoto-beżowy kolorek, miękka szminka z ładnych zapachem , sprawdza się też na spękanych ustach , nie podkreśla skórek a lekko natłuszcza ala balsam do ust.Brakuje mi w niej błysku więc dokładam błyszczyk w odcieniu złota ale dla amatorek matowych ust będzie ok.
Opakowanie dla elegantki, dość ciekawe.Sztyft szminki nie chwieje się,Zamierzam kupić jeszcze coś z różem .

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Złoto!!! :)

Mnie skusiło opakowanie :) Wybrałam odcień Gold Dipped. Jestem bardzo zadowolona z jakości tej szminki. Jak na produkt AVONu jest bardzo dobra, wręcz zaskakująco dobra :)
Ładnie pachnie, jest łatwa w nakładaniu, utrzymuje się na ustach, równomiernie "znika-zjada sie". Ma delikatną, lepką konsystencje.Nie wysusza delikatnego naskórka ust.
Polecam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Nie dla mnie:)

Mam 2 odcienie szminki - gold dipped i frozen rose i muszę przyznać że się lekko rozczarowałam - w katalogu kolory te wyglądały zupełnie inaczej, w rzeczywistości są ciemniejsze ale tak to już bywa z avonem nigdy nie wolno sugerować się fotkami z katalogu:)
Natomiast jeżeli chodzi o jakość szminki są całkiem ok, równo się zjadają, nie wysuszają ust, zapach w porządku, opakowanie również.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte dwa

bardzo fajna

Zgadzam się z poprzedniczką, ma fajne kolory, ja akurat wybrałam odcień gold dipped, na ustach wychodzi taki złoty beż, szminka jest perłowa, ale nie tak natrętnie, nie lubię bardzo błyszczących, jest w miarę trwała gdy się nie je i nie pije. Ma ładne, utrzymane zgodnie z nazwą linii złotawe opakowanie, sztyft nie wysuwa się zbyt łatwo z opakowania, więc nie ma obawy,że szminka i pokrywka będą oddzielnie. Polecam :)

Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Metaliczna ale dyskretna

Ta szminka zadowoli kobiety, które lubią wyrazisty, seksowny, a jednocześnie dyskretny i elegancki makijaż ust. PLUSY: w miarę trwała; nie wysusza ust; nieznaczny zapach; estetyczne, eleganckie opakowanie; odpowiednia konsystencja - nie jest twarda jak ołówek, ale też nie jest miękka jak pomadka glicerynowa; nadaje ustom ładny, wyrazisty, a jednocześnie dyskretny metaliczny połysk (wielbicielki ust błyszczących się na kilometr będą zawiedzione); wygładza usta; ciekawe kolory (chociaż różnią się od tego, co prezentuje katalog); "schodzi" z ust równomiernie - nie zbiera się w kącikach, nie "wałkuje". MINUSY: mogłaby być jeszcze trwalsza, tego nigdy zbyt wiele; przed jej użyciem trzeba zadbać o odpowiednie nawilżenie ust - wystarczy, że usta są lekko przesuszone, a po użyciu tej szminki będą wyglądać jeszcze gorzej (czyli Gold Lipstick nie ma właściwości nawilżających). PODSUMOWUJĄC: polecam, bo za rozsądną cenę można dostać niezłą szminkę.