Garden Collection, Pure Seduction Silkening Body Splash EDT

Garden Collection, Pure Seduction Silkening Body Splash EDT

Cudownie odświeżający zapach z nutką melona casaba, śliwki i frezji. Utrzymuje się na skórze przez bardzo długi czas. Dla niektórych może on być zbyt intensywny lub drażniący.

Cena: 9,50USD/ 236ml (8 fl.oz.)

super zapach, ale nietrwały

kupiłam ostatnio na lotnisku w Warszawie perfumy pure seduction. były jeszcze inne z tej serii. zapach jest całkiem okej. świeży, słodki, raczej dla młodych osób.

jeśli chodzi o trwałość? kiepsko. na ciele trzyma się jakieś 10min i w tym czasie jest bardzo intensywny. potem zanika.Używam tego produktu od: 3miesięcy

Pyszna guma owocowa

Choć nie lubię słodkich zapachów, ten jednak urzeka tym melonem i śliwką, które wyraźnie czuć. Jest świeży, nie dusi, ale jednak mało trwały. Muszę mieć ze sobą buteleczkę wody toaletowej, bo inaczej wieczorem zapomnę czym pachniałam przez dzień ;) Intryguje - niejedna osoba pytała czym pachnę. Z serii Garden Colletion ten zapach ma u mnie drugie miejsce, po My Desire.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Super!

Dostałam tą mgiełkę od przyjaciółki na gwiazdkę. Wcześniej miałam styczność z innym zapachem z tej serii i byłam zachwycona. Również i ten jest boski! Wystarczy raz psiknąć żeby poczuć piękny odświeżający zapach. Dodaje energii i chęci do życia. Długo utrzymuje się na skórze - jak psiknę się nim rano około godziny 6, to o godzinie 16 jeszcze go czuć.

Używam tego produktu od: początku września 2006
Ilość zużytych opakowań: pierwsze