Victoria's Secret, Garden Collection, Amber Romance Silkening Body Splash EDT

Victoria's Secret, Garden Collection, Amber Romance Silkening Body Splash EDT

Uwodzicielski i odświeżający zapach z nutką wiśni, wanilii i drzewa sandałowego. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Zapach bardzo słodki i nie każdemu będzie odpowiadał.

Cena: 40zł/ 59ml(2fl.oz.); 9,50USD/ 236ml(8fl.oz.)

zalezy dla kogo

Posiadam spray do ciala i mala wode toaletowa z tej serii i coz..nie zachwyca, ale tez nie odrzuca... Zalezy co kto lubi...Jak dla mnie zapach jest lekko duszacy, slodki, zdecydowanie wole zapachy bardziej rzeskie;) Ale duzy plus za trwalosc zapachu- bardzo dlugo sie utrzymuje.Moze komus bedzie odpowiadal, neistety mi nie bardzo.Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ledwie rozpoczete opakowanie;)

Edit: Dzisiaj stwierdzilam, ze ta mala woda toaletowa ma o niebo lepszy zapach, nie wiem czemu, teoretycznie ta sama nuta- wode ocenilabym znacznie wyzej, no ale tu oceniam spray.

Nie dla mnie, ale nie taki zły

Bardzo słodki zapach, lekko duszący, ale generalnie jak go użyje to nie mecze sie bardzo ;) Na letnie dni ok!! Długo się utrzymuje!!!!W ogóle zapachy Victorias są specyficzne - bardzo ładne i wyjatkowo kobiece!!! Nie sa ostre!
Używam tego produktu od:pół roku

Dusi

Zbyt słodki, zbyt duszący, zbyt mocny. Cierpiałam katusze, gdy nosiłam go na sobie przez cały dzień. ;) Od 1,5 roku stoi cała butelka i nijak nie dam rady jej zużyć. Mam jeszcze wodę toaletową o tym zapachu i się po prostu marnuje. Przypomina babcine perfumy. Tylko opakowanie jest ładne. Dwie gwiazdki za zapach dlatego, że jednak zdarzyło mi się trafić na gorsze smrodki ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno psiknięcie i na tym koniec.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Ogród pełen róż

Dostałam go na urodziny od znajomej mojej mamy i przyznam, że to jeden z lepszych prezentów jakie dostałam! Jest boski! Najlepszy spray do ciała jakiego kiedykolwiek uzywałam. Zapach ma cudny - jak letni ogród, aczkolwiek jest słodki i lekko duszący. Ma naprawdę sporą pojemność i jest wydajny. Świetnie nadaje się na gorące dni zamiast perfum. Szkoda, że nie można go kupić w Polsce :(

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo słodki!

Zachęcona innym zapachem z tej serii postanowiłam wypróbować inne. Podoba mi się, chociaż generalnie nie przepadam za słodkimi zapachami. Używam i będę go używać wyjątkowo rzadko, bo może trochę drażnić, zwłaszcza mnie ;)
TŻ jest zachwycony chociaż też na początku stwierdził, że bardzo słodki zapach. Po jakimś czasie jednak mu się spodobał.

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze