Estee Lauder, Pure Color, Eyeshadow (Pojedynczy cień do powiek) (nowa wersja)

Estee Lauder, Pure Color, Eyeshadow (Pojedynczy cień do powiek) (nowa wersja)

Pojemność 2,1 ml

Nowe cienie do powiek to większa intensywność koloru i bardziej nowoczesne odcienie. Dostępne w trzech formułach: matowe, półperłowe i perłowe.
Formuła trwałości Pure Color zapewnia, że cienie nie ścierają się i nie blakną, a kolory są zawsze takie same i w opakowaniu i na powiekach.
Przezroczyste opakowanie umożliwia szybkie odnalezienie cienia. W pudełku znajduje się cień, aplikator i lusterko.

Cena: 100zł/ 2,1gr

Cielistość idealna

Posiadam odcień 10 "Ivory box", jest to cielisty, półtransparentny odcień. Stosuję go albo solo (pięknie otwiera oko, wygląda naturalnie, rozświetla naturalnie) albo na inny cień i wtedy nadaje danemu kolorowi inny odcień, bardzo ciekawy i interesujący. Cień wytrzymuje na mojej powiece bez bazy cały dzień, nie osadza się w głębi powieki, minimalnie blaknie w ciągu dnia. Cenię go za naturalny efekt, satynowe(?) wykończenie i to, że ten odcień pasuje każdemu niezależnie od tego, czy ma ciepły, czy zimny odcień skóry. Taka satynowa kość słoniowa w naturalnym odcieniu. Oko pomalowane nim solo wygląda na wypoczęte i optycznie większe. Wydajny. Opakowanie efektowne, ozdoba każdej kosmetyczki.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

niespecjalne

Mam ten cień w odcieniu chocolate bliss, różni się jednak szatą graficzną od wersji pokazanej na zdjęciu. Teraz cienie pure color zapakowane są w przepiękne złote puzderko z wysokiej jakości lusterkiem, które naprawdę prezentuje się świetnie. Kolor też jest piękny, a cienie są dobrze napigmentowane. To jednak, czego nie umiem im wybaczyć to ich trwałość. Niestety, rolują się na powiece, na bazie na ogół dają radę... Za ich cenę mogłabym skompletować paletkę o niebo lepszych jakościowo cieni Inglota. Odradzam zakup. Nie warto.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: zużyte trochę pierwszego

piękne kolory

Mam 2 kolory - matowy Chocolate i połyskujący z drobinkami Emerald Metallic. Ale generalnie posiadają te same cechy - mocne nasycenie kolorów, już po pierwszym przejechaniu aplikatorem po powiece mamy intensywny kolor, ponadto taki sam na oku, jak i w pudełeczku. Kolory ładne. Za to są bardzo nietrwałe, niestety bez bazy po ok.2-3 godz na moim oku są już jedynie ślady cienia, mocno wyblaknięty kolor i lekko zrolowany cień w załamaniu powieki :( Przyznam, że generalnie cienie u mnie słabo się trzymają, bo mam głęboko osadzone oczy, przez co powieka prawie niewidoczna i się wszystko ściera, ale liczyłam, że dłużej wytrzymają mimo wszystko...
Pudełko otwarte wygląda ładnie, ale zamknięte, czyli takie jakie trzymamy na półce - wygląda brzydko i tandetnie. Jakbym oglądała tył jakiegoś opakowania. Ale to już mniej istotne.
Mimo wszystko lubię za kolory :)

Używam tego produktu od: wakacji

Eris film 1

Bardzo dobre

Kupilam dwa podobne odcienie, sugar biscuit i nude fresco, bo to sa naturalne kolory, ktorych uzywam na co dzien.
Piekne opakowanie, latwo sie naklada i rozprowadza, miekkie cienie, ktore zostaja na oku caly dzien przy uzyciu primera.
Odejmuje gwiazdke za cene.
Cieszy oko maly gadzet i sprawdza sie przy makijazu.
Delikatny, troche satynowy ale bez gliteru, nie kruszy sie.
Nie wiem czy kupie ponownie, bo probuje wciaz nowych cieni.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2 zwykle pojedyncze

Zaskakujący efekt

Pierwszy raz widze połączenie matowego cienia z minimalnie perłowym efektem, strzał w 10! :) Chodzi mi o to, że oczy wyglądają w nim bardzo naturalnie, subtelnie, coś się tam świeci ale bardzo delikatnie. Dobrze, że produkt ten jest wolny od brokatu, ten połysk w większości cieniach jest ochydny (przy dziennym makijażu szczególnie)Odejmuje jedną gwiazdke za wytrzymałość, która jest dośc przeciętna. Niby utrzymuje się nawet te 15h ale z poprawkami, bo zbiera się nieestetycznie w załamanich powiek :(- za tą cene co do trwałości można oczekiwać więcej. Mam dwa piękne odcienie honey --DROP47 i copper penny54. Polecam bo oczka wyglądają w nich ślicznie :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

uwielbiam

Kocham te cienie za ich prostotę i efekt rozświetlonego matu, subtelnej smugi koloru. Są to moje ulubione cienie na co dzień. Bardzo prosto jest się nimi umalować bo doskonale wtapiają się jeden w drugi nie tworząc plam. Najpierw miałam w samodzielne kolory ale choć byłam zadowolona to przeszkadzało mi opakowanie i cena.
Odkryłam jakiś czas że pure colour sprzedawane są w paletkach na lotniskach i w występują także w wersjach GWP. To był strzał w 10 !. W tej konfiguracji bija na głowę wszystkie dotychczasowe produkty, zwłaszcza w podrózy. Mała kasetka z dużym lusterkiem umożliwia wykonanie make-upu na kolanie w każdym świetle, nawet mijających aut :). Mimo to oko wygląda perfekcyjnie bez żadnego wysiłku. Subtelne, mało widoczne, trwałe. Dają perfekcyjny wygląd. Fantastyczne do pracy.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 paletki

jestem zadowolona

Bardzo lubię EL. Od dłuższego czasu używam cienia do powiek "58 Ginger Drop" tej firmy.
Cień daje komfort, trwałość, satysfakcję z wyglądu również. Nie roluje się, nie znika.
Cień bardzo przyjemnie nakłada się na powiekę, gdzie pozostaje przez 8-9 godzin, bez bazy.
Podobnie jak puder tej firmy cieniek ma bardzo miłą strukturę, ma taką jedwabistą gładkość i miękkość. Lubię takie kosmetyki i serdecznie wszystkim polecam.
Ten cień jest bardzo wydajny, o ile dobierzemy idealnie kolor, możemy spokojnie zainwestować.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

trwały!

mam pale moon.

Bardzo piękny kolor, właściwie myślałam, że jest bardziej różowy, ale, na powiece bardziej wpada w subtelny fiolet.

Efekt jest dosyć fajny, raczej do dziennego makijazu, ale zdarzyło mi się mieszać go z jakimś ciemnym, cieniując oko.
Absolutnie nie zgadzam się, że jest nietrwały!
Trwały! :)
Pudełeczko ładne, duże lustereczko, aplikator w porządku.
Średnio-ekonomiczny

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: pół

nietypowy

Mam cala palete - w sumie 16 odcieni i to, co rzucilo mi sie w oczy to nietypowe wykonczenie: te cienie daja przedziwny polmatowy, niby satynowy/niby metaliczny efekt. W sumie jest w tym cos pociagajacego. Makijaz jest delikatny, cienie szybko znikaja. Nakladam zawsze na baze wiec nie ruszaja sie z miejsca, jednak ten swiezy efekt, ktory pojawia sie po nalozeniu, bardzo szybko ustepuje miejsca temu przedziwnemu polmatowi. Zaintrygowaly mnie. Bede testowac dalej. Ciekawe odcienie, idealne do biurowego, nieinwazyjnego makijazu. Taki EL Look :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: piewsze (paleta)

jestem na nie

Jakis juz czas temu dostalam piekny fiolet, kolor iris light Pure Color EL. I jestem bardzo niezadowolona. Co prawda kolor jest piekny, to dosc nietypowy, lekko opalizujacy fiolet, ale cala reszta...Zbija się w zalamaniach powieki juz po 2-3 godzinach od nalozenia, nie testowalam go jeszcze z bazą, ale mysle ze za taka cene moglby wytrzymac chociaz z 5 godzin, jest mialki, wydaje mi sie ze malo wydajny, ciezko nim stopniowac efekt, pacynka z opakowania ma tak krotki trzonek ze nawet nie probowalam jej uzywac, lusterko jest malenkie, chociaz od cieni lusterka nie wymagam. Ale ogolnie opakowanie jest naprawde ladne. Tak wiec za kolor * , za opakowanie * i za nic wiecej :(

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 niecale kolor iris light

Kocham, na 5

Kupiłam sobie kolor nr 16 Eggplant- matowy, głęboki, ciemny , lekko zgaszony fiolet. Kupiłam te cienie właściwie tylko dla koloru, bo nigdzie nie mogłam znaleźć ciemnego fioletu o neutralnym lub chłodnym odcieniu. Ten cień jest super. Kolor bardzo intensywny w sensie duzej ilosci pigmentu, można stopniować nateżenie koloru, wystarczy lekkie maźniecie i na powiekach mamy mocny efekt , bez konieczności nakładania kilku warstw koloru. Lekko sie osypuje przynakładaniu ( posługuję sie pędzelkiem) . Kolor czysty, idealny dla pan o typie urody zimy. Bardzo trwaly, utrzymuje sie na powiekach nawet 14 godzin w prawie niezmienionym stanie, nie zmienia odcienia, nie zbiera sie w załamaniach. Dla mnie idealny. jak w yczaję inny fajny kolor na pewno kupię następny.

No i kupiłam następny. Tym razem czarno-grafitowy, głeboki , matowy - również jestr super. Bardzo załuję, że te cienie wycofano ze spredaży.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dobra jakosc!

Bardzo dobra jakosc, biorac pod uwage niewygorowana cene. Mam bardzo fajny fiolecik, swietnie wyglada z moimi brazowymi oczkami. Nie jest to najlepszy cien jakiego uzywalam, ale warto go miec!

Używam tego produktu od: 5 miesiecy