Rival de Loop, Mildes Peeling Gel Ginkgo & Gurke (Peeling do twarzy z wyciągiem z ginko i ogórka)

Zgłaszajaca osoba: 138746

Peeling przeznaczony do cery normalnej i mieszanej. Pozostawia skórę naprawdę czystą (wnika w głąb porów), świeżą, orzeźwioną. Nie wywołuje uczucia ściągnięcia, jest delikatny. Wygodna, przeźroczysta tuba.

Cena: 7zł/ 75ml

szału nie ma

skuszona niską ceną dopadłam się do tego peelingu i w sumie nie był to najlepszy wybór. Słaby efekt peelingujący, drobinki dosłownie uciekają spod palców i używając żelu nie czuć nawet solidnego tarcia.
Plus:
-odświeża
-niska cena, dzięki czemu nawet jak nam nie przypasuje, nikt nie bedzie rwał sobie włosów w z głowyUżywam tego produktu od kiedyś uwywałam

Świetny za tę cenę

Kupilam go całkiem przypadkiemm, szukając w Rossmanie peelignu do twarzy trafiłam właśnie na ten. Okazał się naprawdę dobrym kosmetykiem, który świetnie oczyszcza, odświeża i wygładza cerę,odblokowuje pory skórne,pozbawia cerę uczucie szorstkości w dotyku ma fajne dobrze ścierające drobinki, nie podrażania skóry. Moja cera chłonie po nim maseczki niczym gąbka. Do tego ma ładny zapach i jest bardzo tani, zaplaciłam za niego nie całe 6 zł, a jest naprawdę rewelacyjny. Polecam z czystym sumieniem
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i będą kolejne

świetny

Bardzo dobry produkt!!!!
Trafiłam na niego przypadkowo i jestem bardzo zadowolona!Mam skórę mieszaną ze skłonnością do wyprysków. Bardzo łatwo u mnie o podrażnienia.
Ten peeling delikatnie złuszcza nie wysuszając skóry.Nie powoduje przetłuszczania - buzia jest po nim delikatna i oczyszczona!Zostanie u mnie na długo!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Jak makijażem powiększyć usta

Świetny peeling

Jestem bardzo,bardzo zadowolona z tego peelingu,parę razy droższe peelingi np. Nivea,nie umywają się do niego. Plusiki:
+doskonale wygładza buzię,wiadomo,że każdy peeling powinien spełniać tą funkcję,ale np.po Nivei nie miałam takich super rezultatów
+kosztuje grosze,a jakością przebija o wiele droższe peelingi
+ziarenka w peelingu są w sam raz,nie znoszę peelingów drobno-ziarnistych.
+zdecydowanie KWC wśród peelingów!:)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

KWC

na wstepie chcialam powiedziec ze nie rozumiem takich recencji jakie dała np Belladona 7
ocenila nisko i podsumowla ze ma sucha czy delkiatna skore.. ale przeciez ten peeling jest przeznaczony dla osob o cerze mieszanej badz normalnej !! :/
jak mozna oceniac kosmetyk ktory nie jest przeznaczony do naszej skory wtedy cala recenzja mija sie z celem

Jal dla mnie peeling nie ustepuje tym z wyzszej polki
a ksztowal mnie 3,99 zapch moze byc ale efekt naprawde zadowalajacy
swieza oczyszczona skora
jak za ta cene KWC a uzywalm tez peelingow za 20zl :P

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

Średni

Średniak. Złuszcza, ale drobinki są chyba troszkę za ostre, moja skóra trochę po nim piecze (a do szczególnie wrażliwych nie należy). Ładnie pachnie. No i chyba tyle. Nie ma się nad czym rozwodzić - trochę odświeża skórę, ale rewelacyjny nie jest.

mam mieszane uczucia

Ma ciekawy zapach. Niby cos tam oczyszcza.Jedno jest pewne, że odświeża skóre.Dla mnie jest za delikatny.Nie spełnił moich oczekiwań..chociaż nie spodziewałam się niczego specjalnego po tej firmie i cenie.Ale nie jest taki zły.Daje *** bo ma wygone opakowanie, ładnie pachnie, i jednak coś tam robi ze skórą.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:pół 1