Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Glam Look, Krem do finalnej stylizacji włosów - ekstra mocny

Natychmiast daje trwały blask i wjątkową gładkość matowym i trudnym do ułożenia włosom - bez ich natłuszczania. Połysk i trwała struktura fryzury - nawet przy długich włosach.

Cena: ok. 10zł/ 100ml

do przygładzania tak

Byłam z niego zadowolona. Używałam go do przygładzania włosów spiętych w koński ogon - nazywam to "przylizywaniem barnka" ;) Chciałam żeby było idealnie gładko i osiagałam efekt.
Zapach i konsystencja przyjemne.
Przy nadmiernej ilości sklejał i dawał efekt tłustycj włosów.

z serii "jak zepsuć fryzurę"

Polecam fankom posklejanych, sztywnych włosów.
Dawałam mu wiele szans, jednak ten krem żadnej z nich nie wykorzystał. Za każdym razem eksperymentowanie z nim kończyło się myciem głowy. NIC dobrego nie robi. Mojej poprzedniczce kojarzy się z klejem i ja mogę to jedynie potwierdzić. Podobny efekt można uzyskać po wtarciu kleju "szkolego". Nie wyobrażam sobie, jak można za pomocą tego specyfiku podkleślić i utrwalić (zabetonowac to może tak) całą fryzurę lub pojedyncze pasma - o nabłyszczeniu nie wspominając. Generalnie radzę trzymać się od niego z daleka. Ciągle się zastanawiam, dlatego go jeszcze nie oddelegowałam na wysypisko. Bo wciskać go nieczego nieświadomym potencjalnym chętnym nie miałabym sumienia.

Używam tego produktu od: 2 lat? coś koło tego
Ilość zużytych opakowań: aż jedno

Do niczego nie służy

Dlaczego dałam się namówić na zakup tego badziewia?!!

Mam półdługie włosy, które układam na szczotce. Potrzebowałam kosmetyku, który doda im odrobinę blasku na koniec i lekko je utrwali. Jakby nie patrzeć do tego powinien służyć mi Glam Look (Ach ten połysk na włosach dziewczyny z opakowania). Nic bardziej błędnego!!!

Ten "klej" obciąża i matuje włosy i za nic, chociażby w niewielkim stopniu, nie chce włosów utrwalić. Mam wrażenie, że obkładam włosy klejem.

Jednym słowem DO NICZEGO!!!

Ilość zużytych opakowań: 30 % jednego