Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Annayake, 24h Masque Visage Hydratant a l'Extrait de Riz [Moisturizing Face Mask with Rice Extract] (Maseczka nawilżająca z ekstraktem z ryżu)

Maseczka z linii 24h Annayake działa jak intensywnie nawilżający kompres dla Twojej skóry.Wzbogacony o ekstrakt z ryżu dostarcza skórze nawilżenie i wygładza ją. Skórą staje się miękka, odświeżona i intensywnie nawilżona.

Spodziewałam się lepszego efektu.

Cena odstrasza ! 40 zł za jedna maseczkę, trochę drogo. Nie zniechęciłam się, głównie dlatego, że wiedziałam ze Annayake jest bardzo solidną firmą. Fakt, że przede wszystko słyną z perfum, ale myślałam, że produkty do pielęgnacji również będą stały na wysokim poziomie.
Po otwarciu dostaniemy maskę w płachcie (moje ulubione), która jest bardzo dobrze nasączona formułą. Z łatwością dopasowuje się do kształtu twarzy i nie odkleja się. W czasie noszenia nie zmienia swojego położenia.
Od razu po aplikacji czuć przyjemny chłód oraz uczucie nawilżenia. Przez cały czas utrzymuje się ten efekt, aż do zdjęcia produktu. Rzeczywiście skóra po niej była bardziej jędrna i miękka. Nawilżenie utrzymywało się na dobrym poziomie, jednak liczyłam na coś więcej. Podobny efekty zapewni nam większość maseczek, w wiele niższych cenach.
Podsumowując jest to super produkt, zapewniający przede wszystkim świetne nawilżenie. Gdyby jego cena była niższa sięgnęłam bym po to ponownie.