Perfect Body, Anti-Cellulite Gel (Żel antycellulitowy)

Perfect Body, Anti-Cellulite Gel (Żel antycellulitowy)

W ciągu 4 tygodni możesz stracić nawet 2 cm! Innowacyjny kompleks Lipo-Sculpting wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i rzeźbienie smukłej sylwetki. Żel ujędrnia i napina skórę.

taki sobie

Właśnie wykończyłam ten żel, trochę nie lubię w nim tego efektu chłodzącego. Stosowałam regularnie, prawie codziennie, jednak efekty średnie. Może i trochę ujędrnił moją skórę, lecz nie zminimalizował cellulitu.
Ogólnie nie jest zły, lecz będę szukać dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[496226].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry!!!

widać różnicę,skóra jest jakby gładsza i napięta a efekt pogłębiają ćwiczenia, do tego jets bardzo wydajny jednak mogła bym się dioczepić do dwóch rzeczy:
1. dość droggi
2. strasznie się lepi!!!
Ogólnie polecam jednak KWC to on nie jest, szukam nadal ideału:)tak więc póki co nie kupię go narazie

Używam tego produktu od:2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[379269].usefull || 0 }}% pomocna.

Dość fajny.

Podoba mi się.
Fajnie chłodzi.
Dość wydajny jest.
Napina skóre i wygładza.
Zmniejsza cellulit, no ale wiadomo że sam żel nic nie zdziała tylko trzeba jeszcze ćwiczyć.
Nie wiem czy kupie jeszcze bo weszła nowa seria.

Używam tego produktu od:miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[379262].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

nie skreślam go

Dostałam go w mega promocji.
Żelowa konsystencja w towarzystwie mocnego, mentolowo-chemicznego zapachu sprawiła że nie byłam w stanie nakładać kosmetyku powyżej bioder.
Konsystencja i zapach to zdecydowanie słabe strony tego produktu.
Lekko ujędrnia, wygładza.

Cena jednak zdecydowanie zbyt wygórowana.

Używam tego produktu przez: 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[357703].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM

Naprawdę warto kupić!
Skóra po aplikacji robi się gładka i przyjemnie naciągnięta i uczucie to nie mija w trakcie dnia. Żel daje przyjemne uczucie chłodu, ale nie zimna. Cellulitis co prawda nie znika tak jakby się chciało (za co odejmuję jedną gwiazdkę), ale widać delikatne różnice.
Bardzo gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[312827].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem skuteczny!

Jeden z niewielu żeli na cellulit, który przynosi jakieś efekty :)
Przyjemna konsystencja żelo-kremu, dobra wchłanialność, świeży i przyjemny zapach. Skóra jest napięta i wygładzona. Przy regularnym stosowaniu są efekty ujędrnienia i zmniejszenia cellulitu. Można się z tym żelem masować, aczkolwiek dość szybko się wchłania. Nie nawilża szczególnie, ale też nie wysusza skóry. Wolałabym, aby nie chłodził, nie przepadam za tym... Wydajny, wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: chyba 3, jedno jeszcze czeka w zapasie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[305951].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!!!!!!!!!

Uwielbiam ten zel, skora jest zdecydowanie napieta i widac zdecydowana poprawe.
Uzywalam wczesniej innych kosmetykow ale przez kilka miesiecy nie uzyskiwalam takiego efektu jak tu przez kilka tygodni.

Oczywicie systematycznosc jest bardzo wazna.

Nie dalam pieciu gwiazdek bo niestety w zimnie uzywanie go nie nalezy do przyjemnych. Mentol sprawia ze czuje sie zimno na skorze. Ja uzywam tego kosmetyku rano i jak wychodze do pracy to jakby mi ktos przylozyl lod do nog :(

I bardzo tego zaluje bo moje uda znow potrzebuje tresciwej pielegnacji :)

Oby do wiosny.

Ale tym ktorym to nie przeszkadza goraco polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[280719].usefull || 0 }}% pomocna.

gdzie te efekty ?

preparat w miare dobry, ale tylko dobry
oczywiscie obietnice prodeucenta nie zostaja spełnione, ale wiekszośc z nas chyba sie do tego przyzwyczaiła, iz napisy na opakowaniu zawsze sa ubarwione
produkt ten ma forme zelu - ładnie sie wchłania, dośc przyjemnie sie go uzywa
sumiennie stosowałam codziennie, niestety efekty to ewentualnie wygładzenie, lekkie ujedrnienie-napiecie skóry, nic wiecej nie zanotowałam
nie wróce wiecej do tego kosmetyku, gdyz znam lepsze

Używam tego produktu od:kiedy był nowością w oriflame, 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[252945].usefull || 0 }}% pomocna.

WOW

Po pierwszym uzyciu już skóra jest bardziej napięta, gladka :) Niestesty zapominam uzywać go systematycznie, ale działą naprawde, Dla samego uczucia jędrnośći skory :))))))))) polecam

Używam tego produktu od: pol roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[222955].usefull || 0 }}% pomocna.

Super :)

Stosuje żel raz dziennie, czasem sie zarza ze jakis dzien pomine :P Cudów nie oczekuje bo wiem ze to tylko kosmetyk... Ale skóra jest rewelacyjnie wygładzona! Może to moja wyobraźnia ale cellulit się zmniejszył :) Nie był jakiś mega wielki ale był... Nadal jest ale mneijszy :PP
A teraz czekam na kolejną promocję bo w regularnej cenie jest trochę za drogi :) Dlatego nie daję 5 gwiazdek :) Zapach i konsystencja super :D Chłodzenie da się znieść :) Polecam!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: narazie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[219162].usefull || 0 }}% pomocna.