Chińskie Zioła, Maseczka żeńszeniowa

Chińskie Zioła, Maseczka żeńszeniowa

Maseczka zawiera wyciągi z korzenia żeńszenia, aloesu, wyciąg z alg morskich oraz witaminy. Całkowicie usuwa brud z porów skóry oraz stare, zniszczone komórki, nadając skórze świeży wygląd. Przeciwdziała starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek. Czyni skórę jaśniejszą i delikatną.

Maska typu peel-off. Czas pozostawienia na skórze: 20 min.

Cena: 15 zł

Zmienili recepturę

W przeciwieństwie do wielu negatywnych opinii negatywnych ja lubiłam mocną wersję tej maski.
Lubiłam to dokładne oczysczenie, prawdziwe zdzieranie, ta moc.
Kupiłam niedawno w doz.
I to już nie to samo. Schnie niewiarygodnie długo jak już łaskawie nadaje się do oderwania ściąga się ją bardzo delikatnie.
Tylko, ze już nie oczyszcza tak dobrze. maseczki peell off to sa peelingi. To jest metoda pelingująca, nie odżywianie. Są peelingi mechaniczne- z ziarenkami, enzymatyczne- rozpuszczające, peel off- w postaci takich zdejmowanych maseczek oraz gommage- ściera się wraz ze złuszczonym naskórkiem jak gumka do mazania.
Wracając do maseczki- nie daje już tego oczyszczenia jak wczesniej, nie wydziera z porów zanieczyszczeń. Nie pozostawia skóry aksamitnej i gładkiej jak jedwab. Taka żelowa niby maska, kompres bardziej, który raczej nie nawilża, lekko odświeża i niewiele daje.
Dla mnie za słaba, także tylko dwie gwiazdki. Dziewczynom narzekającym na jej własności "depilujące" polecam tą wersję- nawet nie poczujecie ściągania.
Wydajnośc dobra, cena ok.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cała tubka oraz kiedyś dawno temu kilka

można spróbować

Jestem z maseczki całkiem zadowolona. Oczyszcza cerę, nie podrażnia i nie szczypie.
Do tego jest wydajna, gęsta i tania (zapłaciłam 10, 50 zł w sklepie zielarskim). Wystarczy nałożyć cienką warstwę.
Maseczkę można stosować na dwa sposoby - można ją zmyć po 20 min. lub poczekać aż całkowicie wyschnie i wtedy ją zrywać. Ja wybrałam drugi sposób. Nie zauważyłam by maseczka wyrywała włoski z twarzy. Ściągam ją tak samo jak inne produkty tego typu czyli kawałkami. Efekt depilacji mam tylko gdy przez nieuwagę nałożę ją blisko brwi.

Jedną gwiazdkę odejmuję za obecność parabenów i alkoholu oraz dodatek zapachowy, który moim zdaniem w przypadku takiego produktu jest zbędny a może powodować podrażnienia.
Drugą gwiazdkę zabieram za niespełnione obietnice producenta, który zapewnia o poprawie kolorytu, napięcia czy nawilżenia skóry oraz o łagodzeniu podrażnień. Dla mnie jest to zwykła maseczka oczyszczająca.

Nie wiem, czy jeszcze ją kupię ponieważ mam problem z trądzikiem pospolitym i wolę wypróbować preparaty przeznaczone do walki z tą przypadłością.

Skład INCI:
aqua, polyvinyl alkohol, glycerin, ginseng (panax ginseng) extract, aloe barbadensis extract, algae extract, tocopheryl acetract, PVP, propylparaben, methylparaben, retinol, parfum.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

OK

Maseczka faktycznie ciężko schodzi - dobry sposobem na to jest nalozenie jej cienka warstwą. Poza ty na plus - dobrze oczycza i relaksuje skore. Polecam.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:2,5 mies

Manicure - klasyczny

Baardzo skuteczna

Dla mnie ta maseczka jest bardzo skuteczna. Doskonale oczyszcza, skóra jest stonizowana, niedoskonałosci mniej widoczne, ogólnie robi wrażenie jakby dezynfekowała cerę. Miałam dwie tubki i jezeli sytuacja mnie do tego zmusi to znowu kupię, bo efekty były naprawdę widoczne. A to, że się cięzko zmywa to dla mnie żadna nowość. Ważne, że działa.

wosk do depilacji

W zgłoszeniu podałam opis producenta. Czas się do niego ustosunkować i ostrzec wszystkich przed tym "cudem". Tak, jak napisały poprzednie recenzentki- zdejmowanie tej maseczki to prawdziwy koszmar!!! Delpiluje cały meszek na twarz! Skóra robi się zaczerwieniona i podrażniona . Straszne :( Lepiej pewnie nadawała by się do depilacji nóg niż do twarzy. Potem próbowałam ją stosować tylko na strefę T. Efekt? Pozostawiłam ją przez nieuwagę dosyć długo i dosłownie wypaliła mi twarz !!! W miejscach gdzie była maseczka utworzyły się brązowo-czerwone spalone placki!!! Nie mogłam się tego pozbyć przez tydzień !!! Coś potwornego!

K.O.S.Z.M.A.R. !

Mam takie same wrażenia jak poprzednie recenzentki - odrywanie tej maseczki od skóry to prawdziwa mordęga; już mniej bolesna jest depilacja nóg woskiem. Efekt - czerwona, podrażniona twarz, po prostu horror! Najgorsza (pseudo)maseczka jakiej kiedykolwiek używałam.

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilkakrotnie i wylądowała w śmietniku.

koszmar..........

Ta maseczka to prawdziwy koszmar! Trudno zresztą nazwać ją maseczką - zachowuje się prędzej jak preparat do depilacji twarzy. Tak mocno przywiera, że później siłą się ją odrywa razem z włoskami rosnącymi na twarzy. Twarz była poźniej czerwona i podrażniona. Nikomu jej nie polecam. Najgorszy kosmetyk jaki miałam w życiu - na długo zapadnie mi w pamięć :(((

dla masochistek :-)

20 minut na twarzy to coś ??!! Nie radzę ! Już po 15 minutach maska tak czepia się skóry, że trzeba ją siłą odrywać. Za pierwszym razem dałam jej wyschnąć te 20 minut i miałam wrażenie że obdzieram twarz ze skóry :(((<BR>Mordęga .. można oczywiście potrzymać krócej, ale na mojej twarzy maseczki peel-off nie zasychają równomiernie - na bardziej suchych partiach wcześniej, na pozostałych - później. Czyli - dość trudno uzyskać efekt, o który chodzi przy tego typu masce .. zużyłam dzielnie 1 tubę, ale uważam że to wystarczy. Nigdy więcej.<BR>