Body Exclusive, Odżywczy żel pod prysznic

Body Exclusive, Odżywczy żel pod prysznic

Żel zawiera intensywny składnik nawilżający Glucam, który zadba o optymalny poziom wilgoci w naskórku. Alantoina zatroszczy się o odpowiednie, delikatne natłuszczenie Twojej skóry.Delikatna formuła myjąca żelu dokładnie oczyści i odświeży Twoją skórę.Kremowa konsystencja uprzyjemni pielęgnację, a subtelny zapach wprawi Cię w doskonały nastrój.

Bez zachwytów

Kupiłam razem z balsamem, który również nie zachwyca. Zachęcił mnie opakowaniem. Nieźle pachnie, ale tylko w opakowaniu. W kontakcie z wodą staje się zapachem plasteliny. Słabo się pieni, nawet na myjce. Jednakże po umyciu czułam się odświeżona. Razem z balsamem dobrze nawilża skórę. Aksamitna konsystencja - na plus. Był wydajny. Opakowanie ciężko otworzyć. Oporne, jak inne Lirene, np. peeling antycellulitowy. Nie kupię. Nie mam do niego nerwów ;).

Używam tego produktu od: około miesiąca

odżywka w żelu :)

Bardzo miłe zaskoczenie mnie spotkało po użyciu tego żelu.

Plusy:
- nawilża skórę i sprawia, że jest gładziutka
- pięknie pachnie, ahh, tak relaksująco :)
- jest NIESAMOWICIE wydajny! :o kupiłam go z 2,5 miesiąca temu, używam codziennie, a zostało mi jeszcze 1/3 butelki albo i więcej!

Minusy:
NIE MA! :D no, ale gwiazdkę odejmuje, bo mógły zostawiać zapach na skórze i być ciut bardziej nawilżający :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 butelki :)

dobrze nawilża,pięknie pachnie

Żel jest naprawdę godny polecenia.
Pięknie pachnie i wspaniale się rozprowadza na ciele, wystarczy niewielka ilość, by umyć się nim dokładnie. Świetna konsystencja- gęsta, niemal jak balsam, fajnie się pieni.
Żel naprawdę odżywia skórę, po prysznicu jest nawilżona, gładka, miła w dotyku.
Jednak ma wadę, ponieważ piękny zapach czuć tylko w trakcie mycia. Po wyjściu z kąpieli zanika zupełnie, a szkoda, bo wtedy mógłby być naprawdę KWC. Mi to przeszkadza, od żelu do mycia oczekuję totalnego odświeżenia i nawilżenia.
Starcza na długo. Przy codziennym prysznicu spokojnie wystarczy na miesiąc. Przynajmniej mi.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 całe

depilacja zalety

ten zapach...

Żel jest cudowny...Ten słodki,ciepły zapach...Potrafi poprawić humor:)Ma fajną konsystencję,super się pieni,wystarczy odrobina na myjce żeby umyć całe ciało...Nie wysusza skóra wręcz po wyjściu z kapieli moja skóra jest miękka,gładka jakby faktycznie odżywiona.Szkoda tylko,że zapach nie utrzymuje się na skórze...

Używam tego produktu od:paru tygodni

Bardzo fajny żel

Żel jest idealny:) Nie miałam dotąd lepszego:D
+bardzo ładny zapach
+konsystencja kremowa (podoba mi sie)
+dobrze sie pieni
+skora jest po nim baaaaaaardzo delikatna, czuje po dłoniach

Używam tego żelu jedynie do rąk, gdyz nie moge uzywac nawilżających produktow na plecy, czy buzię. Ale lubie go używać, bo raczki sa po nim delikatniejsze i pięknie pachną:) Polecam

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: