Pędzel do pudru brązującego nr 3, Sephora (stara wersja)

Pędzel do pudru brązującego nr 3, Sephora (stara wersja)

Duży pędzel z naturalnego włosia. Przeznaczony do rozprowadzania pudru brązującego.

Cena: 39zł

nietypowy

Trochę zawyżę ocenę dla tego pędzla, dałabym mu mniej gwiazdek w kategorii "poręczność stosowania". Mam go od ponad 2 lat i przyznaję, że jest świetnej jakości, nie niszczy się, nie gubi włosia. Wykonany porządnie, ma mięciutkie włosie. Używam go choć jego kształt nie do końca mi odpowiada, do bronzerów wolę "szersze" pędzle, takie pozwalające otulić twarz. Nie jest zły, po nabraniu wprawy można zrobić nim dobry makijaż. Jednak z tym kształtem dam sobie już spokój.

Swietny

Bardzo lubię ten pedzel.Jest doskonałej jakosci,nie wypadaja z niego włosy i jest bardzo dobrze wyprofilowany.Dzieki niemu polubiłam bronzery, wczesniej nie radziłam sobie z ich nakładaniem.Polecam!Pewnie jak zniszczy mi sie ten, kupie nastepny.Używam tego produktu od:1,5 miesiaca

dobry

Ponad dwa miesiące temu stała sie posiadaczka pudru mineralnego Loreal. Byłam zachwycona nim, lecz za bardzo nie pasował mi pędzelek dołączony do tegoż pudru. słyszałam wiele dobrego o pędzelkach Sephory (oczywiście na Wizażu :D ) więc stwierdziłam, że kupie sobie tam pędzelek do tego pudru. w sklepie Sprzedawczyni poleciła mi właśnie ten pędzelek. No i powiem, ze dobrze mi doradziła :D
Pędzelek bardzo dobrze mi służy :)
Fajnie sie nim puder rozprowadza, łatwo strzepnąć nadmiar pudru. Włoski nie wychodzą z pędzelka. Rączka jest stabilna.

Używam tego produktu od:dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jeden używam go :)

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

super pędzel

Jestem tym pędzlem zachwycona. Świetnie się sprawdza przy nakładaniu pudru brązującego. Nie linieje, jest miękki, poręczny, bardzo trwał i estetyczny.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań:nie widzę żadnych śladów zużycia

Bardzo go lubię.

Jest to bardzo fajny pędzelek do pudru brązującego. Rzeczywiście aplikacja nim może nie należy do najłatwiejszych bo wymaga trochę wprawy, natomiast jak już się nabierze doświadczenia to można nim na buzi wyczarować cuda i to nie tylko pudrem brązyjącym, ale i rozświetlającym czy nawet różem :) Gorąco polecam!

Nie do końca o to chodziło

Właściwie to kupiłam ten pędzel z ciekawości, zaintrygowana nietypowym kształtem. Byłam co prawda akurat "w potrzebie", jeśli chodzi o pędzel do brązera, ale chyba bym się zdecydowała na cos tańszego gdyby mnie nie zafrapował ten kształt. No po prostu musiałam się przekonać czy się taki sprawdzi.

No i mam mieszane uczucia. Jakościowo to jest dobry pędzel w sensie miękkości włosia, poręczności trzonka i tego rodzaju aspektów. Natomiast za nic nie mogę się przekonać do tego kształtu właśnie. Nie wydaje mi się szczególnie dopasowany do funkcji, jaką ma spełniać. Brązowienie nim buźki nie jest szczególnie wygodne, a efekt daje średnio naturalny (a zaznaczam, że nie popadam w przesadę jeśli chodzi o ilośc brązera). Mało zgrabny na pierwszy rzut oka pędzel od różu Delicieux LOreala wydaje sie daleko bardziej nadawać do posługiwania się kosmetykami brązującymi. No ale to opinia laika ;)

Podsumowując: żaden cud to ani miód.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.