Naturals, Sztyft przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego

Naturals, Sztyft przeciw wypryskom z olejkiem z drzewa herbacianego

Zawiera olejek z drzewa herbacianego znany z właściwości antybakteryjnych. Sztyft ma aplikator zakończony twardą gąbeczką.
Stosowanie: zmienione miejsca dotknąć końcówką aplikatora (1-3 razy dziennie)

Cena: 18.90 zł

ideał

Świetny , nawet jeśli chodzi o zapach nie mam zastrzeżeń. Bardzo szybko działał na wypryski , szybko je wysuszał i goił . Stosowałam również na ,,zimno,, i działał rewelacyjnie .

Używam tego produktu od: kilkalat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Oj nie...

Pamiętam, że kupiłam go jakieś 6-7 lat temu na swoje pierwsze wypryski (kłopoty z cerą zaczęłam mieć dopiero w liceum).
Pierwsze wrażenie: aplikator kompletnie do bani.
Specyfik podrażniał i wysuszał skórę, za to kompletnie nie działał na wypryski.
I śmierdział.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: z trudem zmęczone jedno

dobry był;)

Eh jak coś polubie, to zaraz znika:) Uzywaam go przez 3 lata, prawie całe licuem, tani był i wydajny, a co najwazniejsze działal:)

Dla licealistki był idelany. Może teraz bym miałą o nim inne zdanie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Avon Mark - relacja

nic specjalnego

Bardzo wysusza i piecze! Efektów jakichś specjalnych po nim nie widać. Po nałożeniu jeszcze przez dłuższą chwilę zostaje na twarzy klej...
Pod koniec opakowania ciężko z niego cokolwiek wyciągnąć...

No nie podoba mi się ani sposób działania ani forma podania.

Używałm tego produktu przez jakiś czas

polecam

Bardzo dobrze wysusza krostki. Zazwyczaj po dwóch dniach każda krosta jest mniejsza. Pozostawia lekką warstewkę na skórze i jeżeli krostka była rozdrapana, to bardzo szczypie (efekt psychologiczny - nie wyciska się pryszczy, bo będzie bolało). Ogólnie bardzo alkoholowy ale i bardzo dobry, polecam. (dla wyjaśnienia używa go przede wszystkim mój chłopak)

działa

Nie mam problemów z pryszczami, ale gdy już wyskoczy jakiś pojedynczy egzemplarz to podkradam ten specyfik siostrze. Precyzyjnie się go nakłada, nie spływa, dobrze się wchłania i szczypie - ale tak chyba musi być. W ciągu dnia czy dwóch niespodzianki znikają i nie ma po nich śladu :D .
Sama go nie kupię - niech siostra kupuje ;) .

Niedobry

Ten sztyft niczym mnie nie zachwycił. Źle się go nakłada, klei się długo po nałożeniu, a do tego straaaasznieeee piecze po nim. Ale to jeszcze bym wszystko zniosła, gdyby naprawdę działał. A tu nic. Pryszcz jak był, tak jest. Jedynie działa na drobne krostki, choć miejsce po pryszczu bardzo wysusza. Nie polecam!

nie

moje " niespodziamki" sa duzo bardziej wyspecjalizowane. nie daja sie temu specyfikowi. bardzo ładny ma zapach i wnika w skore bo czuje lekkie pieczenie ale nie działa. poprostu zadnej poprawy nie zauwazylam. ciekawy aplikatorek.

Ten sztyft działa:)
Przede wszystkim dobrze się go nakłada, ma przyjemny zapach, szczypie bo ma w sobie alkohol ale widze, ze pryszcze robią się mniejsze ( czego nie zauwazyłam przy podobnym produkcie Oriflame ). Nie spływa, nie klei się jest wydajny.Cóż mogę więcej powiedzieć?- gdy pojawi się niespodzianka, nakładam go parę razy dziennie i pryszczyk znika;) Jestem zadowolona :)

Sama nie wiem- sprostowanie

To kosmetyk, o ktorym nie wiem, co mam myśleć. Nie mogę powiedzieć, że jest całkiem bezradny, ale z drugiej strony trzeba sie mocno uzbroić w cierpliwość, żeby poczuć efekty działania. Co do aplikacji nie mam żadnych zastrzeżeń, jedynie zapach mnie drażni, jakbym smarowała się czystym spirytusem. Stosując go mam przynajmniej czyste sumienie, że probowałam sobie pomóc, bo na "drobiazgi" pomaga.

Cofam oskarżenia! Ostatnio przy nasadzie włosów robią mi sie jakies paskudne podskórne grudki, bardzo bolesne, kiedy sie je dotyka. Kiedy czuję, że "wylęga" sie coś nowego, szybko smaruje tym sztyftem i na drugi dzień niespodzianka znacząco sie zmniejsza. Widzę działanie i czuję ulgę więc z czystym sumieniem dodaje **.

mi pomaga :)

nie spodziewałam się super efektów a jednak się jakieś pojawiły, pryszcze schodzą mi szybciej, wysuszają sie albo nieraz w ogóle nie wyjdą gdy zostaną zaatakowane tym sztyftem :P sposób aplikacji mi nei przeszkadza, wydajnosć średnia ale nie używam go bardzo często, zapach nie jest dla mnie uciążliwy - pomimo że pachnie alkoholem

Beznadziejny

Jego jedyna zaleta to łatwość nakładania. Jest zupełnie nie skuteczny, wogole nie zwalcza wyprysków i nie wysusza ich. Podraznić nie podrażnił ale tez nie pomógł wcale.
Beznadziejny.