Nivea Visage, Aqua Sensation, Krem pod oczy

Nivea Visage, Aqua Sensation, Krem pod oczy

Bardzo lekki, bezzapachowy krem pod oczy z magnezem, wyciągiem z żeń-szenia i ogórka o jedwabistej konsystencji, który błyskawicznie się wchłania i nie wywołuje podrażnień. Jak cała linia Aqua Sensation zawiera wyciąg z ogórka, który natychmiast orzeźwia i odświeża skórę wokół oczu. Dzięki zawartości magnezu, ekstraktu z żeń-szenia oraz pigmentów rozświetlających widocznie redukuje cienie i worki pod oczami , przywracając twarzy promienny wygląd.
Mineralne filtry UVA/UVB i witamina E gwarantują skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
Produkt przebadany dermatologicznie i okulistycznie, bezbarwny.Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe. Polecany od 20 roku życia.

Skład: Aqua, Glycerin, Octyldodecyl Myristate, Stearic Acid, Cetearyl Isononanoate, Cyclomethicone, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Cucumis Sativus, Panax Ginseng, Magnesium Sulfate, Tapioca Starch, Talc, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Trimethoxycaprylylsilane, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Trisodium EDTA, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9 (05.08.2009)

Cena: ok. 25zł/ 15ml

Dobry nawilżacz

Kupiłam go po tym jak wysuszyłam sobie okolice oczu innym kremem choć jest skierowany do młodszych kobiałek ja byłam bardzo bardzo z niego zadowolona.
Przede wszystkim nawilżał bardzo dobrze
Nie uczulał nic a nic a stosowałam co dziennie przez 6 mc póki nie skończyła się ważność co za tym idzie jest bardzo wydajny (stosowałam pod płatki w okolicach ust) a i tak wyrzuciłam pół opakowania .
Niedrogi
Przeciwzmarszczkowy nie jest więc i nie należy tu liczyć na jakieś cuda;) jednak poprzez dobre nawilżenie delikatna siateczka która powstała już na stałe pod okiem stała się mniej widoczna:)
Na chwilę obecną występuje w 2 wersjach do skóry suchej i mieszanej ja miałam wariant 2
Odnośnie cieni się nie wypowiem , mam je genetycznie i tu żaden krem cudów nie zdziała .

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Jedynie nawilża

Mam dość widocznie cienie pod oczami i liczyłam na jakikolwiek efekt ich zmniejszenia. Niestety nic z nimi nie zrobił, plus za szybkie wchłonięcie, nie uczula i jest wydajny. Gdy ktoś ma suchą skórę wokół oczy to się sprawdzi. Dla mnie to niestety za mało.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Taki sobie przeciętniaczek

Nie mam problemów jeżeli chodzi o skórę wokół oczu. Zamarzyło mi się jedynie zmniejszenie cieni pod oczami i może delikatne wygładzenie skóry... Niestety krem ten tylko nawilżał. Plus za to, że nie podrażniał i za wydajność.
Niestety nie są to cechy zachęcające aby pozostać z tym kremem na dłużej.

Używam tego produktu jakieś 2 lata temu

- brak zapachu
- brak uczuleń
- wydajność

Minus za:
- poza nawilżeniem nic nie robi

Reasumując:
Jeśli szukasz tylko nawilżenia to krem dla Ciebie. Jeśli oczekujesz, że krem zlikwiduje cienie, to zainwestuj w korektor, bo ten krem cieni nie likwiduje.
Myślę, że za mniejszą cenę da się spokojnie znaleźć coś równie nawilżającego z polskich kosmetyków.
Moim zdaniem ten produkt jest przereklamowany.

Bardzo dobry

Mnie sie ten krem podoba, ale nie mam zadnych problemow ze skora pod oczami tylko czasem jest przesuszona. Ten krem swietnie nawilza i lekko rozjasnia (o redukcji cieni nie ma mowy), wygladza. Jest bezzapachowy i nie uczula. Stosuje nawet na powieki. Swietnie nadaje sie pd makijaz. Bardzo wydajny. Nie wiem, czy kupie, bo chce tez wyprobowac inne kremy pod oczy.

Używam tego produktu od:lipca 2009
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1, ale mam juz tylko na pare uzyc

NIE i jeszcze raz nie

Działanie tedo kremu jest żadne! Nic się nie poprawiło. Nie nawilżył, nie zmniejszył cieni pod oczami, oczy łzawiły. Jedynie konsystencja i zapach ok., ale co z tego jak nie pomaga. Zużyłam cierpliwie całe opakowanie, a efekty żadne.

Używam tego produktu od: 6 mies.

Zero nawilżenia

Jestem rozczarowana tym kremem. Po nałożeniu zero nawilżenia, lepka skóra pod oczami, po paru minutach uczucie ściągnięcia! To go całkowicie dyskwalifikuje. Dodatkowo niewygodny, ciężki słoiczek, niehigieniczna aplikacja. Nie mam problemów dużych ze skórą pod oczami: czasem jakieś wory, czasem cienie, ale ten krem nie robił z tym kompletnie nic.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Nie polecam

Lubię kosmetyki Nivea, ale ten kremik pod oczy jest po prostu średni. Konsystencja jak lubię nie za gęsta, szybko wchłanialna, kremowa, bezzapachowa. Fajny estetyczny i poręczny słoiczek(już jest nowy, nie taki jak na zdjęciu).
Niestety efekty niewielkie jeżeli nie żadne, nieco nawilża, ale jego zadaniem miało być także likwidowanie worków pod oczami,a na to niestety nie mogłam liczyć podczas prawie 3 m-cy używania. Oczy były przeważnie podpuchnięte. Wzw z tym nie polecam, jedynie dla młodych niewymagających ocząt dla mnie(28 lat)za słaby.
Wydajność zadowalająca, ale nie najlepsza.

Używam tego produktu od:ponad 2,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:skończone ostanio 1 lub 2(nie jestem pewna, ale chyba go już kiedyś miałam i też mi nie pomógł, a byłam znacznie młodsza..)

kiepski kremik

Pierwszy kremik, który zaczęłam stosować regularnie - codziennie, rano i wieczorem. Wymagań zbyt dużych nie miałam - nie liczyłam, że zlikwiduje cienie, miałam nadzieję, że troszkę wygładzi, i przede wszystkim, nawilży moją suchą skórę.
Niestety;
nie nawilża
nie wygładza
cieni nawet minimalnie nie rozjaśnia
i co najgorsze - podrażnia oczy - naprawdę trzeba uważać, by nie smarować za blisko oczu.
Jedyny plus-wydajny, ale co z tego, skoro moje oczy mają już dość i chyba resztę wyrzucę do śmieci..

Ilość zużytych opakowań: jedna czwarta 1 opakowania

W porządku

Nie mam cieni pod oczami,więc nie wiem,czy z nimi by sobie poradził.Natomiast jako nawilżający krem pod oczy spełnia swoje zadanie.

Zalety:
~nawilża
~odświeża
~nie podrażnia
~jest wydajny
~delikatnie pachnie
~ma estetyczne opakowanie w formie słoiczka,z którego produkt można zużyć do przysłowiowej ostatniej kropelki
~nie jest drogi

Wady:
-dłuższą chwilę się wchłania

Lubię zmieniać kosmetyki,w tym również kremy pod oczy,dlatego i ten krem nie jest moim jedynym,którego używam.

Używam tego produktu od:z przerwami od 3 lat
Ilość zużytych opakowań:co najmniej 5

nie polecam

Mam delikatną skórę ze słonością do alergii

plusy:
- ładnie pachnie
- nawilża
- nie uczula chociaż czasami oczy szczypały

minusy:
- oprócz nawilżania nie robi nic

Równie dobrze można stosować pod oczy zwykły krem do twarzy taki sam efekt zostanie osiągnięty , naciąganie ludzi i tyle ...

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:
połowa 1

mile wspomnienie

U mnie krem nosi nazwe Aqua Beauty.
Dostalam od meza ten kremik na mikolaja, chcialam na Boze Narodzenie, ale dostalam wczesniej i tego samego wieczoru zaczelam uzywac.
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl ten krem/zel. Dziwna ma konsystencje, wyglada jak krem, ale jest tak lekko jak zel i nawilza, ale jak... Od trzech lat mialam problemy z wysuszaniem sie skory, pod oczami to juz byla katastrofa. Co zime wygladalam jak nobiliwa 40-to poro latka. W ostatnia zime zmienilam pielegnacje i problem sie skonczyl. Mimo to chcialam cos co bedzie dzialac nawilzajaco i przeciez cieniom. Nie mam duzego problemu, ot male zacienienie pod okiem w okolicy nosa, ale chce juz zapobiegac w tej materii. Opuchciecia ocraz czesciej mnie dopadaja, zwlaszcza przy ciezkim przeciwzmarszczkowym kremie. Rano budze sie z opuchnietymi powiekami. Pomyslalam , ze skoro te "odzywcze" krem przeciw zmarszczkom nie zapobiegaja wysuszaniu to siegne po cos lekkiego co ma miec takie dzialanie i udalo sie. Przy kazdej aplikacji czulam ukojenie i napojenie skory wilgocia.Juz nic mnie nie ciaglo, zmarszczki sie wygladzily, czyli w wiekszosci pochodzily od wysuszania. Oko tez wygladalo jakos tak lepiej, chodz nie wiem czy do konca sobie radzilo z sincami. Jak pisalam wyzej mam bardzo slabe cienie. Raz mialam wrazenie , ze krem dziala a innym, ze chyba nie, ale oko jednak wygladalo lepiej niz wczesniej, kiedy uzywalam inne kremy. Wspominam krem bardzo milo i mam zamiar do niego powrocic. Wlasnie zakupilam jego braciszka aptecznego Eucerin Hydro-balance za 15 euro i jak na piersze aplikacje, musze powiedziec ze Nivea za 8 euro byla przyjemniejsza i bardziej nawilzajaca. To porownanie tym bardziej przekonuje mnie do Nivea gdyz Nivea sprawdzila sie w zimie, a wiadomo wtedy skora ma wieksze wymagania niz latem.
Pouzywam grzecznie Eucerin, a potem wracam do Nivea, nawet jesli nie ejstem pewna co do redukcji cieni, to takiego komfortu i takiego nawilzenie nie dal mi zaden krem, a mam niestety wymagania. Niedlugo koncze 33 lata i moje eksperymenty koncza sie czesto fiaskiem.Skoro Nivea jest ok, to nie bede niczego wiecej szukac.

Sklad: Aqua, Glycerin, Octyldodecyl Myristate, Stearic Acid, Cetearyl Isononanoate, Cyclomethicone, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Cucumis Sativus, Panax Ginseng, Magnesium Sulfate, Tapioca Starch, Talc, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Trimethoxycaprylylsilane, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Trisodium EDTA, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9

Używam tego produktu od:6 grudnia 2008