Skinlights, Illusion Wand (Korektor w pędzelku)

Skinlights, Illusion Wand (Korektor w pędzelku)

Pojemność 1,5 g

Rozjaśnia cienie pod oczami, maskuje drobne niedoskonałości skóry, zaczerwienienia. Produkt, aplikuje się za pomocą delikatnego pędzelka.
Illusion Wand dostępny jest w trzech kolorach: luminous touch, light touch oraz medium touch. Pierwszy przenaczony jest do rozjaśniania cieni, dwa pozostałe wspaniale maskują zaczerwienienia. Produkt wzbogacono o substancje odbijające światło oraz filtr SPF 12.

ok

Mam odcień 02 - jest jasny, ale nieco ciemniejszy niż się spodziewałam. Nie mam wielkich sińców po oczami, po prostu trochę ciemniejsze są to miejsca. Co prawda ten korektor ładnie je pokrywa, krycie powiedziałabym, że jest średnie w kierunku mocnym. Wolę użyć jako korektora podkładu Dermablend (używam go tylko jako korektora)- krycie jest znacznie lepsze. Dlatego Revlon leży teraz w kosmetyczce. Dużym plusem jest to, że nie wysusza, jednak w składzie martwi TALK, glikol propylenowy, sól (może wysuszać), laureth-7 i parabeny.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (jest wydajny)

Rozswietla i maskuje

Po raz kolejny szukalam czegos rozswietlajacego pod oczy i tym razem skusilam sie na Revlona.Nie mam zbyt wielkich sincow po oczami,bardziej zaciemnienie-delikatne,ktore sprawia,ze oczy wygladaja na zmeczone.Posiadam najjasniejszy odcien korektora,ktory jest faktycznie bardzo jasny,prawie bialy.Bez problemu rozprwadza sie na skorze,ja nakladam go pedzelkiem i rozsmarowuje palcem.Moje zasinienie ukryl bez problemu i co najwazniejsze fajnie rozswietlil okolice oka.Efekt podoba mi sie,ale jest jeden minus-wydaje mi sie,ze ten kosmetyk deczko wysuszyl delikatna skore pod oczami.Nie mniej jednak uwazam,ze warto wyprobowac,chociaz nie jestem pewna,czy sprawdzi sie w przypadku sporych sincow.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dobry

Całkiem niezły, choc bardziej jako rozświetlacz, niz korektor. Cienie pod oczami maskuje, choc z wiekszymi sobie nie poradzi. Ładnie rozjasnia te okolice. Mam odcien luminous touch, który nieźle wpasowuje się w moja karnację. Oczywiście sam pedzelek jest za twardy, by nim manewrowac, ale palcami rozprowadza sie dobrze i szybko. Nie zauwazyłam, by zbierał się w drobnych zmarszczakch, nie wałkuje sie też ani nie odstaje od kolorytu twarzy. Specjalnie, dla porównania zestawiłam do z magic rubinstein - i właściwie nie zauważyłam róznicy ( moze rubinstein minimalnie lepiej kryje).
Odpowiada mi jego nakładanie - mc rubinstein wyciska sie zawsze za duzo. Odpowiada mi nawet jego mała pojemnośc :D - bo oznacza ona, ze będe mogła wypróbowac cos innego w jakiejś niedalekiej przyszłosci.mc jest dla mnie nie do zuzycia :(

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Warto mieć w kosmetyczce

Jeszcze nie trafiłam na taki korektor, który rozświetliłby i zatuszował cienie pod oczami jednocześnie nie podkreślając zmarszczek czy nie wysuszając skóry wokół oczu. W porównaniu z TouchMagic Loreala jest dużo lepszy - nie wysusza tak bardzo skóry i jest bardziej wydajny. Jednak efekt rozświetlenia czy zatuszowania cieni nie jest powalajacy.
Chyba bedę zmuszona sięgnąć na wyższą półkę..choć z średniej Revlon Skinlihgts jest chyba najlepszy..

Używam tego produktu od: od pieciu miesięcy

Fajniusi

Korektor jest bardzo fajny. Posiadam kolor Light Touch. Rozświetla on skórę i świetnie się z nią stapia. Maskuje lekkie cienie pod oczami. Nie podrażnia skóry, jak to robił Inglot. Cena nie jest wygórowana. Kupiłam na Allegro za 18 zł. Używam od kilku tygodni i niewiele go ubyło. Ma bardzo fajny i użyteczny pędzelek. Ogólnie polecam.Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Po dłuższym używaniu dodaję jedną gwiazdkę. Korektor jest rewelacyjny, już sobie nie wyobrażam innego pod oczy. Na Allegro zamówiłam już zapas 10 sztuk :)

Bardzo dobry

Wlasciwie nie ma sie czego przyczepic. Korektor pieknie stapia sie z cera, maskuje since i ladnie rozswietla oko, ale poniewaz to moj pierwszy produkt tego typu, porownam go jeszcze z innymi.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań: koncowka pierwszego opakowania

Bardzo dobry

Swietny korektor pod oczy. Ja mam niestety cienie i worki pod oczami, a on mi naprawdę pomógł. Precyzyjnie sie nakłada, nie roluje się, nie wysusza skóry, nie nakładam na niego podkładu. Straszna jest jego cena, ale w zamian mamy do wyboru kilka odcieni na pocieszenie. Ja go bardzo lubię

Używam tego produktu od:6 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/8

Zdecydowanie za drogi!

Gdy od dłuższego czasu nie mogłam dostać klasycznego korektora revlonu, sprzedawczyni udało się namówić mnie na zakup tej wersji.
Sam korektor jest dobry, choć nie kryje tak mocno, jak klasyczny (zresztą nie takie jego zadanie), ładnie rozświetla i stapia się z cerą. Doskonale się nakłada pędzelkiem, dobrze rozprowadza.

Jednak te niewątpliwe zalety nie usprawiedliwiają tak wysokiej ceny za tę minimalną pojemność. Pamietam, że udało mi się go zużyć w nieco ponad miesiąc, a to stanowczo zbyt szybko.

Dlatego więcej go nie kupię, podobny efekt można osiągnąć znacznie tańszymi odpowiednikami.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

dla mnie ok

Zacznę od tego,iż moje oczy są wyjątkowo wrażliwe i większość kosmetyków aplikowanych w ich okolicach mnie uczula. Skinlights mogę aplikować bez obaw podrażnienia spojówek, uczucia pieczenia i wysuszenia skóry wokół oczu. Korektor znakomicie tuszuje cienie (staram się wysypiać, więc raczej niewielkie), rozświetla oko, nie podkreśla zmarszczek.Jeden z najlepszych korektorów, jakie miałam. Odejmuję jedną gwiazdkę za tandetne opakowanie (takie cudo zasługuje na ładniejszą oprawę).

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ładnie rozświetla

Tak jak napisała , któraś z wcześniej oceniających Wizażanek muszę przyznać, że kryje przeciętnie :) dlatego też nie będzie moim ideałem na 5 * , ale do innych rzeczy przyczepić się nie mogę. Korektor jest delikatny, łatwy w użycziu, bardzo ładnie rozświetla , nie wchodzi w zmarszczki (no chyba że naprawdę się przesadzi z ilością :) ) i co dla mnie bardzo istotne nie przesusza skóry pod oczami. Według mnie jest wydajny i mimo niewielkiej pojemności starcza na długo. Opakowanie...cóż po jakimś czasie użytkowania nie wygląda szczególnie :) ale nie oceniam plastiku a zawartość, bo musiałabym zabrać jeszcze jedną *
Gdyby krył tak pięknie jak rozświetla pozostałby na stałe w mojej kosmetyczce, a tak będę dalej szukać.

Rozświetla, nie kryje

Muszę zaniżyć mu średnią gwiazdek- niestety ;) Po pierwsze - za krycie, a raczej jego brak. Nie radzi sobie wystarczająco z cieniami, jedynie lekko je maskuje. Albo usiłuje maskować. Kupiłam odcień przeznaczony specjalnie do cieni pod oczami. Zawsze we wszystkich babskich czasopismach uczono, że taki korektor powinien mieć żółty odcień. Ten jest różowawy- wiedziałam o tym przed zakupem, ale pomyślałam, że z Revlonem kłócić się nie będę ;)
To raczej rozjaśniacz okolic oczu, niż korektor. Kiedy mam lepsze dni, jestem z niego zadowolona, bo rozpromienia spojrzenie, cokowiek można przez to rozumieć ;) Niestety, gorszych dni jest więcej, tym bardziej, że mam okropną, genetyczną skłonność do sińców. Szkoda, bo z większości recenzji wynikało, że z cieniami radzi sobie bohatersko.
Opakowanie to kolejna rzecz, która mi się nie podoba. Napisy się starły, został tandetny kawałek plastiku... gdybym nie wiedziała, że to Revlon, pomyślałabym, że mam do czynienia z bazarowym pisakiem za parę złotych. Niestety, kosztował więcej niż parę, za to jego jakość zbliżona jest do korektorów targowych :(
Produkt kompletnie i absolutnie niewart tych pieniędzy.
Odradzam osobom, które chcą zatuszować cienie. Jest natomiast dobry do rozświetlenia skóry... ale nie kupowałam go w tym celu.
ilość zużytych opakowań: 1

nie zachwyca

zas przeciwnie.
kupilam polowke dla wyprobowania, lecz niestety musze stwierdzic ze mi nie odpowiada
opakowanie malo funkcjonalne jak dla mnie- ciezko sie wykreca, pedzelek jest niehigieniczny
dosc slabo tez kryje, o rozswietleniu mowy nie ma zadnej.
ogolnie stosunek ceny do pojemnosci jest bardzo slaby.
nie kupie ponownie i nie polecam.