Smashbox, Eye Shadow Trio (Potrójne cienie do powiek)

Smashbox, Eye Shadow Trio (Potrójne cienie do powiek)

Pojemność 2,25 g

Smashbox Eye Shadow Trio to wspaniale dobrane kolorystycznie cienie, które użyte razem dają efekt podkreślenia i wydobywają naturalne piękno oczu. Łatwo się mieszają ze sobą, długo pozostają na powiekach. Do wyboru 12 odcieni Smashbox Eye Shadow Trio.

prasowane
potrójne

Świetna pigmentacja

Mam bardzo szalone połączenie ciemnego fioletu z drobinkami, intensywnego niebieskiego i delikatnego błękitu. Używam w zasadzie tylko fioletu, ze względu na jego cudowny odcień. Wszystkie cienie natomiast mają niesamowitą pigmentację i bardzo łatwo i przyjemnie się nimi pracuje. Nie zauważyłam, aby coś się usypywało. Podczas blendowania cudownie się mieszają i są aksamitne. Patrząc jednak na cenę (dostałam w prezencie) nie zdecydowałabym się na nie. Opakowanie jest bardzo solidne (ja mam zamykane), minimalistyczne z matowym wykończeniem. Mam je już chyba około 3 lat, a nic się nie bryli. To świetne jakościowo cienie, ale ich cena jest zbyt wysoka.

Trio na co dzień.

Cienie wydają się być stworzone dla tych kobiet, które są minimalistkami.
Nie narzekałabym na słabą pigmentację. Jest widoczna a jednocześnie na tyle delikatna, że zwykła kobieta nie będąca profesjonalistką i która makijaż robi szybki i " do biura" nie narobi sobie plam. Poza tym można ją stopniować.

Smashbox ma bardzo dużo kombinacji kolorystycznych do wyboru, ale w dalszym ciągu obraca się w odcieniach natury. Beże, szarości, fiolety, khaki. Nic zwariowanego. Każde Trio opowiada jedną historię i jest bardzo dobrze dobrane. Napotkać możemy same maty, ale też i cienie mieszane.

Fliter Vanilla
Trio cieni naturalnych, dziennych, matowych.
Jasna wanilia- idealna na całą powiekę, do zacierania granic między cieniami
Lekki brąz, wpadający delikatnie w karmel- bardzo dobrze podkreśla niebieską tęczówkę oka, najczęściej używany na całą powiekę, lub tylko w załamania
Ciemny brąz czekoladowy- do podkreślania linii rzęs, załamania powieki.
Konsystencja przyjemna, zbita, ale lekko sucha. Wydajne i trwałe.
Osypują się nieznacznie tak, jak, np. palety Naked, wystarczy zmienić technikę nakładania cieni. Kolory nie blakną , cienie nie mieszają się w jedną plamę.
Trio bardzo ładnie podkreśla niebieskie oczy.

Kiedyś bardzo często sięgałam po tą paletkę. Szybko i sprawnie wykonywałam za jej pomocą makijaż oka. Teraz, kiedy kuszą mnie nowości, troszkę o niej zapomniałam. A niesłusznie. bo jest świetna.

Tragedia

Lubię markę, ale te cienie to najgorszy bubel. Fatalnie się nakładają (plackowato), nie dają się blendować, znikają po kilku godzinach pozostawiając nieestetyczne paćki na powiekach... I to niezależnie czy nakładam na "suche" powieki czy na bazę.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Cienie Smashbox

Idealne cienie, dla początkujących! Trudno zrobić sobie nimi krzywdę

Uwielbiam te cienie. Cena idzie w parze z jakością, niestety cena jest wysoka.

Cienie pozwalają na uzyskanie delikatnego i lekkiego make up oka. W miarę zwiększania ilości, efekt jest mocny, wieczorowy.

Idealne na dzień. Ja posiadam 2 x trio, których używam na przemiennie. Dodam, że są to moje pierwsze cienie i nigdy wcześniej nie uzyskałam tak pięknego make up oka.

Oko jest wypoczęte (należy dobrać kolory, które do nas pasują), powiększone.

Polecam każdej świerzynce, która uważa, że nie potrafi malować oczu cieniami, lub uważa, że źle wygląda w takim make upie.

Trwałość oceniam - baardzo dobrze.
Baza (ja używam bazy z artdeco) + te cienie = spokojne 8 h, utrzymania się na oku.

Nie rolują się w powiekach, nie ścierają. Po ponad 8 h, efekt może być jedynie delikatniejszy.

Jedyny minus - troszkę się osypują.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Jeden z najlepszych kosmetyków

Cienie Smashbox zakupiłam pod koniec grudnia 2013, ponieważ szukałam idealnego zestawu na Sylwestra. Wybrałam właśnie takie trio w kolorze jasnego, matowego beżu, ciut ciemniejszego, złocistego beżu oraz ciemnej szarości. Mimo wysokiej ceny (dokładnie nie pamiętam, ale było to ok. 130 zł) skusiło mnie opakowanie i tak dobrana paleta, bo tych kolorów używam także na co dzień.
Przede wszystkim cienie dobrze się trzymają na powiece, nie robią się grudki ani wałeczki w zgłębieniu powieki. Dodatkowo łatwo się nakładają i są bardzo wydajne. Nie uczulają mnie, mimo wrażliwej skóry i alergii. Inwestycja warta swojej ceny :)

Używam tego produktu od: grudzień 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 (jeszcze nie całe!)

Dobre, trwałe cienie

Cienie bardzo długo trzymają się na oku, nie gromadzą się w załamaniu powieki, nie osypują. Mogłyby być lepiej napigmentowane. Proponowany wybór kolorów jest zbyt ubogi. W drogerii nieco odstraszyła mnie cena. Miałam szczęście i wcześniej upatrzony odcień kupiłam dużo taniej na allegro. Nie oceniam wydajności, gdyż używam ich niezbyt często na przemian z innymi kosmetykami.

Średniawa

Polecono mi te cienie w Sephorze. Za tę cenę oczekiwałam czegos więcej a tu:

- słaba pigmentacja
- mało wydajne - bardzo się kruszą w trakcie zbierania pędzlem

Trwałość OK. Tu nie mam zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 potrójne

tzw MAKABRrrrrrr!

Jak to zwykle mam w nawyku, wylicytowałam je w pakiecie z innymi kosmetykami na Allegro.
Zupełnie nie onie mi akurat chodziło w tej aukcji ale w pełni rozumiem i popieram przesympatyczną panią sprzedającą, która zdecydowała się pozbyć tego "cudeńka" i podnieść relatywną wartość oferowanego zestawu.......

kiedy użyłam ich po raz pierwszy.........aż zerknęłam na etykietę bo nazwa Smashbox zobowiązuje według moich wcześniejszych spostrzeżeń, do conajmniej dobrej jakości........ a tu ........... prawdziwy DRAMAT!
Stwierdziłam, że być może to kwestia daty ważności ale i ta okazała się być na tyle świeża, że zestaw, powinien być jeszcze "przydatny do spożycia" przez kolejny rok.
Reasumując, "taka" oto wątpliwa uroda tych cieni
objawiła się.......
- tempą, twardą konsystencją
- absolutnie odpadała również możliwość równomiernego położenia jej na powierzchnię powieki
- a także okropnie rozmydlonymi odcieniami, zupełnie tak, jakgdyby pigmentacja uleciała gdzieś, po otwarciu pudełeczka
.................................. takie "wynalazki" to można sobie sprawić u pani Basi, na rynkowym stoisku, składającym się z aluminiowego stołu i "taborecika rybaków", w cenie nie przekraczającej złotych dwa!

Smashbox dał tym razem plamę......... bladą i nierównomierną, jak oferowane shadowsy. Kropka!

Używam tego produktu od: próbowałam do znudzenia ale już nie próbuję

Ilość zużytych opakowań: Jedno do wydania ;)

REWELACJA.

Zakupilam ten cien w Sephorze tydzien temu w kolorze Twilight (odcienie szarości), które uwielbiam. Znakomity cień do zrobienia smoky eyes. Cienie bardzo mięciutkie, nie osypuja się, uprzednio nakładam baze artdeco. Utrzymuja sie bardzo długo, nie zalamuja w zaglebieniach, po calym dniu w pracy, a dodam ze mam cere mieszana z tendencja do blyszczenia, zatem i powieki lekko tlustawe, kolorek troche blednie. Jestem zadowolona z tych odcieni i gdyby nie ich wygorowana cena dalabym 5 gwiazdek. Jest to jednak, jak na razie, moja perelka wsród cieni, a mialam juz ich troche.

Używam tego produktu od: tygodnia

Piękne!

Uwielbiam cienie Smashboxa za trwałość i piękne kolory. W tym wypadku jest podobnie. Używam wersji Shutterspeed (kość słoniowa, jasniutki beż i brąz) i jestem zachwycona efektem: makijaż jest naturalny ale idealnie podkreśla oczy. Odejmuję pół gwiazdki za cenę i za wydajność..

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Rewelacyjne cienie!

Wspaniałe cienie... w okropnym, inglotowskim opakowaniu :)
Cudowne kolory, rewelacyjne cieniowanie, nie rolują się, miękka konsystencja, długotrwałe (nie używam bazy!)

Posiadam kolor "Shutterspeed" - matowa kość słoniowa, szampan z delikatnym połyskiem i chłodna, piękna stal z subtelnym połyskiem. Idealne odcienie dla niebieskookich bladziochów, idealne do pracy, wieczory również;)
Jestem zachwycona tymi cieniami, ostrzę pazurki na kolejne opakowanie:) Lepsze od zakupionych ostatnio Chanel Irreelle Duo.

Używam tego produktu od:2 m-ce

warto kupic

Cienie dają bardzo naturalny świezy efekt.
Pięknie wygładzają powiekę, płyną po oku istnie jedwabiscie nadając piekny efekt makijażu.
Efekt zapieraja dech.
Bardzo piekny makijaż oka.
Łatwo zrobic tymi cieniami makijaz dymny.
Polecam oczaruja i uzaleznia miłosniczki makijazu.
Polecam kupowac w strawberry.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie stosowania dwuch zakupionych