Myokine Fusio Nuit [Night] (Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy + Fusio-film)

Myokine Fusio Nuit [Night] (Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy + Fusio-film)

Myokine Fusio na noc zawiera Adenoxine. Po raz pierwszy w kremie na noc laboratoria Vichy zastosowały Adenoxine, która rozkurcza skórę, aby widocznie redukować zmarszczki - wypełnia zmarszczki, poprawia elastyczność skóry, wygładza rysy twarzy.

Na system intensywnie korygujący zmarszczki składają się:

- Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy - do codziennego stosowania. Kompleksowa korekcja zmarszczek. Pierwszy krem Vichy łączący Adenoxine i peptydy oraz delikatną konsystencję zapewniająca komfort. W połączeniu z Adenoxine, peptydy działają , aby walczyć z pojawianiem się zmarszczek. Skóra wygładza się i nabiera sprężystości. Krem przeznaczony jest do codzienego stosowania.

- Fusio-Film bezpośrednie działanie przeciwzmarszczkowe - cotygodniowe działanie na zmarszczki. Miejscowa korekcja zmarszczek. Technologia Fusio-Film sprawia, że zastosowany film wnika w skórę w miejscu, w którym został zastosowany, dostarczając porcję czystej Adenoxine. Zmarszczka wygląda jak wygładzona. Do stosowania raz w tygodniu.

Rezultaty: Skóra jest wygładzona sprężysta i napięta Rysy twarzy zdradzają mniej oznak zmęczenia. Po 4 tygodniach stosowania: skóra twarzy jest bardziej sprężysta. Zmarszczki są skorygowane, jakby wymazane.

Skład: /krem/ Aqua/Water, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Dimethiconol, Methylparaben, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Adenosine, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium EDTA, Propylparaben, Hydrolyzed Rice Protein, Biosaccharide Gum-1, Parfum/Fragrance.

Cena: 91zł / 50ml+20fusio-filmów

słabiutki....

- Krem stosowałam przez okres 4 miesięcy i zaobserwowałam niewielkie zmiany w postaci wygładzenia niektórych załamań wokół powiek;
- Krem lekko napina skórę i tworzy nieprzyjemne uczucie ściągniętej cery; Konsystencja jest dosyć słaba; nie da się jej dobrze wsmarować; pozostaje na wierzchu i tworzy lekki film;
- Moim zdaniem nie nadaje się pod makijaż; powoduje świecenie po 1-2h;
- Aplikacja jest trochę niewygodna;
- krem jest zbyt drogi w stosunku do jakości;
- wydajność jest plusem;

kiepski

Na szczęście już wycofywany z produkcji. Naprawdę nieciekawy produkt i to za takie pieniądze. Lekka wodnista konsystencja, same silikony w moim odczuciu. Bardzo słabo nawilża, na noc na pewno nie nadaje się. Uzywałam go na dzień jako lekki fluid pod makijaż ale i tak odczuwałam ściąganie skóry na policzkach. Może latem lepiej by się sprawdził. Te fusio filmy to porażka, dałam sobie spokój po pierwszym użyciu. Efektów przeciwzmarszczkowych nie stwierdzono.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

bez rewelacji

płytkie zmarszczki jest w stanie zminimzlizowac,co do konstystencji to dla mnie za mało nawilzajacy,natychmiast po nałozeniu sie wchłania i w suchych miejsach nadal powodje dydkomfort.co do filmu to dziwny wynalazek:) za duzo z nim zabawy przy nakaldaniu,no ale powiedzmy ze glębsze zmarszki troche spłyca,jednak uwazam ze produktu w porownaniu do kremu powinno byc na kilka aplikacji więcej.ogolnie mogłby byc troche bardziej odzywczy:)nie jest zły,ale bez rewelacji. plus za opakowanie i dozownik. rezultaty:napięcie i sprężystosc u mnie minimalne,wygladzenie ok. Używam tego produktu od:dwa miesiace

depilacja metody

Bez rewelacji

Nie zauważyłam ,żadnego efektu,mimo regularnego stosowania. Fusio film trudno przylepić. krem wcale nie wygladza,o nawilżeniu nie ma mowy,skóra go chłonie i chłonie i ciągle jej mało. Dziwnie się lepi....

Używam tego produktu od:kilka 2 misiące

Kiepski

Rozczarowanie. Mam skórę suchą i wrażliwą, po stosowaniu tego kremu na noc niestety nie zauważyłam poprawy.
Rozczarowuje przede wszystkim jego konsytencja, wręcz wodnista, zbyt lekka. Po nałożeniu na oczyszczoną twarz nie powodował uczucia komfortu, nawilżenia. Moja skóra go wchłaniała i po chwili miałam wrażenie, że nie zastosowałam kremu w ogóle. Zapach przyzwoity. Ale działanie niestety pozostawia wiele do życzenia.

szkoda czasu i pieniędzy

Pierwsze nałożenie kremu to tragedia, zbyt lekki, w ogóle nie przypominający kremu, raczej jakąś rzadką emulsję, kolejna porażka to plasterki, nakładając pomyslałam: to jakaś kpina!
Ale mimo wszystko stosowałam sumiennie krem przez ok 2 miesiące, potem odstawiłam.
Plusem jest wydajność i wygodne opakowanie.
Efekt: żaden, nie zauważyłam żadnej poprawy.
Odradzam zakup, naprawdę, szkoda kasy.
Do tej pory to moja największa porażka wśród kremów.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu przez ok 2 m-ce

ZAGADKA???

Używam go już ponad dwa miesiące i jestem z niego nawet zadowolona. Co prawda używam w duecie z kremem na dzień z tej samej gamy Vichy, więc może to ma jakiś większy wpływ na moją skórę.
Nigdy nie byłam wielką fanką tej marki, dlatego przez długi czas nie brałam pod uwagę zakupu tych kremów.
Zachęcona jednak przez zaufaną farmaceutkę kupiłam najpierw wersję nocną z fusiofilmami.
Krem sam w sobie zdaje się być lekki i mało treściwy co na wstępie mnie zmartwiło bo mam suchą cerę. Ale już po pierwszej aplikacji okazało się, że daje niezły komfort mojej cerze.
Wielką zagadką są fusiofilmy, które zastosowane zgodnie z instrukcją, nie dają żadnych efektów. Nie wchłaniają się nawet, znalazłam je rankiem przyklejone do poduchy i we włosach... wobec czego zaprzestałam ich stosowania.
Skóra po zastosowaniu kremu jest na początku nawilżona, gładka ale rano dość szybko domaga się nawilżenia. Co prawda rozprostowała się moja lwia zmarszczka i zmarszczki mimiczne na czole ale myślę, że niebagatelną rolę odegrał tu też krem na dzień ale efekt wyprostowania zmarszczek jest zauważalny.
Będę stosowała do zakończenia opakowania, co potem zobaczymy.

Edit: po odkryciu nocnego kremu MultiActiv Clarinsa stwierdzam , że Vichy na noc to totalny średniak. Przy wersji na dzień pozostałam i nadal uważam za swój KWC.

Używam tego produktu od: ponad 2.5 mca

nie działą!

Na początku krem wydawał mi się całkiem dobry, choć konsystencja jest dość rzadka jak na nocny krem po nałożeniu wyglądał już bardziej treściwie. przez całe 2 miesiące regularnego stosowania muszę stwierdzić, że nie zauważyłam żadnej nawet najmiejszej poprawy.
REZULTATÓW BRAK
Szkoda wydawać tyle kasy na coś co nie działa.
Zdecydowanie nie polecam
Używam tego produktu od:2 m-cy

krem porażka!!

jestem zawiedziona tym kremem. Za wodnista konsystencja,po nałożeniu uczucie ściągania skóry. NIe wspomnę juz o plasterkach-porażka totalna,strasznie źle się je naklada,wogóle nie da się ich "wklepac" w skóre. Całe sie ześlizgują i rolują wiec trzeba je wyrzucić. Nie polecam. Krem wydajny,opakowanie ok.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

taki sobie

Krem, który mnie zawiód na całej linii. :-(
krem jest bardzo lekki rodzaj krem-żel co mnie całkowice, nie odpowiada.
konsystencja dla mnie zbyt lekka, mam wrażenie, że po kilku minutach krem znikną i czuje napięcie na skórze.
Tak jak ten sam krem na dzień jest moim faworytem ten zdecydowanie do nich nie nalęży.
Plusem jest opakowanie.

Używam tego produktu od:

niezly

jest bardzo lekki, raczej jest to zel-krem. bardzo wydajny, stosuje go od miesiaca a dobrne dopiero wkrotce do polowy. co za tym idzie filmow jest o wiele za malo ! wystarczy mi ich zaledwie na polowe kremu. co do dzialania to nie nalezy sie spodziewac szybkich i spektakularnych efektow, raczej stopniowe zacieranie sie zmarszczek. po miesiacu stosowania moge powiedziec ze zmarszczki na czole i bruzdy nosowo-wargowe mniej sie odznaczaja na twarzy po usmiechu. minusem jest fakt ze rano pory sa bardziej widoczne no i ta cena :/ zaplacilam za niego 110zl dobrze ze jest tak wydajny. moze kiedys do niego wroce ale po skonczonym opakowaniu poszukam czegos innego i bardziej odzywczego na noc

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/2