Avon, One Great Mascara (tusz wydłużający, pogrubiający, podkręcający)

Avon, One Great Mascara (tusz wydłużający, pogrubiający, podkręcający)

Tusz do rzęs spełniający 3 funkcje: wydłuża, pogrubia, podkręca.

Dostępny w kolorach: black, brown/black i navy.

Cena: 27 zł

Porażka

Oj, bardzo niemile wspominam to coś, co nie zasługuje nawet na miano tuszu do rzęs... Bo po co się męczyć z nakładaniem tego na oczy, skoro i tak nawet po długich staraniach efekt jest po prostu żaden? Nie robi z rzęsami absolutnie nic, nie spełnia żadnej z obietnic producenta, po prostu - jakby go nie było. Nic więcej o nim napisać się nie da prócz tego, że nie daje zadnego efektu. Zdecydowanie nie polecam.

Beznadziejny

Ladne opakowanie, niezle rozreklamowany, a efekt tak mizerny, ze az przerazajacy. Skleja rzesy, usypuje sie po 2 godzinach i zupelnie nie spelnia swoich funkcji wydluzajacych, pugrubiajacych i podkrecajacych. Jednym slowem - najwieksza strata pieniedzy jakiej kiedykolwiek dokonalam.

porażka

tusz do rzęs , który sprawia , że rzęsy lepiej wyglądają nieumalowane niż z nim . nie wydłuża , nie pogrubia , a jedyne co robi , to skleja . zdecydowanie nie polecam - pieniądze wyrzucone w błoto ...

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

typowy AVON

bardzo przecietny produkt, jak KAZDY PRODUKT AVONU, nadmiernie reklamowany, nie dajacy zadnych niezwyklych efektow. Typowy produkt dla łaknących AVONOWEGO pseudoluxusu za grosze mas...Osypuje sie z rzes, skleja je, po około 2godzinach wygląda juz jakby go w ogóle nie było na oczach , przy czym jednoczesnoe niezwyklce cieżko sie z nich zmywa. Kolejny AVONOWY bubel.

Naprawdę dobry

Używałam wieki temu :P i byłam bardzo zadowolona. Naprawde fajny tusz.Ładnie podkreślał rzęsy, miał bardzo wygodna szczoteczkę nie sklejał rzęs był naprawdę trwaly. Wielka szkoda, że nie ma go już w ofercie Avonu:(

ja nie wiem ...

czego wy dziewczyny sie czepiacie. dla mnie to dobry tusz, i szkoda straszna ze nie ma go juz w katalogach. tylko tyle w tym temacie. wiecej pisac nie ma sensu bo juz i tak go dostac nie mozna ;/;/

Jedno opakowanie zuzylam, bo wycofali.

bubel ze hej

Po pomalowaniu mialam wrazenie ze pomalowalam sie guma. Jest jakis taki gumowy. Nie wydluza, nie pogrubia, skleja rzesy, ciezko go zmyc.

do niczego!

Miałam go kiedyś, jak tylko się pojawił w katalogu, miał być taki bajerem a okazał się takim bublem. Dla mnie jest wszechstronnie do niczego! Dawał mizerny efekt, już lepiej jak bym wcale nie malowala rzęs.

ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie

nie wszechstronny...

Miałam ten tusz dawno temu. Wydawał mi się wtedy niezły dopóki nie wypróbowałam innych. Ten tusz owszem wydłuża rzęsy, ale tylko trochę, noi napewno nie jest wszechsstronny ponieważ nie pogróbia ich i nie podkręca.

nic wielkiego

To był mój pierwszy własny tusz (wcześniej podbierałam siostrze ;) ). Polecam go młodym panienkom, które dopiero zaczynają się malować, bo rzęski są delikatnie podkreślone. I na tym kończą się jego zalety. Wady ma przede wszystkim trzy: nie pogrubia, nie wydłuża, nie podkręca :fou: A i jeszcze dwie sprawy: kruszy się i szybko mi wyschnął w opakowaniu :gun:

ilość zużytych opakowań: 1

Fatalny.

Szkoda slow, najgorszy tusz, jaki kiedykolwiek dotknal moich rzes. Skleja, kruszy sie, maze...A sio ! ;-(

same wspomnienia

oj ja mam do niego przeogromny sentyment. To moj pierwszy taki prawdziwi tusz do rzęs - nim malowałam sie na pierwsze randki (chwalili chlopaki, oj chwalili moje rzęski), w nim przetańczyłam studniówkową noc. Pamietam, ze ładnie podkreslał i rozdzielał rzęsy i był dość wydajny - uzywałam jednego chyba anwet przez ponad pol roku. Z czasem jendak przestał mi wystarczać, zaczełam szukac mocniejszego efektu. Alesnetyment pozostał.