On Line, On Line, Dwufazowy płyn do kąpieli `Mleko i wanilia`

On Line, On Line, Dwufazowy płyn do kąpieli `Mleko i wanilia`

Płyn aromatyczna kąpiel w mleku i wanilii zawiera łagodne substancje myjące i pielęgnujące. Dzięki nowatorskiej recepturze, wzbogaconej mlecznymi proteinami zapewnia intensywne wygładzenie i regenerację naskórka. Dwufazowa formuła sprawia, że kosmetyk dodatkowo działa jak olejek natłuszczający. Słodki zapach wanilii oraz gęsta kremowa piana sprawią, że każda kąpiel przyniesie Ci wyjątkowe uczucie odprężenia i relaksu.
Przed użyciem płyn należy wstrząsnąć w celu wymieszania obu warstw.

małe rozczarowanie

tak jak moja poprzedniczka napisała płyn pieknie pachnie ale tylko z butelki, po wlaniu do wanny nic nie czuć, owszem piana jest, nie wysusza, ale pozatym to nic więcej, napewno już nie kupię bo na rynku jest wiele innych lepszych płynów za tą samą cenę

Prestidigitator

Jestem pies na wanilię i oto kolejny waniliowy produkt, który wytropiłam w dziale kosmetycznym hipermarketu.

Największą zaletą tego płynu jest zapach. A największą wadą to, że to bardzo słaby zapach...
Wąchany z butelki płyn pachnie naprawdę ładne. Wanilią, nie jakąś syntetyczną-pseudo-naturalną-zajeżdżającą-proszkiem-waniliną.
Niestety, po wlaniu płynu do wanny zapach... puf! Znika. Zostaje powidok ;-) Magia?! Gdzie się niby podziewa ten zabutelkowany aromat? Siedząc w dość rachitycznej piance dolewałam do wanny coraz to nowe porcje kończąc na 1/3 butelki. Zapach nadal słaby... Szkoda, bo ładny.
Woda po wlaniu tego płynu robi się przyjemnie mętna - taka mleczna własnie i to mi się podoba.
Nie zauważyłam, by nawilżał skórę, ale w swej długiej karierze kąpacza nie spotkałam płynu, który tę właściwość rzeczywiście posiada, więc trudno mi się tu czepiać. Jest łagodny, to znaczy skóra się po nim nie sypie - nawet tak delikatna, jak moja.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1/3