Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Unicolor, Paloma, Pomadka żelowa Focus 3D

Unicolor, Paloma, Pomadka żelowa Focus 3D

Pierwsza pomadka do plastycznej korekcji kształtu ust i powiększająca ich objętość. Łączy w sobie cechy pielęgnacyjne, odżywcze, ochronne, upiększające i korekcyjne. W 80% z naturalnych składników roślinnych, wosków, olejków i pigmentów.
Pomadka w ciekawym opakowaniu z pędzelkiem. 11 kolorów.

Cena: 15 zł / 11 ml

oj, nie!

Moim zdaniem, to taka przekombinowana farma błyszczyku, który jednak nie spełnia odpowiednio swojego zadania, bo nie bardzo nabłyszcza. Pomadka jest lepiąca, źle się ją nakłada bo spływa na wszystkie strony, zapach średni, w smaku nie próbowałam. Jedynie co mi się dosyć podoba, to opakowanie. Jest zdecydowanie za droga jak na te marne właściwości.

beznadzieja

Pomadka jest fatalna! Żle się rozprowadza, zbiera się w kącikach ust i w ich załamaniach, podkreśla ich wysuszenie, spływa, nie da się równomiernie nałożyć. Po prostu czegoś tak okropnego moje usta jeszcze nie zaznały. Wywaliłam dwie dychy w błoto!!!

ble...

Za mocna, klei się, efekt... owszem, ale spływania, a nie 3D!!!!!!!!!

Studio fryzur kucyk Beyonce

polecam

Bardzo podoba mi się konsystencja tej pomadki, jest taka delikatna, aż miło się nią malować. Jest bardzo wydajna, już odrobina wystarczy, żeby nadać ustom ładny kolor i połysk. Mam kolor nr 2 - jasny "beżowy" róż. Akurat tego koloru nie można używać za dużo bo wtedy usta "giną" w twarzy ale niewielka ilość daje bardzo ciekawy efekt.