Semi di Lino, Cristalli Illuminating Sculpting Spray Firm Hold (Spray modelujący -mocny)

Mikrokrystaliczny mocny spray modelujący do elastycznych efektów końcowych. Wzbogacony o ekstrakt z ziaren lnu i ochronne żywice, nadaje maksymalny połysk i tworzy solidną barierę przeciwko czynnikom zewnętrznym. Nie obciąża włosów. Nie pozostawia śladów. Wykańczamy fryzurę, modelujemy fryzurę, zwiększamy objętość włosów. Używamy na włosy wilgotne lub suche.

Cena: ok. 45zł/ 250ml

Świetny preparat do modelowania

Nie jestem uzależniona od tego kosmetyku, ponieważ na co dzień pozostawiam włosy, by żyły swoim życiem, bo są długie i spoczęłam na laurach, ale...
nie wyobrażam sobie, by przy każdorazowej wizycie w salonie moja fryzjerka nie zastosowała sprayu na moich włosach.
Dodatkowo moja mama, która ma krótką fryzurkę używa produktu po każdym myciu, a czasami - by wzmocnić efekt lub poprawić fryzurę pomiędzy myciami.
Oprócz tego na ważne wyjścia spray jest niezastąpiony - nieważne, czy podnosisz włosy od nasady, modelujesz końce, czy je prostujesz lub kręcisz.

+szybko schnie i nie pozostawia osadu
+ pięknie nabłyszcza włosy
+tworzy barierę chroniącą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz wilgocią - moje kręcone włosy, wyprostowane po użyciu sprayu nie wyglądają następnego dnia jak barankowa sierść, nawet przy kontakcie z wilgocią
+zawiera filtr UV
+pięknie pachnie
+można stosować na sucho i na mokro
+łatwo go wyczesać z włosów pomiędzy myciami po konkretniejszym stosowaniu, ale mimo to fryzura jest wciąż sprężysta.

Cena może nie chwyta za serce, ale warto. Tu akurat płaci się za markę i jakość.

Ufam kosmetykom Alfaparf. Polecam z czystym sercem, szczególnie wizażankom, które na co dzień modelują włosy.

załączam zdjęcie aktualnie dostępnego produktu, bo ten z czołówki, to chyba stare opakowanie

Używam tego produktu od: sporadycznie od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 250ml

Niesamowity zapach, świetne działanie!

Swoją przygodę z tym sprayem zaczęłam u fryzjerki, która użyła Semi di Lino do modelowania moich włosów za łopatki.

Sprawdziłam również do wykończenia fryzury.
Nie ma żadnych minusów, poza względnym, czyli ceną...
Na pewno jednak jest wart każdej wydanej złotóweczki.

Plusy:
-Zapach
-Wydajność
-Świetne utrwalenie i nabłyszczenie bez obciążania
-Łatwo się wymywa
-Stosowany na wilgotne włosy gwarantuje, że fryzura wytrzyma cały wieczór, bez względu na to, czy mówimy tu o wyciągnięciu na szczotkę, czy papiloty (na noc - wtedy loki trzymają mi cały dzień!)
-Estetyczne opakowanie (złote, nieco inne niż na obrazku)

Polecam. Zdecydowanie - najbardziej do krótkich włosów, ale jak widać, na długich też się sprawdza!

Ilość zużytych opakowań: parę razy z 250ml butelki