Volcano Mascara Explosive Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Volcano Mascara Explosive Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 14,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 6,5 ml

Tusz do rzęs Volcano. Eksplozja objętości i intensywny kolor - tak wyrazisty jak wulkan. Głęboka czerń na rzęsach dzięki wyjątkowym cząsteczkom z lawy wulkanicznej. Przetestowany oftalmologicznie.

Cena: 20zł / 6,5ml

SŁABY

Bardzo średni tusz i bardzo średnia jakość.
Produkt może nie był moim koszmarem..jednak na pewno nigdy już go nie kupię.
Sam kolor bardzo fajny..głęboka dobrze kryjąca rzęsy czerń. Niestety produkt ciężko nałożyć bez grudek i efektu sklejenia. Szczotka nie pomaga w równomiernym nałożeniu produktu i rozczesaniu rzęs. Po kilku miesiącach używania zaczął mi się osypywać. Plus za wydajność i wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334041].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra

Kierowałam się marką i strasznie się zawiodłam.
Skleja strasznie rzęsy co jest największym minusem.
Próbowałam nakładać inną szczoteczką jednak efekt ten sam.
Dla mnie klapa. Leży cała w szufladzie i się kurzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254018].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Tusz dostałam, i po kilkunastu uzyciach wyrzucam. Tragiczny. Jedyne co robi to skleja rzęsy i zostawia grudki. Nie polecam i nie kupię ponownie na pewno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182758].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

Nie dla mnie

Najgorszy tusz jaki miałam.
Miała być "eksplozja objętości". Pytam się: jakim sposobem? Tusz nie daje żadnych efektów. O pogrubieniu można pomarzyć. Po dziesiątym nałożeniu na rzęsy, widać, że jest, ale niestety nic nie robi z objętością. Rozczarował mnie. Daleko mu do ideału.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009942].usefull || 0 }}% pomocna.

I tak i nie

Tusz otrzymałam w prezencie.
Pogrubienia nie zauważyłam, jeżeli już to lekkie uniesienie i wydłużenie rzęs.

Plusy
+ intensywny kolor
+ uniesienie i wydłużenie rzęs
+ cena

Minusy
- długo schnie
- lekko się osypuje po kilku godzinach

Używam tego produktu od: ok. 1 rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970030].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry tusz

Skąd tak niska ocena? Miałam go jakiś czas temui byłam z niego bardzo zadowolona. a pod rząd co znaczy, że mnie zachwycił. Jednak chęć testowania nowych kosmetyków jest u mnie silniejsza i porzuciłam go na rzecz dalszych poszukiań ale mogę się na jego temat wypowiedzieć tylko pozytywnie. Na pewno jeszcze kiedyś go kupię.
Cena jest przystępna, czerń jest głęgoka, łatwo się rozprowadza, pogrubia, wydłuża, nie skleja. Ja lubię efekt mocno widocznych, podkreślonych rzęs i on to robił. Trzeba go tylko umiejętnie nakładać i dać chwilke rzęsom na wyschnięcie przed nałożeniem kolejnej warstwy, a można cuda zdziałać. Dla lubiących "mocne" rzęsy będzie akurat.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877442].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy jaki miałam....

Dość rzadka konsystencja sprawia, że szczoteczka jest oblepiona kluchami tuszu, co niestety przenosi się na rzęsy. Są posklejane i wyglądają nieestetycznie. Tusz kruszy się pozostawiając pod oczami mnóstwo czarnych kropek. Nietrwały, pod koniec dnia jest go więcej na twarzy niż na rzęsach. Jedyna gwiazdka za intensywną czerń. Poza tym nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821413].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnio dobry

Trzeba trochę poczekać zanim tusz wyschnie, nie jest to wcale kwestia zbyt dużej warstwy kosmetyku na rzęsach. Po jakimś czasie tusz minimalnie się obsypuje, ale jednak. Plusem jest fajna szczoteczka, która dobrze rozprowadza tusz. Zapach może być :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799147].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Kupiłam ten tusz, ponieważ była promocja a ten, którego chciałam akurat nie było. Wzięłam go pod wpływem impulsu, nie czytałam wcześniej recenzji na jego temat, więc jak zobaczyłam te na wizażu to trochę się przeraziłam, że wydałam kasę w błoto.

Ale do rzeczy...
PLUSY:
-tusz ma dosyć fajną szczoteczkę, nie sprawia mi problemu malowanie się nim
-nie zbiera się nadmiernie, nie leje się tak żeby nie można było nim pomalować rzęs bez brudzenia wszystkiego wokół
-podoba mi się to jak rozdziela rzęsy nie tworząc przy tym grudek
-rzęsy są delikatnie podkreślone (dla osób lubiących delikatny, naturalny makijaż)

MINUSY:
-po kilku godzinach rzeczywiście nie jest trwały (ale nie jest to tusz wododporny więc można mu to wybaczyć)
-minimalnie się osypuje (ale znam tusze, które robią to w większym stopniu)
-nie pogrubia rzęs tak jak obiecuje producent

Nie kupiłabym go ponownie, ponieważ specjalnie mnie nie zachwycił. Ot taki zwykły tusz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[779548].usefull || 0 }}% pomocna.

trzeba poczekać

kupiłam ten tusz prawie 2tygodnie temu i w zasadzie tylko dlatego, że mój ulubiony z Debory wysechł a nie można go niestety nigdzie dostać.

Tusz kosztował 25zł w Rossmanie i po pierwszym jego użyciu stwierdziłam, że jest okropny! I tak też miałam z początku napisać ;)
Muszę powiedzieć, że kupiłam egzemplarz bardzo świeży, najwyraźniej przez nikogo nie otwierany i z początku faktycznie robił mi jedną wielką rzęsę i nic więcej. Byłam zawiedziona, ale używałam go z braku zamiennika.
Po tygodniu kiedy już troszkę "okrzepł" okazało się, że jednak coś z niego będzie i jest całkiem do rzeczy ;D
Przestał sklejać, można go nałożyć na prawdę sporo i nadal rzęsy są pięknie rozczesane. Kolor ma standardowo czarny, ale ja w zasadzie nie widzę, aż takiej różnicy między czarnym tuszem, super czarnym tuszem i extremalnie czarnym tuszem :P

Minus ma ten jeden, że faktycznie jeśli włożysz palce do oka, to się kruszy ;)

Podsumowując dobry przeciętniaczek, jeśli nie oczekujesz od maskary wodotrysku i parzenia kawy ;P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749073].usefull || 0 }}% pomocna.