AA, AA Ciało Wrażliwe Zimowa Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk i paznokci

AA, AA Ciało Wrażliwe Zimowa Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk i paznokci

Krem do rąk i paznokci z serii Zimowa Pielęgnacja z biotyną oraz gliceryną - do skóry bardzo suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii.
Dzięki specjalnej formule bogatej w glicerynę krem uelastycznia i regeneruje naskórek, a także zapewnia nawilżenie oraz natychmiastową i trwałą ochronę skóry. Krem likwiduje problem popękanej, spierzchniętej, bardzo suchej skóry dłoni.

Świetny

Ten kremik jest super, kupiłam gonie ze względu na zbliżającą się zimę a po prostu jako codzienną pielęgnacje na spierzchnięte ręce. Doskonale nawilża, koi lekko natłuszcza, w czasie nocy regeneruje nawet mocno zniszczone ręce. Szkoda tylko że trudno go znaleźć w sklepach.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Moje KWC ;)

Bardzo dobry krem do rąk. Jedyny, który mogę używac na moją wrażliwą skórę dłoni. Po innych moje ręce robiły się czerwone i piekły a ten nie powoduje alergii. Tak więc, jeśli ktoś ma skórę skłonną do alergii to polecam :) A po za tym ładnie pachnie, nawilża dłonie i pozostawia je miękkie w dotyku. Jedyny minus jaki zauważyłam to taki, że trochę czasu się wchłania.

Używam tego produktu od:2 lata