Aera Teint, Fond de Teint Fluide Mat

Aera Teint, Fond de Teint Fluide Mat

Innowacja VICHY: Aera-tex unikalna technologia. Struktura mikroskopijnej siateczki, która umożliwia skórze oddychanie i pozwala na równomierne rozprowadzenie pigmentów na skórze.

Nie zaburza procesu oddychania i nie blokuje porów. Makijaż jest jednolity i wygląda bardziej naturalnie.

Podkład jedwabisty Aera Teint: Wyjątkowo przyjemna konsystencja dla skóry suchej i wrażliwej. Kremowa i odżywcza. Tuszuje drobne defekty. Makijaż jest naturalny, jednolity i jedwabisty w dotyku.

Hipoalergiczny. Zawiera filtry ochronne (SPF14).

Całkiem niezły, choc mnie nie oczarował ;)

Sama nie wiem, co o nim myślec, jestem i na tak i na nie. ;)
Kolory ma w porządku, przynajmniej mi udało się idealnie dopasowac kolor dla siebie. Konsystencja jak dla mnie trochę nieprzyjemna, ale tylko w momencie nakładania. Potem cera wydaje się aksamitna, ładnie matuje cerę. Nie potrzeba go dużo, aby był efekt, a wręcz trzeba uwazac by nie przedobrzyc bo wygląda wtedy okropnie ciężko.
Dla mnie i tak jest on trochę ciężko, na pewno za ciężki na dzień i mam wrażenie, że troszke wysusza.
Poza tym taki efekt jaki on daje, mam w innym podkładzie a za o wiele nizszą cenę, tak że do Vichy raczej nie wroce.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

3+ / 4-

Jest to całkiem przyzwoity produkt. Mam skórę mieszaną i rzeczywiście odczułam jego matujące właściwości. Do tej pory używałam raczej podkładów nawilżających gdyż poliki i okolica ust bardziej potrzebowały nawilżenia niż "strefa T" zmatowienia.
-podkład matuje choć po ok. 6 godzinach bibułka matująca przydaje się (stosowałam również Vichy kremowy i do skóry z niedoskonałościami i tu matowienie bibułką potrzebne było po ok. 4 godzinach)
-dość przyjemna, lejąca konsystencja
-zapach do zniesienia (piszę o zapachu gdyż np. Vichy kremowy ma koszmrny zapach plasteliny)
-średnie krycie, ja używam dodatkowo korektora pod podkład (bardziej kryjący jest Vichy do skóry z niedoskonałościami)
-trwałość na skórze przeciętna
-niestety z kolorystyką firma się nie popisała
-myśle, że jego cena jest trochę wygórowana

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3 próbkin po 10ml co daje właściwie pełnowymiarowe opakowanie

Kategorycznie na nie!

Uwaga, podkład uczula! Zastosowałam go kilkakrotnie, na różne kremy i bazy. Szczypie nimiłosierpnie, powoduje zaczerwienienie twarzy. Nawet najjaśniejszy kolor nienaturalnie ciemnieje na mojej i tak nie bardzo bladej cerze. Najgorszy podkład Vichy- ze wszystkich innych byłam zadowolona. Ten odradzam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Cellulit mity

na makijaz dzienny

Testowalam pare probek tego fluidu, jest aksamitny, bardzo rzadki, ale dobrze sie wchlania i skora ladnie wyglada. Jednak zle sie czuje stosujac fluidy i nie jest dla mnie.

ale lepszy niz dermablend!

Używam tego produktu od: pare razy
Ilość zużytych opakowań: pare probek

dobry, z małym minusem...

Ten podkład ma płynną konsystencję, nie tworzy żadnych smug, bardzo dobrze się rozprowadza, tak jakbym nakładała oliwkę, wydaje się tłusty ale już po nałożeniu cera staje się matowa, aksamitna, ma równomierny koloryt. Mały minus za kolory, trochę za ciemne, choć podkład się dopasowuje, no i cena zbyt wysoka, jednak jest wydajny...

Używam tego produktu od: 2 lata

dobry podkład

Używam koloru sand. Jest to naprawdę przyzwoity podkład. Nakłada się dobrze, wystarczy niewielka jego ilość, także można powiedzieć, że jest wydajny. Może troszkę wysusza, więc warto pomyśleć o dobrym kremie pod podkład lub odpowiedniej bazie.
Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 20% opakowania

dobry ale kolory do bani

Używam z przerwami tego fluidu od zeszłego roku,kupiłam na alegro 3 próbki po 10 ml czyli właściwie cały podkład tylko taniej :)
Plusy:

-podkład poczynił wiele dobrego w mojej twarzy,buźka wyglądała na wypoczętą,świeżą
-nie tworzyły mi się zaskórniki wręcz przeciwnie jak robił mi się jakis pryszcz na noc kładłam na to miejsce fluid i rano nie było jużniczego na twarzy
-nie wysuszał mojej mieszanej cery i nie robił maski
-wydajny

No i koniec plusów teraz minusy:
-nie matował prawie wcale ale mnie nie matuje nic żaden puder ani fluid( tylko skrobia daję radę) ale to nie było najgorsze z tego
-wszystkie odcienie wpadają w świński róż ja mam odc 35sand i twarz była po nim jakby czerwioniutka ,a NIE O TAKIE COŚ MI CHODZIŁO ,WOLĘ JAK PUDER WPADA W ODCIEŃ ŻÓŁTEGO
-powiem nawet ,że ciemniał czy jak to ując czerwieniał na twarzy
-cena wysoka i nie adekwatna do produktu

Raczej nie kupie tego produktu przez wzgląd na kolory ale jak komuś to nie przeszkadza i chcę poprawić stan skóry to polecam :))

Używam tego produktu od: zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka 10 ml przy codzienny malowaniu

dobrze pokrywa przebarwienia

Używam tego podkładu od kilku miesięcy.

W mojej ocenie jest bardzo wygodny, wydajny, dobrze się rozsmarowuje i dobrze pokrywa różne przebarwienia.

Długo pozostawia skórę gładką, na twarzy wygląda bardzo naturalnie.

Jedyny minus to cena - dość wysoka.

ojojoj........

MEGAWYSUSZACZ!!!! Po kilku dniach używania wysusza cerę strasznie , aż boli. Nie nadaje się do cer mieszanych bo policzki aż proszą o nawilżenie. Może przy bardzo tłustych się sprawdzi.
Dość tępo się rozprowadza, srednio kryje. Znam lepsze podkłady tak więc nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 10 ml

Jakosc adekwatna do ceny

Co prawda teraz zdradzam vichy z Shiseido Suncare Sun Protection Compact Foundation N SPF30 SP50 bo jest swietny plus znalazlam swoj idealny kolor, ale wczesniej bylam wierna aera teint dla skory suchej (mam mieszana ale ten do suchej mi bardziej odpowiadal) w kolorze ivory.

Po pierwsze kolor jest swietny i pasuje do wielu karnacji (kradly mi go wszystkie kolezanki), nie jest zolty nie jest pomarazczowy nie jest rozowy-po prostu super. jedynym minusem jest to ze czasem wygladalam w nim blado bo moja uroda czasem jest bardziej \"ciepla\" a czasem bardziej \"zimna\".

Fluid wyglada bardzo naturalnie na skorze, bardzo latwo sie rozprowadza-nawet przy luszczeniu sie naskorka! Jego krycie wg. mnie bylo wystarczajace do ukrycia plam po alergii i zaskorniakow. Podobal mi sie tez efekt koncowy-nie jakis sztuczny mat czy dziki polysk tylko efekt naturalnej nawilzonej skory. Nie osadzal sie tez na meszku. Nigdy mi nie zatkal porow (a o to u mnie nie trudno) i nie podraznil skory.

Wlasciwie to jedynymi minusami tego fluidu jest to ze nie wytrzymuje calego dnia (ale to jest u mnie normalne) i to ze ma niepraktyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: 7lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo=)

do bani

Jedyny jego plus to konsystencja-idealna i fajnie się go rozprowadzało na twarzy.Podobał mi się też zapach.

Teraz minusy-a tego było sporo.

Pierwsze były już przy zakupie-paskudna paleta z odcieniami...wszystkie różowe,sztuczne-nie wiem czy ktoś ma taki kolor cery.Ktoś o żółtawym odcieniu skóry z pewnością nie znajdzie dla siebie koloru.

Kolejnym minusem była nienaturalna tapeta-było go baaardzo widać na twarzy-do tego wysuszał skórę.

Używam tego produktu od:kiedyś to było-nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:jedna butelka

Super

Bardzo dobry podkład. Nie rozumiem skąd tak niska ocena konsumentek tego produktu...

Posiadam odcień 35, zakupiłam w cenie 68zł (wraz z przesyłką) w aptece internetowej.
Idealny dla cery mieszanej i suchej. Świetnie matuje, przy tym nie uwydatnia skórek oraz nie owarza się.
Zauważyłam że konsystencja pozwala na wklepywanie, a nie rozprowadzanie poprzez wcieranie podkladu w skórę, efekt zdecydowanie lepszy!

Podkład utrzymuje sie przez cały dzień, uzywam go tylko na suche partie (policzki). Ujednolica, wtapia się w skórę idealnie. Dla mnie ideał

Używam tego produktu od: pól roku, bardzo wydajny
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie