Vichy, Aera Teint, Fond de Teint Fluide Mat

Vichy, Aera Teint, Fond de Teint Fluide Mat

Innowacja VICHY: Aera-tex unikalna technologia. Struktura mikroskopijnej siateczki, która umożliwia skórze oddychanie i pozwala na równomierne rozprowadzenie pigmentów na skórze.

Nie zaburza procesu oddychania i nie blokuje porów. Makijaż jest jednolity i wygląda bardziej naturalnie.

Podkład jedwabisty Aera Teint: Wyjątkowo przyjemna konsystencja dla skóry suchej i wrażliwej. Kremowa i odżywcza. Tuszuje drobne defekty. Makijaż jest naturalny, jednolity i jedwabisty w dotyku.

Hipoalergiczny. Zawiera filtry ochronne (SPF14).

Oceniam na 3.00

Chyba oczekiwałam czegoś więcej po szumnych reklamach producenta (skóra oddycha etc.)Owszem, zmaltretowana nie była i rozprowadzał się dość łatwo, ale wyrażnie czułam go na twarzy. Niezbyt podobał mi się też efekt lekko przypudrowanej twarzy (w ogóle nie przepadam za pudrami). Matuje dobrze, ale raczej nie wytrzymuje trudów dnia, po paru godzinach twarz znowu zaczyna błyszczeć. Brakowało mi też jakiegoś aplikatora, albo pompki - pod koniec trudno go było wydobyć, a o postawieniu buteleczki nie mogło być mowy ze względu na lekko wypukłą nakrętkę. W sumie nie najgorszy, ale mogli się bardziej postarać.

Oceniam na 4.00

Ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, nieźle kryje,przystępna cena, ja używam najjaśniejszego, mogłaby być większa gama kolorów.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry podkład, cera po nim tak jak napisała Joanna ma to coś. Szkoda tylko, że nie matuje dobrze cery - to jego jedyna wada.