Holika Holika, Daily Fresh, Green Tea, Cleansing Foam (Pianka do mycia twarzy z ekstraktem z zielonej herbaty)

Działa antybakteryjnie, normalizuje wydzielanie gruczołów łojowych, zwęża pory i przeciwdziała powstawaniu zaskórników.

oczyszczanie twarzy
tłusta, trądzikowa
antybakteryjne, oczyszczające
w tubie
pianka

Bardzo lubię

Pianka ma konsystencję pasty więc do umycia buzi potrzebna jest niewielka ilość. Nie podrażnia buzi, ale bardzo dobrze oczyszcza, także pozostałości makijażu. Nie podrażnia mi oczu i nie przesusza mnie.

Dobra!

Zuzyl dwa opakowania pianki myjacej z zielonej herbaty Holika Holika i uwazam.ja za dobra pianke do oczyszczenia twarzy, ktora nie wysusza cery mieszanej na pewno do niej wroce :) bardzo wydajna, czuc ze twarz jest czysta az skrzypi ale nie jest wysuszona. Siostra ma cere tlusta i u niej juz sie nie sprawdzila bo uwazala ze za bardzo "nawilza" jej twarz....
Do cery mieszanej polecam zwlaszcza z drobnym tradzikiem :)

Wielki zawód

Kupiłam tą piankę ze względu na dobre recenzję, chciałam spróbować coś troszkę droższego jak na drogerię. Jestem bardzo rozczarowana. Pianka tak piecze w oczy, że nie jestem w stanie jej używać. Naprawdę już lepiej by było gdybym zwykłe mydło do rąk nałożyła na twarz. Jasne- można próbować używać jej tylko do mycia twarzy, omijając oczy, ale jest to niemożliwe bo jednak zmywając produkt z czoła wszystko leci do oczu. Używanie tego produktu jest po prostu nie przyjemne i mając do niego kilka podejść ostatnie tygodnie musiałam kupić nowy produkt do mycia twarzy. Gdy myje twarz późnym wieczorem to ostatnia rzecz jakiej potrzebuje to szczypiące i czerwone oczy...

Pianka myjąca

Lubie korzystac z tego produktu kiedy w danym dniu mialam mocniejszy makijaz i chce miec pewnosc, ze moja cera bedzie idealnie oczyszczona. Produkt ma swietna konsystencje i swiezy zapach. Na pewno kupie ponownie :)

Fajna pianka

Nie wiem jak pianka sprawdzi się przy cerach tłustych i mieszanych, ale ja używałam jej gdy moja cera była normalna w kierunku suchej i produkt ten bardzo dobrze ją domywał nie wysuszając.
Konsystencja pianek Holika Holika jest bardzo przyjemna i gęsta, w zasadzie trudno nazwać je piankami, raczej jest to gęsta maź. Już odrobina wystarcza żeby dobrze umyć całą twarz.
Jedynym minusem pianek jest lekko sztuczny zapach oraz to, że ciężko wycisnąć z tubki resztki produktu.

Mega oczyszczenie

Przeczytałam opinie i była chętna sprobować.
I powiem że oczyszczenie mega.
Przesusza niedoskonałości i idealnie oczyszcza aż wprawie do "wysuszenia ".
Dla cery tłustej bardzo polecam.
Chociaż sprobować warto, bo ci spodoba.

Jedna z najlepszych

Z początku myślałam, że się nie polubimy, bo w stosunku do drogeryjnych żeli zasady używania i ogólne odczucia są zupełnie inne, z czasem jednak ta pianka mnie zachwyciła i teraz jest jednym z moich ulubionych kosmetyków do oczyszczania twarzy. Konsystencja jest gęsta i treściwa, ale dzięki temu "pasek" o długości 1,5cm wystarczy dosłownie na gruntowne zmycie makijażu i umycie całej twarzy. Pod wpływem tarcia i odrobiny wody pasta zamienia się w gęstą, bogatą pianę, która jest w stanie zmyć dosłownie wszystko. Skóra po niej zostaje czysta (ale nie piszcząco-czysta, co dla mnie jest plusem), matowa i ukojona, mam wrażenie, że zaczerwienienia są mniejsze. Zapach jest, jak dla mnie, delikatny i niezbyt nachalny, ale przyjemny. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam mniejszą częstotliwość występowania wyprysków i jestem przekonana, że ta pianka w dużej mierze pomogła w tym. Kosmetyk jest sam w sobie szalenie wydajny - w czasie, który zajęło mi zużycie jednej tubki, zwykle zużywałam trzy (!) żele do mycia twarzy. Tuba jest z miękkiego plastiku, da się wycisnąć prawie całość kosmetyku, nic z niej nie wycieka i nie brudzi, bardzo fajnie, że otwór tuby jest zabezpieczony sreberkiem, które trzeba usunąć przed pierwszym użyciem, bo mam pewność, że kosmetyk nie był otwierany i używany. Cena, biorąc pod uwagę wydajność, jak dla mnie bardzo przystępna. Bardzo polecam i sama również do niej wrócę.

Hit

Uwielbiam ten produkt za jego skuteczność i wydajność. Krem do mycia twarzy Holika Holika w połączeniu z wodą tworzy piankę, która świetnie oczyszcza twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Produkt Green Tea z serii Daily Fresh Holika Holika sprawdzi się idealnie do cery z problemami. Skutecznie walczy ze zmianami skórnymi spowodowanymi trądzikiem i z dnia na dzień stany zapalne zmniejszają się. Skóra po użyciu produktu jest idealnie czysta i gładka. Produkt jest bardzo wydajny.

Bardzo wydajna

Przyjemna w użyciu pianka do codziennego mycia twarzy. Nie podrażnia, dobrze myje, chociaż do mocniejszego oczyszczenia musiałam sięgać po inne kosmetyki, ale nie jest to wada produktu. Pianka przeznaczona jest raczej do codziennego oczyszczania, dlatego powinna być delikatna.

Przyjemna pianka

Lubię pianki z Holiki za ich dobre działanie oczyszczające, wydajność i ładne zapachy. Używam jej razem ze szczoteczką Foreo po wcześniejszym zmyciu makijażu olejem Banila. Dobrze współpracuje ze szczoteczką, po użyciu czuć, że cera jest naprawdę czysta i świeża. Dobrze usuwa resztki makijażu. Jedno opakowanie wystarcza na długi czas.

Dobrze doczyszcza cerę

Kupiłam tę piankę na promocji w okolicy 20 zł. Za tę cenę super, więcej to bym chyba nie dała. Fajne jest opakowanie w formie tubki, jednak wolałabym widzieć ile kosmetyku jeszcze zostało jakiś mały pasek przeźroczysty coś takiego byłoby mile widziane.
Produkt jest wydajny, bo niewielka ilość zapewnia umycia całej buz. Ja go używam ze szczoteczką podobną do foreo. Po umyciu buzi tym kosmetykiem jako drugi etap mycia uzyskuję uczucie pełnego wyczyszczenia skóry taka aż piszcząca skóra, co bardzo mi się podoba.
Minusem jest to, że piecze przy kontakcie z dziurkami nosa, ale też gdy użyję zbyt blisko oczy ok 1 cm odległości to już pieką oczy. Można to zniwelować używając minimalnej ilości produktu oraz zachowując odpowiednią odległość od strategicznych miejsc.

Faworyt

Pianka jest świetna, aczkolwiek w rzeczywistości mało ma wspólnego ze swoją nazwą - nie ma ani konsystencji pianki, ani zapachu zielonej herbaty. Mimo to jest świetna. Doskonale oczyszcza skórę, jest bardzo wydajna (wystarczy dosłownie odrobina produktu aby umyć całą twarz), ma neutralny zapach, ale mam wrażenie, że po umyciu zostawia taką dziwną warstwę na skórze, przez którą można się poczuć jakbyśmy umyli się mydłem - nie wiem od czego to zależy, ale szybko znika ten efekt. Poza tym twarz jest doskonale oczyszczona, lekko zmatowiona.