Balea, Balea Fuss, Balsam Intensive Pflege (Krem do stóp)

Balea, Balea Fuss, Balsam Intensive Pflege (Krem do stóp)

Nawilżający krem-balsam do stóp. Jego zadaniem jest nawilżanie, regeneracja i odbudowa skóry. W skład balsamu wchodzą olejki nawilżające oraz witaminy.

Cena: 6-7zł/ 100ml

Skuteczny

Ten krem naprawdę przypadł mi do gustu - jest skuteczny, ale również miły w stosowaniu, więc zapewne kupię go ponownie. Tubka 100ml kosztuje chyba 1.25Euro.

Krem ma niezbyt gęstą, ale też nie wodnistą konsystencję. Fajnie jest go rozprowadzić grubszą warstwą na skórze - nie wchłania się krótko, ale wieczorem można sobie pozwolić na taką pielęgnację. Krem dobrze natłuszcza, nawilża, daje fajne uczucie gładkości i miękkości, które utrzymuje się przez wiele godzin - nie znika zaraz po wchłonięciu, jak to bywa z niektórymi kremami. Mam dosyć suchą skórę, ale ten krem dobrze ją pielęgnuje, zmiękcza naskórek, nadaje uczucie odprężenia. Jest po prostu bardzo dobry.

Kosmetyk ma fajny, delikatny zapach. Opakowanie to tubka z klapką - wygodne i poręczne rozwiązanie. Naprawdę fajny krem, ciekawa jestem, jak prezentuje się reszta kosmetyków do stóp Balea. Po tak udanym kremie warto jest chyba zapoznać się z innymi kosmetykami z oferty.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Porzadny.

Historia tego kremu jest smieszna. Jak to czesto bywa, ze naprawde wielkie rzeczy odkrywa sie PRZYPADKIEM ;)
Pojechalam na weekend w odwiedziny do TZ i po przyjezdzie i otworzeniu walizkki spostrzeglam, ze nie zabralam ze soba swojego kremu do stop, a to juz taki nawyk walczenia z przesuszonymi nozkami, ze co noc obficie je smaruje. Tak wiec polecialam do najblizszego DM-u z zamiarem zakupenia czegokolwiek; Byle tanio, i byle niei smierdzialo mieta ani rozmarynem;) PO niemiecku nie mowie ni w zab, tak wiec przy polce z kremami schylilam sie na sam dol, aby wziac cos naprawde za grosze by przetrwac weekend; I tak w rece wpadl mi ten kremik firmy Balea (swoja droga, raczej marnej, z moich doswiadczen dotychczasowych wynika), ktory uzyskal pozwolenie na znalezienie sie w koszyku po powachaniu i rozsmarowaniu kapki na dloni i nastepnym upewnieniu sie ze niei bedzie smierdzial mieta ani rozmarynem ;)
Dopiero wieczorem TZ przetlumaczyl mi, ze to kremik do stop b.suchych, ze zawiera witaminy, olejki i ze zdobyl jakas tam wazna podobno w dojczlandzie nagrode OKO-TEST.
W kazdym razie krem jest naprawde porzadny. Tlusty, gesty, tresciwy, idealny na noc. Dobrze sie rozprowadza, jak na tego rodzaju ciezkie, tluste kremy - szybciutko wchlania. Rezultat: swietnie odzywia, dobrze nawilza, lekko natluszcza, regeneruje popekana skore przy dluzszym stosowaniu, nie pachnie mieta ani rozmarynem ;) a po prostu tlustym, przyjemnym kremem (cos a la Nivea), i kosztuje grosze.
Naprawde, warty zakupu.

***UPDATE : Musze odjac mu gwiazdke. Na dluzsza mete juz nie zachwycal, a stan moich stopek domagal sie intensywniejszej pielegnacji, to raz. Dwa : znalazlam KOSMETYK PO PROSTU FENOMENALNY z tej samej firmy i juz sie z nim nie rozstane! Dla problematycznej skory stop i przesuszonych piet, serdecznie polecam wyprobowac Maslo do stop z grejfrutem i mieta Fuss Butter mit Grapefruit und Minze, recenzja w katalogu KWC. :D

Używam tego produktu od: 3 tygodni, codziennie

mistrzowski

Niepozorne opakowanie - na zdjęciu chyba pierwszy od prawej. Pierwsze wrażenie - zbyt rzadki. Drugie wrażenie to bardzo przyjemny zapach. Kolejne pozytywne zaskoczenia dotyczyły szybkiego wchłaniania oraz bardzo dobrego efektu pielęgnacyjnego.
Jest to krem, którego używam z dużą przyjemnością i cieszę się zadbanymi stópkami.
Powstrzymuję się siłą przed pięcioma gwiazdkami, ponieważ nie wiem czy stosowany na dłuższą metę nie przesuszy moich problematycznych stópek. Nie zapowiada się to - więc pewnie po zużyciu opakowania dodam tę brakującą gwiazdkę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:połowa