Declaré, Hydro Balance, Hydroforce (Krem nawilżający)

Declaré, Hydro Balance, Hydroforce (Krem nawilżający)

Krem o lekkiej konsystencji oraz intensywnym i natychmiastowym działaniu nawilżającym- pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zmniejsza negatywne działanie wolnych rodników oraz chroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV oraz środowiska. Ceramidy regulują działanie płaszcza lipidowego i zwiększają zawartość wody w skórze. Zawiera filtr SPF.
Do cery normalnej.

Cena: 81zł/ 50ml

cudowny

Krem jest po prostu idealny. Mam skórę mieszaną, trochę tłusta, trochę suchą - krem nawilżył suche miejsca, przy czym nie spowodował żadnych problemów w strefie t - zero zaskórników, jakiegoś większego świecenia. Ma bardzo fajną konsystencję, luźną i "lekką", nie pozostawia uczucia tłustości jak wiele nawilżających kremów. Skóra wydaje się czysta, świeża, nawet bez podkładu wygląda promiennie. Ceny nie oceniam, bo dostałam ten produkt pod końca terminu ważności, co spowodowało moją hojność w stosowaniu [; I nie moge powiedzieć żeby wystarczył na długo, myślę że uporałam sie ze słoiczkiem 50 ml w jakieś 2, może 3 miesiące, używając dwa razy dziennie. Poza tym pachnie absolutnie cudownie, opakowanie jest bardzo ładne.
Wad nie ma [;

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml

NIESAMOWITY!

Pierwsze opakowanie dostałam w prezencie. Wcześniej używałam kremów innych marek. Właśnie wtedy pierwszy raz spotkałam się z firmą Declare. Można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia ;)
Przechodząć to sedna: krem idealny.
+ekspresowo nawilża skórę,
+nie pozostawia plamek,
+uczucie świeżości pozostaje na dłuuugo,
+stosuję i na dzień i na noc,
+wydajny(jedno opakowanie starcza na ok 5-6 miesięcy regularnego stosowania)
+ładny i przyjemny zapach
+świetnie nadaje się jako baza pod makijaż
+estetyczny i poręczny słoiczek

Cena nie jest wygórowana. Nie należy oczywiście do najniższych, ale pokrywa się z jakością produktu ;)

Używam również pudru oczyszczającego, maseczki oraz balsamu do ciała.

Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

jeden z najlepszych

krem ma aksamitną konsystencję, wchłania sie natychmiast, dając wspałanie odczucie nawilżenia i odświeżenia skóry.
Czy zapobiega przedwczesnemu starzeniu, trudno powiedzieć, myslę że szczerze to bym powiedziała za 10 lat i używając tylko tego produktu, ale sądze że tak skóra po aplikacji i wiele godzin po jest gładka, wypoczęta. :-)
Krem wspaniale i delikatnie pachnie.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1 słoiczek