Catwalk, Curls Rock, Curly Hair Shampoo (Szampon do włosów kręconych)

Catwalk, Curls Rock, Curly Hair Shampoo (Szampon do włosów kręconych)

Najprostsze rozwiązanie dla splątanych, niesfornych loków. Szampon 3-D: definiuje, zabezpiecza je przed strzępieniem i ułatwia rozczesywanie. Loki zwiększają swoja objętość, są miękkie i pełne blasku. Intensywnie nawilza, odzywia i odbudowuje strukturę włosa.

szampon jak szampon

Od kiedy przeszłam na profesjonalna serie pielęgnacji włosów, zauważyłam jedna ale to bardzo istotną rzecz. otóż szampony (z tych lepszych). Są nie tylko bardzo wydajne ale i doskonale wykonuja swoje zadanie. Czyli myją i odżywiaj włosy. Szampony zawsze kupuje z odżywką z tej samej serii. Co do bohatera tej recenzji nie mam do niego żadnych zastrzerzeń. Dobrze myje, dobrze się pieni i jest wydajny. Nie wiem czy go kupie ponownie ponieważ lubię zmieniać szampony :) a ten już mi się troszkę znudził. Chociaż zużyłam dopiero 1/3 zawartości.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

do niczego

Do tej pory się zastanawiam jak zdołałam zmęczyć 2/3 butelki, skoro szampon nie dość, że nic nadzwyczajnego z lokami nie robi, to jeszcze sprawia, że włosy są suche i szorstkie. Co prawda odżywka niweluje to działanie i doprowadza włosy do jako-takiego wyglądu, ale szampon ten naprawdę jest jednym z gorszych, jakie używałam. W zasadzie to męczyłam go dopóty dopóki nie stwierdziłam, że odżywka tak samo dobrze działa z innym szamponem.

Niemniej jednak po wypróbowaniu i kremu i szamponu i odżywki z tej serii wiem już, że z Tigi się nie polubimy. Może i inne serie są lepsze, może znalazłabym coś dla siebie, ale nawet próbować nie chcę.

Póki co śmiem twierdzić, że Tigi to przerost formy nad treścią. Stawiają na kolorowe fikuśne opakowania i apetyczne - przynajmniej z założenia - zapachy, a w tychże kolorowych buteleczkach kryją się zwykłe, nie wyróżniające się niczym szczególnym kosmetyki.

I co do zapachu - akurat mi samej zapach szamponu i odżywki nie przypasował :nie: Tylko krem pachniał przyjemnie, reszta sztucznie i chemicznie :/

A sam szampon jak szampon - pienić się pieni, myć myje i nic poza tym. Szkoda kasy.

Używałam tego produktu przez jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2/3 z małej butelki

Tragedia

Kupiłam ten produkt z nadzieją, że stanie się moim numer 1 wśród szamponów.

Niestety..

Wielki zawód.

Nie podopa mi się zapach szamponu. Niektórzy porównują go do gumy balonowej. No cóż...

Po pierwszym użyciu strasznie wysuszył mi włosy, były nieprzyjemne w dotyku i bez blasku. Źle się układały..Ale że wydałam na niego sporo pieniędzy, nie chciałam się poddać. Użyłam go jeszcze dwa razy. I co?

Pojawił się łupież. Pierwszy raz w życiu...
Szybko go odstawiłam.
Nie radzę ryzykować. Leipiej kupić jakiś apteczny szampon i dobre produkty do stylizacji

Używam tego produktu od: 3 razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Cellulit adipocyty

cos z nim nie tak...

wszytsko w szamponie jest ok, zapach, wydajnosc, dobrze sie pieni. cena tez nie przeraza (jak sie kupuje na truskawie) ale jest jeden problem - moje wlosy po nim sa sztywne i szorstkie. Musze uzyc odzywki zeby zmiekły i ładnie sie ukady, a ze uzywalam Tigi do kręconych to nie wiem czy wlosy sie kręca takie po szamponie czy tylko po odzywce. Choc mam pewne podjerzenia, ze na stan ich kręcenia dziala odzywka glownie... bo uzywana z innym szamponem daje taki sam efekt.
Niestety ten szampon jest nie dla mnie...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania i nie skonczę

Bez zastrzeżeń

Porządny szampon.
Dobra konsystencja, wydajny, dobrze sie pieni.
Włosy są gładkie, lśniące, a loki podkreślone. Nie obciąża ich. W sumie spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiam szamponowi dla włosów kręconych.
Stosuje sam lub z odzywka.
Zapach przyjemny, przypomina mi owocowe gumy do żucia :)