Isana Pflege, Creme Bad (Kremowe płyny do kąpieli) (stara wersja)

Isana Pflege, Creme Bad (Kremowe płyny do kąpieli) (stara wersja)

Kremowe płyny do kąpieli, nie tylko uprzyjemnią każdą kąpiel obfita pianą, ale także nawilżą i ukoją skórę.
Dostępne w różnych wersjach : miód i mleko, sensitive, migdały, aloes z jogurtem, wanilia czy oliwka.

Cena: 8zł/ 750ml

Faktycznie słaby :(

Żeby mieć naprawdę duzo piany musiałabym wylać chyba pół butelki naraz :mad:

Zapach który wydawał się ładny w butelce ,po wlaniu do wanny był słabo wyczuwalny a po usilnym "wwąchiwaniu" się w pianę okazał sie jakims sztuczno-chemicznym tworem po którym aż mnie zemdliło ;(

Największym jednak minusem jest to ,że wysusza skórę !!! a wcale nie moczyłam się godzinami w gorącej wodzie ,brałam zwykłe ciepłe kąpiele więc to z pewnością nie wina gorącej wody.

Skóra była bardzo ściągnięta,czułam tez lekkie swędzenie :eek: jeszcze mi sie to nie przytrafiło z żadnym płynem.

Własciwości pielęgnacyjnych żadnych rzecz jasna, musiałam wsmarowac dwa razy więcej balsamu niż zwykle żeby skóra odzyskała jaką taką równowagę :mad:
Oprócz ceny -nic wartego uwagi nie posiada ,są setki lepszych specyfików do kąpieli.

Ilość zużytych opakowań: trochę z 1 butelki

Bardzo dobre

Miałam 3 wersje tego produktu: miód i mleko, oliwka i aloes z jogurtem z czego najbardziej do gustu przypadł mi ten ostatni.

Plusy:
- dobrze się pieni
- nie wysusza
- ładnie (choć niezbyt intensywnie) pachnie
- pojemność
- konsystencja
- cena

Minusy:
- niepraktyczne opakowanie
- wydajność

Tak naprawdę jedyną wadą tego płynu jest niepraktyczne opakowanie, a konkretnie to duży otwór, który uniemożliwia wlanie do wanny odpowiedniej ilości płynu, ponieważ zawsze wleje się go zbyt dużo.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Super ;-)

Mój ulubiony płyn do kąpieli do aloesowy. Cudnie pachnie, ma bogata konsystencje. Dobrze sie pieni, odświeża ciało ;-)
cena tez jest przyzwoita :)

polecam serdecznie ! ;-))

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Cellulit jak stosować kosmetyki

Świetny!

Wybierając żel/płyn do kąpieli zależy mi najbardziej na tym, by owy produkt nie przesuszał mojej wrażliwej skóry. W przypadku tego żelu nic takiego się nie stało, jestem z niego bardzo zadowolona :)
Posiadam wersję miód i mleko.

+duże, rodzinne opakowanie - używam razem z pozostałymi domownikami i wszyscy są bardzo zadowoleni
+cudowny zapach - myjąc się, mam ochotę go zjeść :D Nie jest tandetny, duszący, wręcz przeciwnie
+dobrze się pieni
+konsystencja gęsta, kremowa, perłowo się mieni
+płyn nie podrażnia
+nie wysusza - nie nawilża też spektakularnie, ale skóra jest miękka i delikatna
+cena - niedawno kupiłam w promocji za 5zł!

Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to opakowanie. Posiada tak wielki, strasznie niepraktyczny otwór, przez który wypływa duża ilość płynu i w ten sposób jest niewydajny. Otwór zdecydowanie mógłby być mniejszy.

Ogólnie - polecam.

Używam tego produktu od: KIlka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Za tą cenę jest dobry

Używałam wersji aloesowej i z orchideą. Relacja jakości i pojemności do ceny jest bardzo dobra. Płyn spełnia moje oczekiwania :ehem:

Plusy:
+ wiele opcji zapachowych
+ przyjemne zapachy
+ duża pojemność
+ nie wysusza skóry (nie nawilża, ale tego nie oczekuję od płynu do kąpieli ;) )
+ dobrze się pieni
+ cena
+ przyjemna konsystencja - gęsta, rzeczywiście nawet lekko kremowa, z dodatkiem miki, przez co wydaje się być perłowa ;)

Z minusów jedynym i największym jest kiepskie opakowanie tzn. chodzi konkretnie o wielkość otworu w butelce, co utrudnia dozowanie - otwór jest stanowczo za duży! Przez to zawsze wylewa się więcej płynu niż chcę... :kwasny:

Używam tego produktu od: kilku lat

Bardzo dobry

Zacznę od tego, że nie mam zbyt dużego doświadczenia z płynami do kąpieli. Zawsze trafiałam na jakieś mega wysuszające skórę, a moja córka wychodziła z wanny czerwona. Ten jest inny! Mam wersję oliwkową i z aloesem.
Płyn dobrze się pieni, zmiękcza wodę, pachnie przyjemnie ale niezbyt mocno, ale dla mnie to plus. Jest wydajny (trzeba tylko uważać na tę wielką dziurę)no i przede wszystkim tani! Ostatnio płaciłam 5 zł za niego. Moja córka nie ma po nim czerwonej skóry, czyli nie uczula jej, a poprzednie płyny zawsze ją podrażniały dość mocno, choć dawałam jej minimalną ilość do wanny. Zatem jestem na tak:)

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Marność, wszystko marność

To zdecydowanie najgorszy płyn do kąpieli, jaki miałam Posiadam dwie wersje zapachowe: mleko i miód oraz kwiat wiśni. W opakowaniach pachną porządnie, gorzej w wannie. Zapach nie roznosi się po całej łazience, trzeba wściubiać nosa, wąchać wodę, żeby cokolwiek było czuć. Przy mleku i miodzie i niuchanie nie pomoże, lepiej jest za to z wisienką. Trzeba sporo płynu wlać na raz, żeby było widać jakąkolwiek nikłą pianę (tutaj wersja wiśniowa znów jest ciut lepsza). Moja skóra niezbyt dobrze reaguje na tyle chemii w wannie. Zaczynała mnie swędzieć.
Cena produktu jest rzeczywiście zachęcająca, ale po co kupować i się potem zadręczać? Odpowiedzcie sobie same.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch (wiśnia lepsza)

cudo w koszmarnym opakowaniu

Bardzo nietypowo ale zacznę od wad ponieważ jest tylko jedna. Te płyny mają fatalne opakowanie, rzadko przyczepiam się do opakowań, raczej liczy się dla mnie zawartość ale w tym przypadku butelka znacząco wypływa na użytkowanie kosmetyku. Ma stanowczo za duży otwór, z którego wylatuje płyn, co powoduje, że nierzadko z rozpędu zdarzało mi się wlać do wanny 1/4 opakowania płynu ;)

Teraz o samym płynie. Płyny są naprawdę świetne, mają bardzo ładne zapach, intensywne, przyjemne. Kremowa, gęsta konsystencja uprzyjemnia stosowanie. Nie wysuszają skóry, nie powodują podrażnień czy uczuleń. Płyn dobrze się pieni, piana jest gęsta i kremowa. Wydajne, o ile uważnie wlewa się je do wanny - wtedy wystarcza niewielka ilość na kąpiel pełną piany. Cena bardzo miła dla portfela.

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

jakość lepsza od ceny

Może przesadą byłoby dać temu kosmetykowi rangę KWC, ale przy tak śmiesznej cenie jakość jest po prostu rewelacyjna.
Zapachy bardzo fajne i spory wybór, płyn dobrze sie pieni.
Jedynie czego brakuje to lepsza estetyka opakowania, wtedy płyn nie straszyłby w łazience, ale cóż, głównie dlatego cena jest tak niska, więc sie nie będę czepiać.
Na wszystkie średniaczki typu Fa czy Johnson szkoda wydawać kasy, bo Isana nie ustępuje im jakością.

Używam tego produktu od:kilku lat

jestem na tak ;)

miałam kilka waniliowych, kilka migdałowych i kilka miodowych
bardzo fajne w niziutkiej cenie - w promocji niecałe 5 zł
świetne zapachy
średnio wydajne
robią fajną piankę
nie wysuszają skóry

niczego innego od płynów do kąpieli nie oczekuję :)

jedyny minus to wieeelka dziura... ;)

Używam tego produktu od:od kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

familijny ;]

Plusy:
+ cena
+ duuuuuża rodzinna pojemność
+ konsystencja - trochę kremowo-żelowa, bardzo przyjemna
+ doskonale się pieni - niewielka ilość płynu gwarantuje dużą ilość białej pianki!
+ nie wysusza skóry, delikatnie pielęgnuje

Minusy:
- opakowanie - głównie chodzi o potężną dziurę w opakowaniu, przez którą wlewamy płyn. Przypadkiem można wlać zdecydowanie za dużą ilość płynu do wanny.
- zapach - w ogóle nie przypomina wanilii, raczej coś waniliopodobnego, nie wiem co.

Pyszna piana

Mam ten w wersji Aloe Vera: zapach piękny, konsystencja kremowa, przyjemna, pielęgnacyjna, obfita piana, wydajny i w dodatku tani - czego chcieć więcej?!?!