Isana Pflege, Wellness Bad (Aromaterapeutyczne płyny do kąpieli)

Isana Pflege, Wellness Bad (Aromaterapeutyczne płyny do kąpieli)

Przezroczyste płyny do kąpieli z naturalnymi olejkami eterycznymi, które relaksują, kojąc zmysły.

Cena: 8zł/ 750ml

Piekny zapach

Bardzo lubię płyny do kąpieli Isana.
Ten miał (bo już od dawna go nie widzę w sklepie) piękny zapach, bardzo orzeźwiający, czysty, owocowy, cudowny.
Gęsta konsystencja i obfita kremowa piana umilają kąpiel. Płyn nie powoduje podrażnień, nie wysusza nadmiernie ale też nie nawilża.
Jest dość wydajny ale przez kiepskie opakowanie można szybko wylać do wanny pół butelki ponieważ ma bardzo duży otwór. Poza tym same plusy.
Duża pojemność i niska cena to dodatkowa pokusa :)

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Supcio

Używałam go bardzo dawno temu, ale coś pamiętam ;). Miałam wariant Pomarańcza z melisą. Bardzo ładnie pachnie. W wannie jest mnóstwo piany i utrzymuje się ona bardzo długo podobnie jak zapach. Bardzo przystępna cena. Dobrze się go wylewa. Naprawdę sesja aromaterapeutyczna w domu. Niestety nie mogę go już nigdzie znaleść w tym wariancie zapachowym, a szkoda. Polecam.

Używam tego produktu od: Używałam rok temu

Bardzo fajny

Stosuję ten kosmetyk pod prysznic zamiennie z jednym z żelów Ives Rocher i muszę przyznać że po całym dniu pobytu w strasznym pyle i kurzu sprawdza się bardzo dobrze. I małe opakowanie chyba 250 ml (pomarańcza i melisa) mam już od ponad miesiąca. Jednak myślę, że wydajność zależy również od tego jak twarda/miękka jest woda. Przebywam teraz "na wsi", w górach zasadniczo i tu woda jest bardzo miękka i płyn pod prysznic lub mydło pienią się znacznie lepiej niż w Poznaniu na przykład. Więc kosmetyk starcza na dużo dłużej.

Używam tego produktu od: kwiecień

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

bardzo pyszna kąpiel

Wybrałam ten płyn ze względu na zapach pomarańczy z melisą. Ten zapach świetnie relaksuje po ciężkim dniu pracy. Pieni się znakomicie i piana utrzymuje sie bardzo długo. Świetne opakowanie no i cena.

Używam tego produktu od:1 roku

dla kogoś kto lubi pianę

Trudno jednoznacznie ocenić płyn. Ładnie pachnie, ale tylko w opakowaniu. Po wlaniu do wanny zapachu nie czuć w ogóle, a szkoda, bo uwielbiam aromatyczne kąpiele. Zaletą płynu jest to, że świetnie się pieni, zaś sama piana utrzymuję się w wannie bardzo długo. Gdyby jeszcze pachniał...

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego