Delikatny dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Delikatny dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Preparat dwufazowy, skutecznie i delikatnie usuwający makijaż wodoodporny. Polecany dla osób o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe. Zawiera wyciąg z chabra bławatka oraz Hydra Complex, dzięki czemu łagodnie pielęgnuje oraz doskonale nawilża naskórek. Faza bezbarwna zawiera delikatne olejki skutecznie usuwające wodoodporny i trwały makijaż. Faza niebieska, to bardzo delikatny tonik, który zapewnia uczucie świeżości i nawilżenia. Płyn w 100 % usuwa makijaż, w 100 % nawilża, uelastycznia i wygładza skórę, w 95 %ujędrnia skórę wokół oczu i ust, a także w 95 % łagodzi i koi skórę wokół oczu i ust. Nie powoduje swędzenia, pieczenia i zaczerwienienia, nie podrażnia i nie wysusza. Nadaje się dla alergików. Płyn został przetestowany okulistycznie i dermatologicznie.

Cena: ok. 12zł/ 150ml

Dla mnie nie ma lepszego!

Płyn jest super! Bardzo szybko usuwa wodoodporny tusz do rzęs, wystarczy raz przyłożyć do oka i po sprawie Jest delikatny dla skóry, nie podrażnia, nie wywołuje pieczenia ani zaczerwienienia. Pozostawia lekko tłusty ślad ale i tak zawsze po demakijazu używam toniku, także nie jest to żaden minus, skóra wokół oczu jest miękka i nawilżona. Dla mnie największym jego plusem jest to, że demakijaż trwa moment. Płyn jest na prawdę bardzo skuteczny i do tego kosztuje niewiele. Mój KWC!

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu:)
Ilość zużytych opakowań: 2 i na pewno będzie więcej.

bardzo dobry

Szybciutki i bardzo dokładny demakijaż za grosze. Wystarczy przyłożyć do oka płatek i cały makijaż, wraz z tuszem do rzęs, błyskawicznie się rozpuszcza. Znika bez śladu. Mam coraz więcej szacunku dla firmy Eveline. Nie podrażnia, a mam wrażliwe spojówki, wygładza skórę wokół oczu. Nie ma to tamto! Nie przepadam wprawdzie za zmywaczami do oczu z zawartością olejku, ale dzięki temu kosmetykowi zmieniłam nieco zdanie. Nie na tyle wprawdzie, aby generalnie polubić lekko tłustawą wartewkę wokół oka "po", ale na tyle, aby zawsze już kupować dwufazówkę Eveline. Zresztą, wystarczy przemyć lekko oczy wodą, aby wszystko było w porządku. To nie jest tłuścioch. Polecam!