Clarena, Caviar & Matrix Line, Matrix'14 Cream (Krem z Matrigenics.14 G aktywującym 14 genów młodości)

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej, polecany w szczególności na noc. Zawarte w kremie Matrigenics.14 G i Matrixyl® 3000 aktywują geny młodości, pobudzają syntezę białek strukturalnych macierzy międzykomórkowej – kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W wyniku regularnego stosowania, skóra staje się jędrna i elastyczna, odzyskuje świeży, młodzieńczy wygląd.

na noc
dojrzała
ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku

Nie zapycha, wygładza, jest dobry

Krem idealnie sprawdzi się dla cery mieszanej i dojrzałej. Bardzo obawiałam się zapychania ale nic takiego nie miało miejsca.
Krem poprawia koloryt skóry. Stosuję razem z peelingiem (raz na tydzień).
Spektakularnego spłycenia zmarszczek nie widzę.
Dla mnie istotne jest, że bardzo dobrze nawilża, nadaje się pod podkład, szybko wchłania się.

szału nie ma

Zużyłam całe opakowanie niestety niczym mnie nie urzekł. Słabo nawilża, moja skóra nic się nie zmieniła a 90 zł za krem to nie mało. Może słabo patrze ale efektów nie ma żadnych.