Rouge Attraction (szminka)

Rouge Attraction (szminka)

Najnowsza kreacja Lancome w kategorii szminek, mająca nadać ustom wielowymiarowy, opalizujący kolor, zmieniający się zależnie od kąta padania światła (zasługa opatentowanego przez Lancome systemu Limiflex) nie wysusza, sprawia, że wargi są miękkie, trwale pokryte kolorem i naprawde kuszące. Występuje w czterech wersjach, dających różne wykończenia makijażu.

Cena: 105 zł

Chyba jedna z lepszych.

Bardzo lubię te szminki, posiadam jedną w ognistej fuksji. Nawilża nie podkreśla skórek i jest piękna :) Kupię ponownie jak tylko zrobię napad na bank.

Używam tego produktu od: dawien dawna,bo żal mi zużyć.

Jestem zadowolona;)

Mam odcień 110. Jestem zadowolona z tej szminki. Bardzo ładnie się prezentuje na ustach. Nie wysusza ich. Ma bardzo eleganckie opakowanie. Nie daje 5 gwiazdek bo jest bardzo droga.

Używam tego produktu od: 2 tyg

intensywny kolor

posiadam odcień vibration- jest to dość ciemna matowa czerwień.
szminka ma bardzo kremową konsystencję, idealnie się rozprowadza. zawiera bardzo dużo pigmentu, wystarczy delikatne pociągnięcie po ustach i są idealnie umalowane(nie trzeba robić poprawek). dodatkowo utrzymuje się na ustach wiele godzin. jestem zachwycona efektem jaki uzyskuje dzięki rouge attraction.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bordowe usta H&M

czerwien idealna

Podobno kazda kobieta powinna kiedys znalezc sobie swoja idealna czerwien, taka "na wielkie wyjscia", kiedy to tylko mala czarna, szpilki, diamentowe kolczyki i czerwona szminka ;)
Mialam wlasnie takie wyjscie i po prawie 3 dziesiecioleciach obywania sie bez czerwonej szminki, skoczylam na glowke do pustego basenu, czyli nabylam pierwsza w zyciu ciemnoczerwona szminke (odcien nr 124, na ustach wyglada jasniej niz w opakowaniu. W opakowaniu wyglada przerazajaco ciemno!).
Nakladalam ja pod czujnym okiem pani konsultantki w prefumerii (chcialam szminke bez drobinek, w kolorze wina) i co mnie zaskoczylo - to konsystencja produktu. Mam wrazenie, ze szminka jest tak nasycona pigmentem, ze jego slad wyprzedza ruch reki! Ci co znaja Fotosklep, to moze jak powiem, ze przypomina mi to narzedzie zwane "pedzel" z mocnym rozmiekczeniem krawedzi, to da to odczucie o co mi chodzi :)
To rozmiekczenie krawedzi powoduje tez, ze lepiej nie nakladac jej palcem tylko pedzelkiem, zeby miec wyrazny, mocny kontur.
Kiedy nie jem na bankiecie, wytrzymuje na mnie swobodnie 3-4 godziny bez poprawki (kolor troche traci na intensywnosci), nie wysusza ale i tak pokrywam ja na wszelki wypadek blyszczykiem Bourjois 3D nr 11. Wtedy jest juz tak slicznie, ze lepiej byc nie moze :)

tylko kolor nie mój

Od dłuższego już czasu przymierzałam się do zakupu czerwonej szminki(na wieksze wyjscia, jak teatr np.). Wybierałam kolory spośród oferty Diora, Chanel i Lancome. Wybór padł ostatecznie na Rouge Attraction [nr 111 - Aphrodite L.]
Plusy idą na wstępie za łatwość nakładania i wspaniały, żywy kolor , który wytrzymał kilka godzin. Kolor był pod koniec lekko przytłumiony, ale nadal widoczny. Usta nie są przesuszone ani ściągnięte pod pomadką, a więc kolejny plus za komfort noszenia. Nie mam zastrzeżeń do tego produktu a nawet jestem mile zaskoczona. Jest tylko jeden problem: czerwona szminka nie pasuje mi tak, jak sie teg spodziewałam ;) ale to moja wina

Przesympatyczna!

Wspaniała pomadka spełniająca oczekiwania - delikatna konsystencja nie wysusza i nie podrażnia ust, a wprost przeciwnie - nawilża je i wygładza. Ma delikatny subtelny zapach i występuje w pięknej gamie kolorystycznej. Osobiście używam koloru Beige Reflect - super! Zwłaszcza do opalenizny. Kolorki niesamowicie migoczą na ustach i długo sie utrzymują. Opakowanie pomadki metalowe, dość ciężkie - niczym jakiś szlachetny kamień ;) Naprawdę uroczy kosmetyk!

Bardzo lubię

Mam 2 sztuki i z obydwu jestem bardzo zadowolona. Rouge Attraction to szminka lekka, nadająca ładny połysk, usta wydają się jakby pełniejsze, efektowne opakowanie. Gwiazdkę odejmuję za trwałość, która nie jest najmocniejszą stroną kosmetyku.Ilość zużytych opakowań: 2 (w trakcie)

bardzo dobra

Mam odcień 104, czyli ten z reklam Rouge Attraction i jestem po prostu zachwycona!Nie daje ona efektów, o których pisały dziewczyny, ale naprawdę rewelacyjnie wygląda na ustach!Ma taką lekko kremową konsystencję, łatwo się nakłada, bardzo, BARDZO długo trzyma na ustach przy okazji je pielęgnując.Kolor niemal wibrujący, bardzo głęboki, soczysty.Ilość zużytych opakowań: połowa szminki.

efektowna

Wypróbowałam szminkę w perfumerii, ale napewno jej nie kupię, a to ze względu na trwałość i ogólny "uraz";-) do szminek Lancome'a(po zupełnie nieudanym zakupie Brillant Magnetic). Nie trzyma się zbyt długo-tzn jakieś trzy godziny, ale trzeba przyznać, że efekty daje niesamowite-stąd ***. Ja wypróbowałam dwie-jedną dającą efekt migotania kolorów jak w hologramie-cudeńko(ciemna czerwień wpadająca w fiolet z kolorowymi mikroskopijnymi iskierkami) i jedną metaliczną, też efektowną ale już nie tak zaskakującą. Chyba właśnie atrakcyjność efektów jakie powstają dzięki tej szmince na ustach to jej największa zaleta-poza tym żadna rewelacja.