Balea, Face, Erfrischende Reinigungstücher 3in1 (Chusteczki do demakijażu 3 w 1)

Pojemność 25 szt

Delikatne nawilżane chusteczki do demakijażu twarzy i oczu. Idealne także do odświeżenia w podróży. Nie zawierają alkoholu. Nie wysuszają skóry dzięki zawartości witaminy E i alantoiny. Badane dermatologicznie. Występują w kilku wersjach zapachowych, np. kokos, owoce tropikalne, jabłko i inne.
Dostępne w sklepach sieci dm na terenie Niemiec, Czech, Austrii.

Ulubione

Moje ulubione chusteczki do demakijażu. Kiedy jestem w Niemczech, zawsze je kupuje.

+ nie trzeba trzeć nimi twarzy, by makijaż zszedł
+ delikatny zapach
+ nie zawierają alkoholu
+wydajne (wykonane z grubego materiału, jedna chusteczka starcza by zmyć całkowicie makijaż, )
+ zmywa większość kosmetyków wodoodpornych (w moim przypadku tusze i eyelinery)

Jeśli chodzi o sam produkt, to według mnie, minusów nie posiada.

Ilość zużytych opakowań: wiele

bardzo dobre chusteczki

+ bardzo dobrze zmywają makijaż (nie wiem jak z wodoodpornym, bo takiego nie robię)
+ ładnie pachną
+ nie wysychają
+ nie podrażniają nawet okolicy oczu
+ nie powodują uczucia ściągnięcia

- brak
No może poza tym, że są niedostępne w PL ;)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

dobre

Chusteczki dosyć dobrze zmywają makijaż z wodoodpornym trzeba się namęczyć, ale zmywają dobrze, a zatem obietnica producenta spełniona.
Nie stosuje ich codziennie, bo trochę mnie podrażniają. Mam skórę wrażliwą.
Bardzo dobre do szybkiego demakijażu, kiedy późnym wieczorem, zmęczone wracamy do domu :)

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Makijaż MaxFactor

bardzo dobre

ogolnie nie lubie chusteczek do demakijazu pozniewaz uwazam, ze i tak nie spełniaja swojejej funkcji,nie radzac sobie przede wszytkim z tuszami i resztakmi cieni.chusteczki balea sa calkiem inne ,rewelacyjnie radza sobie z tuszem,twarz nie jest wysuszona wrecz przeciwnie,odczuwam idealne nawilzenie.ja posiadam wersje bezzapachowa.makijaz usuwaja wzorowo,jak rowniez nawilzaja naprwde,wiec czego wiecej chciec.cena rowniez zachecajaca, polecam

TAK, TAK, TAK :)

mam WASCHCREME z tej serii i jest przecudowny :)
chusteczki zabieram ze sobą we wszelkie podróże... i są super. :)

+zajmują mało miejsca
+mimo ze mam mega wrażliwą skórę, nigdy nie podrażniły
+zawsze mnie ratowały w nawet bardzo awaryjnych sytuacjach, gdy już z łazienką było kiepsko,
+dodatkowo nawilżają mam wrażenie
+skóra nie piecze na pewno po nich :)
+radzą sobie nawet z bardzo dużą warstwą tuszu... :)
+łagodzą

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 (używam właściwie tylko na wyjazdach, normalnie waschcreme z tej serii :)

fantastyczne

To mój zdecydowany faworyt w kategorii chusteczek do demakijażu, wygrywa na wszystkich polach: skuteczności, delikatności, wydajności, ceny. Ale po kolei. Chusteczki są dość cienkie, wydają się niepozorne (ale się nie rozdzierają) niemniej jedna wystarcza na zebranie naprawdę dużej ilości makijażu. Pachną bardzo delikatnie, według mnie woń dość neutralna. Doskonale radzą sobie z demakijażem - co prawda nie używam na co dzień zbyt wielu produktów do makijażu ale to, co jest na twarzy zbiera się na chusteczce za jednym przetarciem. Skóra nie jest wysuszona, co więcej - naprawdę mam wrażenie, że jest nawilżona i nie wymaga natychmiastowej aplikacji kremu. I duża zaleta: chusteczki są bardzo delikatne w działaniu, nie podrażniają moich oczu ani trochę - a noszę soczewki kontaktowe i miewam problem z nadwrażliwością tych okolic. I na sam koniec wisienka na torcie czyli cena - śmieszna w porównaniu do innych produktów drogeryjnych, absolutny lider w tej kategorii. Polecam ten produkt każdemu. I na sam koniec - chusteczki te świetnie sprawdzają się również w sytuacjach niestandardowych, czyszczą różne powierzchnie, buty - a nawet usuwają z nich sól i nabłyszczają ;)

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Demakijażowe KWC

Dla tych chusteczek porzuciłam Bi Facil Lancome, z dużą korzyścią dla skóry w okolicach oczu.
Bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze. Chusteczki są zamknięte w plastikowym, zakręcanym pojemniczku dzięki czemu nie wysychają. Doskonale zmywają nawet tak trwały tusz jak Virtuose. z którym Bi Facil sobie nie radził.
Moja recenzja dotyczy chusteczek do demakijażu oczu, innym niż te pokazane na zdjęciu.
Polecam!Używam tego produktu od:3 m-cy

nie ma się do czego przyczepić

Chusteczki doskonałe w podróży - nie zajmują wiele miejsca, a spełniają wiele funkcji. Po pierwsze świetnie odświeżają - można przetrzeć ręce. Pozostawiają tylko bardzo delikatny zapach, co nie przeszkadza potem np. w jedzeniu.
Doskonale radzą sobie z makijazem - zmywają nawet tusz do rzęs - niewodoodporny. Nie podrażniają, skóra nie jest po nich ściągnięta ani wysuszona.
W ekstremalnych sytuacjach sprawdzą się nawet do higieny intymnej ;)
Są dość grube i jest ich aż 25 sztuk. Nie wysychają w zamkniętym opakowaniu i są naprawdę tanie. Szkoda, że trudno dostępne w Polsce - czasem pojawiają się na allegro.

Używam tego produktu od:sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:jedno