Color Trend, Plump Out Mascara (Tusz `Ekstremalna grubość`) (stara wersja)

Color Trend, Plump Out Mascara (Tusz `Ekstremalna grubość`) (stara wersja)

Plump Out Maskara to pogrubiajacy tusz do rzes. Jak obiecuje producent pogrubia nawet o 350%, nadaje rzesom intensywny kolor.
Dostepny w dwoch kolorach:
-Black
-Black/Brown

Cena: 15,90zł (w promocji nawet za 8,90zł)/ 7ml

przyjaciel na codzień

Kupowałam tusze z Color Trend w promocji, za okolo 8-9 złotych.
Na początku jest jakby \'za mokry\', cieżko nałozyć odpowiednią ilość i nie posklejać rzęs. Zauważyłam jednak ze po jakimś czasie, chyba pod wpływem powietrza, które sie do niego dostało przy otwieraniu, zmienił nieco konsystencję i wtedy stał sie moim przyjacielem. Używam go na codzień, dla uzyskania naturalnego efektu i świetnie się sprawdza w takiej roli.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3opakowania

OK!

Kupiłam go w zestawie . Na początku strasznie skleał mi rzęsy, ale jak polerzał w moej kosmetyczce pół roku , coś mu sie stało i : ładnie ,lekko malue , na szczotecce jest mniej tuszu , nie skleja. Kupiłam go za 15zł razem z pomatką ale normalnie kosztuje 10 . Dla mine może być .

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo słaby

Tusz ten dostałam w prezencie chyba 2 lata temu. Od dawna już go nie używam, ale została mi po nim wyczyszczona szczoteczka, którą czesałam czasem rzęsy i ostatnio właśnie się na nią natknęłam i postanowiłam napisać recenzję. Dokładnie pamiętam jaki dawał efekt, a raczej, że żadnego obiecywanego efektu nie było...

+ cena
+ w miarę wydajny
+ ładna czerń
+ fajna szczoteczka
+ nie podrażniał

- ani nie wydłuża, ani nie pogrubia rzęs, w sumie nic z nimi nie robi
- zdarzalo się, że robił grudki lub sklejał
- niesamowicie się kruszł
- konsystencja jakaś dziwna
- szybko wysychał, więc co z tego że wydajny jak po jakimś czasie jest już do niczego

Z tego co widzę to ma sporo dobrych opini, ale mnie kompletnie do siebie nie przekonał. Na pewno już do niego nie wrócę.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

rewelka

był to jeden z moich ulubionych avonowych tuszów. super rozdzielał , nie sklejał,
czerń była intensywna. tusz się nie kruszył i był za 9 zł w cenie promocyjnej. bardzo go lubiłam używać

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: wiele

dobry

Tusz spełniał swoje zadanie, pogrubiał, ale nie tworzył grudek i nie sklejał rzęs. Za tą cenę nie spodziewałam się rewelacji, i faktycznie, szału nie było.

Jednak według mnie tusz jest dobry, jeśli ktoś nie chce wydać za dużo pieniędzy, powinien się skusić :)

Szczoteczka najzwyklejsza jaka może być, pewnie nie każdemu odpowiada, ale ja nie miałam z nią problemu.

Tusz ma kolor głębokiej czerni i co najważniejsze nie kruszy się.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

nie za dobrze..

Zacznę od tego, że generalnie nie lubię kosmetyków Avon\\\'u, owszem kilka fajniejszych produktów się znajdzie, jednak do wielu się zraziłam. Jednym z nich jest ten tusz.
Producent obiecuje "ekstremalnie pogrubione" rzęsy, nie wiem, czy czasem zamiast \\\'pogrubione\\\' nie powinno być \\\'posklejane\\\', gdyż ten efekt rzucił mi się znacząco w oczy, podobnie jak dość mało intensywny \\\'czarny\\\' kolor :p
Co do plusów to chyba tylko niska cena ;)
Na zakończenie dodam, że trochę zawyżona ta moja ocena, bo ta mascara była moją pierwszą - może po części efekt (a właściwie jego brak, przynajmniej tego pozytywnego) na rzęsach, jaki mi fundowała był spowodowany moją, jeszcze niewyrobioną w tuszowaniu, ręką ;)

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu przez jakieś pół roku

koszmar

Jeżeli chcecie przyciągać spojrzenia to ten tusz zdecydowanie się do tego nadaje i bynajmniej nie mam tutaj na myśli spektakularnego efektu sztucznych rzęs i teatralnego spojrzenia...
Kupiłam przez całkowity przypadek, raczej z ciekawości mimo, ze nie przepadam za Color Trendem.
Plusem jest kolor- bardzo intensywna czerń i korzystna cena. Wiecej pozytywów niestety nie znalazłam a szkoda...
Szczoteczka początkowo wydala mi się bardzo przyzwoita, jednak już po pierwszym kontakcie z okiem zmieniłam zdanie- niemożliwe jest dokładne wytuszowanie rzęs... Tusz oblepia szczoteczkę dosłownie z każdej strony a i ścieranie go o dozownik czy chusteczkę niewiele pomaga, bo mimo ze tuszu na szczoteczce nie widać ona nadal gwarantuje nam efekt pajęczych nóżek... Jeśli już jakimś cudem uda się nałożyć tusz i doprowadzić oko do względnie normalnego wyglądu nie pocieszymy się tym długo, bo już po kilku godzinach tusz osypuje się osiadając pyłkiem na policzkach.
Próbowałam łączyć ten tusz z innymi szczoteczkami, ale póki co nie znalazłam na niego sposobu...
Demakijaż to katorga- oko jest podrażnione i zmęczone, po prostu ma już dość takiego kompana. 3- 4 waciki to norma a i tak nie uda się do końca pozbyć intruza...
Opakowanie moim zdaniem jest kiczowate, napisy szybko się ścierają.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: kupilam 8 miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: nadal mecze pierwsze

Fajny kosmetyk :)

Mały ptaszek pod postacią koleżanki powiedział mi, że brązowy tusz do rzęs w moim przypadku (zmiana koloru włosów z czarnego na jasny blond) może wyglądać dobrze, więc aby nie ryzykować zbyt dużej kwoty pieniędzy kupiłam ten tusz w kolorze Brown/Black. Szczoteczka na początku wzbudzała moje wątpliwości.
Otóż, nie zawiodłam się :) Rewelacyjnie pogrubia on moje rzęsy, nie sklejając ich, aczkolwiek, aby otrzymać bardziej naturalny efekt używam Dramatic Look.

+cena (taniocha!)
+ładne opakowanie
+pogrubienie bez sklejania
+dobra konsystencja
+nie osypuje się
+można osiągnąć nim efekt "glamour"
+zaobserwowałam również wydłużenie rzęs
+w miarę wydajny

- na moich rzęsach ten tusz niezbyt różni się od czarnego, dopiero po uważnym przyjrzeniu się można zobaczyć, że to nie jest tusz czarny.

Używam tego produktu od: Ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry, ale nie rewelacyjny

plusy:
tusz wystarcza na długo, ma wygodną szczoteczkę, prawidłowo pogrubia i wydłuża rzęsy, co najważniejsze: nie sklejając ich.

minusy:
rzadki.
nieszczelny dozownik- za jednym razem wypływa zbyt dużo tuszu, który trzeba zbierać o ściankę opakowania.
czasem wygląda nawet tak, jakby dozownika nie było wcale...

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

najgorszy z jakim miałam do czynienia

Ten tusz jest porażką.
Mam rzęsy długie, więc potrzebuję pogrubienia, aby je podkreślić.
Nie wiem skąd ta nazwa, ale ten kosmetyk na pewno nie spełnia moich wymagań.
Jedna gwiazdka za ładną czerń.
Kosmetyk jest ciężki, zlepia rzęsy, trzeba dodatkowo je przeczesywać i odklejać od siebie.
Nie pogrubia i kruszy się

Nie polecam! A wręcz odradzam!

Ilość zużytych opakowań: męczę 1 opakowanie

Ekstremalna grubość = ekstremale sklejenie rzęs

Z moimi rzęsami ten tusz robi niewiele. Nie wydłuża zbytnio, a to pogrubienie jest na zasadzie kilku "zlepek" rzęs co wygląda bardzo nieestetycznie. Na dodatek kruszy się, osypuje, ma tandetne opakowanie i jest bardzo rzadki. Szczoteczka również najzwyklejsza. Cena faktycznie dość niska, szczególnie w promocji. Ach te tusze Color Trend. Zaraz dodam do katalogu Comb it! który też szału nie robi. Daje 1 gwiazdkę za głęboki, czarny kolor i za to, że nie podrażniał moich oczu.

Reasumując

Plusy:
+cena
+nie podrażnia
+intensywny czarny kolor (nie jakiś szarobury)

Minusy:
-osypuje się i kruszy
-okropnie skleja rzęsy
-grudkuje się
-nie pogrubia, nie wydłuża
-wygląda nieestetycznie

Nie polecam

Jest mega!!!!

Taki tani a tak dobry. Lepszy od Collosal z Meybelline i o wiele tanszy. w promocji nawet 9.90. Pogrubia, rozdziela i najwazniejsze nie kruszy sie. Jestem zdecydowanie na Tak!!!!!!

Używam tego produktu od: ok 2 tygodni