Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Garnier, Botanical Cleanser, Soothing Toner (Tonik łagodzący z wodą różaną do skóry suchej i wrażliwej)

Łagodzący tonik do skóry suchej i wrażliwej z wodą różaną to ukojenie i odświeżenie w zaledwie jednym geście. Doskonale odświeża, nawilża i przywraca równowagę pH skóry twarzy, przygotowując ją na wchłonięcie odżywczych składników z kremu. Formuła została wzbogacona o pozyskiwaną w procesie destylacji wodę różaną, znaną ze swoich właściwości kojących, łagodzących i przywracających poczucie komfortu. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu pozwala też spowolnić proces starzenia się. Skóra jest miękka i cudownie odżywiona, bez zaczerwienień, podrażnień, czy nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.
Formuła Łagodzącego toniku do skóry suchej i wrażliwej Garnier Botanicals aż w 96% złożona jest ze składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe 4% służy uzyskaniu idealnej konsystencji i odpowiedniej trwałości produktów. Kosmetyk nie zawiera też silikonów, parabenów, oleju mineralnego i syntetycznych barwników.

w butelce
płyn
>100ml

Całkiem ok!

Kupiłam w sumie przypadkiem, po prostu potrzebowałam szybko jakiegoś toniku, więc wzięłam pierwszy lepszy o jakimś ładnym kolorze. Okazało się że tonik jest o zapachu "róży", więc się ucieszyłam bo lubię tan zapach.
Stosując po raz pierwszy miałam jakieś dziwne wrażenie, że mnie uczuli,czy coś...
Jednak pierwsze wrażenie było nie trafne, polecam ten tonik, fajnie pachnie,dobrze działa.

Pozytywny

Bardzo polubiłam ten tonik, za względu na skład. Bardzo fajnie, że marki wychodzą na rynek z bardziej wyszukany składem, który na pewno mniej lub w ogóle nie będzie podraznial skóry. Różowy wariant jest wariantem dla skóry wrazliwej, ma rzekomo koić podrazniona cerę na twarzy i wyrownywac pH. Nie zauważyłam jakoś wielkiej różnicy po stosowaniu tego produktu i nie podoba mi się również cena wszystkich kosmetyków z linii Botanical, ponieważ uważam ją za dosyć wygorowana i niesprawiedliwa, ponieważ krem do twarzy, mleczko i tonik wszystkie kosztują tyle samo, gdzie to krem zwykle jest najdroższy, a tonik najtańszy. Produkt bardzo przyjemny, ale jestem pewna, że nigdy nie skuszę się i nie kupie go ponownie.

jak najbardziej polecam

początkowo podchodząc sceptycznie do marki muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona, chyba jeszcze żaden tonik nie był tak delikatny dla mojej cery, delikatne oczyszczenie+ łagodna pielęgnacja, jak najbardziej polecam;)

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Przyjemne...

Kiedyś nie zwracałam uwagi na konieczność używania toniku w codziennej pielęgnacji skóry, jednak od jakiegoś czasu posiadam na ich punkcie totalnego fioła i sprowadzam do domu wciąż to nowe buteleczki :)

Wersji różanej używam zamiennie z winogronową.
Mam cerę mieszaną w strefie T, normalną na policzkach, ale również całościowo wrażliwą, dlatego aplikuję na moją skórę produkty w zależności od aktualnych jej potrzeb.
PS. Skóra przyzwyczaja się do kosmetyków, dlatego warto ją czasem zaskoczyć czymś nowym :)

Do rzeczy: tonik jest przyjemny, delikatnie oczyszcza i ściąga sebum.
Jest to produkt, który ewidentnie przynosi ukojenie oraz co ważne nie wysusza cery jak niektóre toniki.
Bardzo zaskoczył mnie zapach, który jest delikatny i miły, jednak mało różany.
Ogólnie patrząc na fakt, iż jest to produkt w 96% naturalny uważam, że warto posiadać go w swojej pielęgnacji.

Różane oczyszczenie

Mam skłonną do podrażnień wrażliwą skórę, dlatego łagodzący tonik z wodą różaną jest dla mnie stworzony! Kosmetyk zawiera aż 96% naturalnych składników. Woda różana łagodzi rumień i wzmacnia naczynia krwionośne, dlatego osoby z cerą naczyniową powinny zwrócić uwagę na kosmetyki z tym dodatkiem. Jakie jeszcze działanie przypisuje się wodzie różanej? - ujędrnia i uelastycznia, regeneruje, odświeża, nadaje blasku i rozświetla, przywraca właściwe pH skóry, działa przeciwzapalnie. A to wszystko w bardzo przystępnej cenie.
Co ciekawe wodę różaną ceniono już w starożytności a jej wielką fanką była Kleopatra :)

Super

Nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez tonika.
Ostatnio użyłam kilka opakowań ogurkowego z ziaji inpotrzebowałam małej zmiany. Trafilam na ten i się nienzawiodłam. Ma przyjemny zapach, nienpodrażnia mojej wrażliwej skóry, tonizuje. Sprawdza się rano i wieczorem i wykonuje swoje zadanie w 100%.

ok

Tonik kupilam w Naturze.
Opakowanie i zapach na plus, cieszy oko i zmysl wechu. Design z różą będzie zapewne kusił Panie ktore lubia ladne opakowania.
Dobrze tonizuje i odświeża skórę, nie podrażnia, pozostawia delikatny zapach i co dla mnie najważniejsze nie ma tego lepkiej warstyw,
W lecie będzie fajny do przelania w opakowanie z atomizerem i spryskiwania twarzy w ciagu dnia.

Delikatny ale skuteczny

Super dla osób z wrażliwą skórą. Świetnie oczyściła oraz zapewniła mi długotrwałe uczucie świeżości. Dodatkowo po użyciu skóra jest tak nawilżona że nie nakładam już kremu

Wart uwagi

Odkąd moja cera się bardzo uwrażliwiła, rzadko sięgam po drogeryjne kosmetyki.
Okazuje się jednak, że wśród nich można znaleźć produkty i do takiej cery, jak właśnie seria różana.
Tonik jest bardzo delikatny, ma przyjemny zapach, ładny skład, dobrą wydajność.
Po jego zastosowaniu ta czystość, świeżość i ukojenie są wręcz namacalne.
Jedyne czego nie przetestowałam, to reakcja na tonik w okolicach oczu. To dla mnie bardzo newralgiczna strefa, stosuję w niej wyłącznie sprawdzone już kosmetyki i nie chcę więcej ryzykować, bo naprawdę mam wiele testów za sobą i wiele skutków ubocznych.

Ogólnie to bardzo dobry produkt wart uwagi ze strony wrażliwców.

garnier

Mało kiedy sięgam właśnie po kosmetyki z firmy Garnier, mój błąd. Okazuje sie że to całkiem dobre i wydajne kosmetyki. Tonik okazał się bardzo dobrym produktem , którego można polecić.

świetny!

Używam go nawet kilka razy w ciągu dnia - do oczyszczenia, czy odświeżenia cery. Ma przyjment zapach, ładnie radzi sobie z drobnymi zanieczyszczeniami a co najważniejsze nie podrażnia mojej cery (co niestety przy innych produktach często się zdarza...).

Godny polecenia

Polecam idealnie nadaje sie do skóry suchej i wrażliwej na kosmetyki nie podrażnia skóry oraz ma przyjemny zapach. Idealnie nadaje sie do demakijażu skóry oraz skóra po nim jest nawliżona.