Garnier, Botanical Cleanser, Soothing Toner (Tonik łagodzący z wodą różaną do skóry suchej i wrażliwej)

Sprawdź ceny produktu

Łagodzący tonik do skóry suchej i wrażliwej z wodą różaną to ukojenie i odświeżenie w zaledwie jednym geście. Doskonale odświeża, nawilża i przywraca równowagę pH skóry twarzy, przygotowując ją na wchłonięcie odżywczych składników z kremu. Formuła została wzbogacona o pozyskiwaną w procesie destylacji wodę różaną, znaną ze swoich właściwości kojących, łagodzących i przywracających poczucie komfortu. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu pozwala też spowolnić proces starzenia się. Skóra jest miękka i cudownie odżywiona, bez zaczerwienień, podrażnień, czy nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.
Formuła Łagodzącego toniku do skóry suchej i wrażliwej Garnier Botanicals aż w 96% złożona jest ze składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe 4% służy uzyskaniu idealnej konsystencji i odpowiedniej trwałości produktów. Kosmetyk nie zawiera też silikonów, parabenów, oleju mineralnego i syntetycznych barwników.

w butelce
płyn
>100ml

Bardzo dobry

Toniki i płyny micelarne od Garniera wyjątkowo służą mojej cerze. Kosmetyk ładnie odświeża moją skórę po nocy lub po całym dniu (z makijażem lub bez na twarzy). Łagodzi i mam wrażenie, że przymyka uchylone pory. Przyjemnie pachnie wodą różaną.

Doskonały podkład!

Jeden z najlepszych produktów, z jakimi miałam do czynienia. Czuć, że jest tutaj sporo składników naturalnych, ponieważ nigdy nie podrażnia mnie i sprawia, że moja skóra jest nawilżona i przygotowana pod krem. Polecam.

Ok

Garnier,różany tonik do skóry wrażliwej.
Co prawda kosmetyk należy do mojej siostry,ale ja też go używam.
Tonik jest zamknięty w poręcznej butelce o pojemności 200 ml.
Posiada nieco sztuczny zapach,który nie do końca kojarzy mi się z różą.
Co do działanie,to jest nawet ok.
Tonik delikatnie oczyszcza skórę i odświeża ją.
Nie wysusza jej tak jak wersja z miodem.
Nie zauważyłam żadnego podrażnienia,więc za to plus.

Najlepszy z wyborów

Pielęgnacja skóry tonikiem przez długi czas byłe przeze mnie pomijana. Od kiedy zaczęłam regularnie tonizować twarz, zauważyłam poprawę w wyglądzie cery.
Toniki Garnier przekonywały mnie do siebie głównie ceną i lekkością. Okazało się, ze są też produktami bardzo wysokiej jakości.
Ten witaminowy z różą pachnie obłędnie i działa naprawdę dobrze. Przy regularnym stosowaniu pory są widocznie zmniejszone, cera ukojona i oczyszczona. Produkt nie uczula, nie podrażnia, zostawia skórę odświeżoną i nawilżoną.
Butelka jest wydajna, dobrze prezentuje się też na półce :)
Polecam szczególnie w połączeniu z kremem - będzie on świetnym dopełnieniem pielęgnacji.

Na 3+.

Tonik ma ładny, delikatny, lekko różany zapach. Opakowanie jest solidne, nie ma możliwości, żeby tonik się wylał. Dobrze tonizuje, przygotowuje cerę na dalsze zabiegi. Ogromny minus to alkohol denat. w składzie - i to się odczuwa. Przy stosowaniu skóra szczypie, nie toleruje tego kosmetyku. Dlatego dam sobie z nim spokój.

Godny polecenia

Najlepiej sprawdza się w połączeniu z kremem. Tonik delikatnie oczyszcza skórę, ma działanie kojące i łagodzące, niweluje niedoskonałości. Po jego użyciu skóra jest widocznie czysta, tonik pozostawia uczucie odświeżenia i nawilżenia. Nie ściąga skóry. Nie podrażnia a pielęgnuje. Skuteczny w codziennej pielęgnacji twarzy. Opakowanie starcza na długo i ładnie wygląda. Cena adekwatna do jakości.

Czysta przyjemność

Tonik kupiłam do kompletu z kremem, obydwa produkty dobrze ze sobą współgrają. Tonik ładnie oczyszcza skórę, łagodzi zaczerwienienia, koi i nawilża, odświeża, w żadnym wypadku nie podrażnia i nie uczula. Skóra po nim jest po prostu czysta i gotowa na dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Dodatkowo podczas używania go towarzyszy nam piękny zapach, różany, ale nie standardowy kojarzący się ze starszą kobietą, tylko z młodą energią. Nie zmywa makijażu, ale to nie jest obowiązkowe dla tego typu produktów. Szybko sie kończy.

Uwielbiam

Pierwszą zaletą tego toniku jest delikatność dla skóry ,produkt nie podrażnia i nie uczula koi wszelkie podrażnienia ,eliminuje pieczenie skóry i łagodzi .Jego delikatny zapach różany sprawia że często po niego sięgam zwłaszcza w upalne dni.Cera po zastosowaniu jest odświeżona ,oczyszczona i nie czuć ściągnięcia skóry .Tonik ma ładne i poręczne opakowanie jego wydajność jest bardzo duża ,produkty Garnier bardzo często są na promocji ja kupiłam go za 9.90 a więc bardzo się opłaca.

Bardzo dobry produkt :)

Lubię produkty które w swoim składzie mają różę - dawniej ten zapach był dla mnie uciążliwy, ale teraz już mi nie przeszkadza.

Tonik bardzo ładnie oczyszcza, koi i odświeża skórę. Dodatkowo posiada działanie nawilżające, a przy tym jest niezwykle delikatny. Zmniejsza zaczerwienienia, nie podrażnia, nie uczula. Nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.

Butelka wizualnie bardzo ładna, dodatkowo dość funkcjonalna i wygodna. Korek jeszcze mi się nie urwał, więc jest ok :). Polecam!

Bardzo fajny i wart zakupu

Tonik jest bardzo dobry i warty wypróbowania. Moim zdaniem jego największe zalety to wydajność (miałam wrażenie, że się nie skończy) oraz stosunek jakości do ceny a raczej ilości do ceny.
Opakowanie jest standardowe, wygodne i widać zużycie produktu.
Jako fanka różowego koloru zwracam uwagę na kosmetyki w tym kolorze choć wiem, że nie ma to żadnego znaczenia. Ni mniej jednak chętniej kupuję kosmetyki w różowych opakowaniach bo kojarzą mi się z delikatnością i kobiecością. Ten tez tak na mnie podziałał.
Sam w sobie tonik jest poprawny i niczym nie wyróżnia się od innych dostępnych na rynku toników.
Jego zalety to:
+ odświeżenie
+ nawilżenie
+ zneutralizowanie ph po myciu twarzy
+ tonizowanie.
Wyróżnia się ilością na tle innych przy podobnej cenie.
Nadaję się do skóry bardzo suchej.

Taki naruralny

Podkradałam ten tonik siostrze bo bardzo mi się spodobał. Jest łagodny, nie podrażnia, dobrze oczyszcza skórę. Zapach różany bardzo delikatny nie czuć w nim chemii, wydajny i wygodne opakowanie.

Fajny ale bez efektu wow

Fajny tonik w wygodnej butelce. Jest wydajny, powszechnie dostępny i ma przystępną cenę. Nie podrażnia skóry, wręcz przeciwnie, łagodzi i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, a w szczególności nałożenia kremu. Delikatny zapach róży uprzyjemnia codzienne stosowanie produktu. Jak dla mnie ten produkt nie ma wad, ale też pomimo swoich zalet nie zachwycił mnie jakoś szczególnie. Po prostu do tego typu produktów nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi, choć zdaję sobie sprawę, iż tonizowanie to niezbędny etap w codziennej pielęgnacji.