Declaré, Eye Contour, Nutrilipid Wrinkle Diminish Eye Treatment Extra Rich (Krem redukujący zmarszczki wokół oczu)

Krem bogaty w składniki, stworzony specjalnie dla wrażliwej skóry wokół oczu. Dzięki zawartości mikro- kolagenu, ekstraktowi z soi z ceramidami, witaminie E i kwasowi hialuronowemu intensywnie pielęgnuje wrażliwą okolicę oczu, wygładzając zmarszczki i redukując napięcie skóry. Nawilża skórę i regeneruje jej barierę ochronną.
Skuteczna pielęgnacja szczególnie wrażliwej skóry wokół oczu pozwala zredukować zmarszczki, działa napinająco i nawilżająco.

Cena: 93zł/ 20ml

Całkiem dobry :-)

Kupilam ten krem jak zwykle zeby poczuc sie lepiej iz moze zapobiegne zmarszczkom pod oczami ;-) Niestety z kremami pod oczy u mnie jest tak ze je kupuje a pozniej zapominam uzywac.
Tek kremik ma fajna knsystencje, dobrze sie wchlania, juz po paru uzyciach mozna zauwazyc roznice (skora wokol oczu jest delikatniejsza, taka jakby bardziej miesista).
Dodam ze nie jestem moze jeszcze w wieku na ten krem (26lat), ale mam bardzo cieniutka skore wokol oczu i zmarszczki niestety juz sie pokazaly.
Uzywam go tak nieregularnie iz ciezko mowic o redukcji zmarszczek...
Nie podraznia oczu co w moim przypadku jest sukcesem. Wolalabym natomiast aby byl w tubce - moze wtedy czesciej bym go uzywala :-)

Jak sie zsystematuzyje w jego uzywaniu napisze o "dlugofalowych" efektach.

Używam tego produktu od: